Oyun Dünyasından Kısa Haberler
1 1

Bu konuda 62 mesaj var

Ilk cıktıgı zaman alsaydım suana cürümüstü muhtemelen de.. Buaralar da slim falan duyrulmus zaten, normalin de fiyatı düser .. Black friday gibi bişey de slim veya normal farketmez bu istediğim oyunlarla güzel fiyatla bundle yaparsa falan alırım..

Ewt eklediğin heavy rain, beyond two souls ve until dawn da aklımda ne zamandır .. Lakin bloodshit ve order 66 umrumda olmaz.. Ama bunlar bile yeterince hatta bayağı bi oyalar, dediğim gibi gara jumayı bekliyoruz..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Beyond Two Souls sevmedim ben, Heavy Rain'i de beğenmedim, söz konusu firmanın oyun anlayışı bana uymadı kesinlikle. Bu şekilde bir oyun falan olmaz, çok hikayene güveniyorsan filmini yap seyredelim, ben bunları oynarken kendimi oyun oynayan bir kişi gibi hissedemedim.

Infamous da konsol aldırtacak falan bir oyun değil kesinlikle, hiç görmesen birşey kaybetmezsin.

God of War Playstation 2 zamanında iyiydi, ama şimdi aynı anlayışla, dizayn, kurgu ile birşey ifade eder mi? Bunu oynayacak kişinin düşünmesi, bir bakması lazım.

The Order 1886 da iyi bir oyun değil, grafikleri falan iyiydi ama. Bloodborne, Dark Souls da aynen Çağlar'ın dediği gibi tarzım değil kesinlikle.

Uncharted serisi ve özellikle Last of Us için ama Playstation değer, PS4'deki Uncharted'ın eski versiyonları hem 60 FPS idi. PS3 gibi değil yani.

Last of Us 2 falan gelse esasında baya bomba olur Playstation için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Starcraft Universe'i izledim. Çok etkileyici gelmedi, ayrıca oyunun hiçbir yerinde Blizzard'dan falan bahsedilmiyor. Bir indie yapımı gibi görünüyor ama Blizzard'ın adı geçmeden bir Starcraft oyunu çıkması imkansız değil mi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel haber, PS3'de kısa bir süre oynayıp konsolu sattığımda tadı damağımda kalmıştı. Oyunu PC'de bitirmek nasipmiş. Yalnız 60TL verilmez bence (sonuçta 7 yıllık bir oyun), 20TL altını gördüğü zaman alırım. 

Ek olarak, PlatinumGames tüm oyunlarını PC platformuna çıkarmak istediğini ancak son kararın dağıtıcı firmalarda olduğunu açıklamış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok