Oyun Dünyasından Kısa Haberler
1 1

Bu konuda 62 mesaj var

Full Throttle, The Dig gibi point click adventure'lar inanılmaz keyifliydi. Re-Make yapmak yerine devamını yada bu türde farklı serileri yapsalar keşke..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Remaster olayına sevinsem mi, üzülsem mi bilemiyorum. Güzel olduğunda zaten topluluk benimsiyor ama kötü olunca da kafada oyunun oluşturduğu bütün nostalji uçup gidiyor. Devamı niteliğinde yapıldığında da keza durum aynı.

Sanırım farklı bir seri en iyi seçenek gibi. Tim Schafer, Kickstarter olayından sonra bir kaç şey denedi ama çok fazla da bir heyecan dalgası yaratmadı. Schafer gibi eski tayfaları en çok vuran nokta sanırım internetin müthiş yayılması ve hızı neticesinde insanların artık odak noktasını tek bir oyuna kanalize edemiyor olması.

AAA oyunları oynayıp iki gün sonra unutur olduk. Bakalım zaman ne gösterecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kojima Sony ile anlaşıp Konami'de olduğu gibi kendi stüdyosunu kurmuş yine.

İlk geliştirecekleri oyun için Playstation ile beraber çalışıcaklarmış. Exclusive olursa bana PS4 yolları gözükür gibi. :( Neyse Bloodborne'u da oynamak istiyodum zaten, bi kaç oyun çıkarsa böyle güzel bakarız artık duruma göre.

kojima-productions-ps4-new-ip-hideo.png?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Starcraft Universe'i izledim. Çok etkileyici gelmedi, ayrıca oyunun hiçbir yerinde Blizzard'dan falan bahsedilmiyor. Bir indie yapımı gibi görünüyor ama Blizzard'ın adı geçmeden bir Starcraft oyunu çıkması imkansız değil mi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Metal Pro Evolution Soccer Gear falan da çıkar, son oyunu çok yanlış bir biçimde almış bulundum ön versiyon kötü olmadığı için ama esas oyun hiç öyle çıkmadı. Bu seri bitmiştir benim için.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Playstation now icin illa dualshock kullanılmalı gibi bir ifade görmedim ben iki kaynakta da..

Xbox one controllerla stream edip edemeyeceğim de belirtilmiyor tabi doğal olarak..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece ps3 oyunları var ama, ps4 oyunları olmayacak yani ps4 alınmaması için neden yok, günümüzde çöpe yakın kıvama gelmiş grafiklerle ps3 oyunları da fazlasıyla yeter tabi :D , ayrıca yurdumun mükemmel derecede stabil ve hızlı download/upload hızları ile stream edilerek oynanan oyun acaip zevkli olacaktır, eminim.  :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4te de oynıcagım oyunlar zaten unchartedlar, gowlar ve last of us.. Yani hepsi zaten ps3 oyunu aslında ondan dedim ama internetim her ne kadar cok iyi olsa da tabi streaming servisleri cok fizıbıl diil.. Ben de hemen bugun kullanmaya baslıuorum demiyorum zaten de.. Bakalım..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PS4'te yeni Uncharted 4 çıktı, bu sene sonu yeni God Of War da geliyor. Last of Us ve eski Uncharted serilerinin 1080p 60fps cilalanmış grafikli remastered versiyonları geldi, ayrıca Last Of Us 2'nin de söylentisi var ve muhtemelen 2017 sonu gibi falan gelecektir. Kısacası sırf bu 3 seri için bile PS4 alınır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dualshock bok gibi bi kontroller olmasa alıp bu dediklerimi oynayıp satmıştım bile ama işte.. Ps4 almama nedenlerimden 3.sü de budur..

İlk iki nedende sırasıyla :

1- Evde boş durup toz tutan elektronik cihazları sevmiyorum

2- Pc varken toplam 3 oyun için konsol almak mantıklı gelmiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boş durup toz tutmaz merak etme. Zaten Uncharted 1-2-3-4, Last Of Us, God Of War 3 Remastered oyunları halihazırda var. Bu 6 oyunu bitirmen bile epey zamanını alır. PS4 almışken Heavy Rain, Beyond Two Souls, Until Dawn, Bloodborne ve The Order 1886 yı da aradan çıkartırsın. Infamous, Driveclub vs derken epey bir zamanını alır. 1000-1100 liraya satılıyor birçok yerde. 500gb diski çıkartıp bir 2TB atarsın içine mis...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok