Steam ya sapıttı, ya hackleniyor...
1 1

Bu konuda 15 mesaj var

Beyler steam sapıttı, hackleniyor olabilir. Yarım saat önce falan kendi cüzdanım diye milletin cüzdanına girmeye başladım. En az 10 farklı kullanıcının hesabını gördüm. Mail adresleri, cüzdandaki paraları vs. herşey görünüyordu. Şuan kendi ayarlarıma girmeye çalıştıkça başkalarının hesabına giriyorum. Ve değişiklik yapamıyorum.

Web'den de login olunamıyor.

http://steamcommunity.com/discussions/forum/1/458604254431294836/#p5

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda kapamayı becerdiler serverları. 1 saatten uzun süreli bir kaos yaşandı ama, bunun faturası ne olacak bakalım Steam'e.

Hesabında kredi kartı bilgisi kayıtlı ve steam wallet'ında para olanlar bir kontrol etsin derim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Encard'ım tanımlıydı,

@@ZvAnA sağolsun Steam'den mesaj atıp uyarmış. Steam'e bağlanamadığım için enpara.com 'dan kartın limitlerini düşürüp Internet 'ten işlemleri de kapattım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Read-only bir önbellek hatası olduğunu söylüyorlar, muhtemelen hesabınızda bir şey değişmemiştir. Yalnız hesap adı, kredi kartı ve cep numaralarının son 4 haneleri gibi bilgiler rastgele insanlara gitmiş olabilir, hoş değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben anlamıyorum bu herifleri. Böyle bir durumda hemen tüm alışverişleri iptal edip, serverları kapatmak yerine, hala birşey yok falan diyorlar.

Bende bir sorun yok gözüküyor. Kimse birşey alıp satmamış.  :)) Gerçi ben hiç wallet'a para koymuyorum. Sanırım hesabından oyun falan alınanlarda hep walletta para varmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim wallette yüklü para vardı bir baktım 0,5 TL görünüyor ulan noluyo mezarcılık yaparsan böyle hesabını patlatırlar işte dedim, akabinde yanlışlık olduğunu fark ettim her tıklamamda bakşa birilerinin bilgilerini gördüm ama yeterli bilgi görünmüyordu hesab patlatmak için bir şey olmaz heralde herkese geçmiş olsun .  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem düzelince Enpara kartımın bilgilerini sildim. Ben cüzdana her ay para yüklüyorum. Enpara'nın 25 TL iadesinin yarısını Steam'e yükleme yapıp alıyorum diğer yarısını da Spotify Family Premium üyelikten alıyorum. Kart kayıtlı durunca rahat oluyordu ama artık güvenip yeniden kart kayıt etmem herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin parasinin gitmedigi soyleniyor. Iyi guzel de Valve cikip adam gibi bir aciklama yapmaliydi. Sanki hicbirsey olmamis gibi devam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok