Torrent, P2p, Debrid üzerine
1 1

Bu konuda 162 mesaj var

Bu link üzerinden arama yapılan SPSS indirilse de yüklenemiyor, Java 6 eklentilerini geçmişe dönük yükleseniz de sorun çözülmüyor, biraz daha SPSS aramak gerekecek sanırım.

Edit : Başka bir linkle durum çözülüyor gibi, ancak akşam deneme yapabileceğim. Resetbutton'a yardımları için çok teşekkürler bu arada, yoğunluktan önce teşekkür yazmayı unutmuşum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KAT gitti diye bu kadar üzülünecek bir şey yok yahu. Eski dost Thepiratebay.org var. Şimdi .org, yarın bakmışsın başka bir domain olmuş, yılmıyor adamlar.

KAT 'da RSS feed vardı, couchpotato ve Sonarr ile çalışıyordu. Biraz kategorileri düzenliydi, pb de bulamadığım dosayları KAT dabulduğum da oluyordu. 

Torrentleech üye alımıı açmış, code "KICKTHATASS" 

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KAT 'da RSS feed vardı, couchpotato ve Sonarr ile çalışıyordu. Biraz kategorileri düzenliydi, pb de bulamadığım dosayları KAT dabulduğum da oluyordu. 

Torrentleech üye alımıı açmış, code "KICKTHATASS" 

Teşekkürler.

Kat'ın düzenli halini ben de seviyordum, kötü oldu kapanması.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kat iyiydi gerçekten ya hemen herşey çok rahat bulunuyordu. TL için teşekkürler yıllar sonra tekrar deneyelim bakalım bi ratio olayından patlamassak yine 5mb ulle bişi olmaz heralde kolay beri artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada SPSS for mac için denemediğim şey kalmadı, deneme sürümü de dahil olmak üzere installation programı takılı kalıyor ve çalışmıyor. Çözüm bulanların çözümlerini de denedim ama olmuyor ve sık görülen bir problem. Allah akıl fikir versin IBM'e.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KAT gitti diye bu kadar üzülünecek bir şey yok yahu. Eski dost Thepiratebay.org var. Şimdi .org, yarın bakmışsın başka bir domain olmuş, yılmıyor adamlar.

Aynen piratebay server yada realm diyince çıkıyor adresler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam çok teşekkürler, öyle yapacağım belli ki. Şimdi ucuz yollu bir Windows bulmam lazım, onu halledersem sorun biter sanırım. IBM geçmişin intikamını alıyor sanırım bizden :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam çok teşekkürler, öyle yapacağım belli ki. Şimdi ucuz yollu bir Windows bulmam lazım, onu halledersem sorun biter sanırım. IBM geçmişin intikamını alıyor sanırım bizden :))

Windows 'un sanal makinalarda kullanmak için ücretisiz bir sürümü oldğu ile ilgili  bir haber okuduğumu hatırlıyorum. Nerden indiriliyor onu bilmiyorum tabii. Forumda bilen yok mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton virtualbox'ın dediğin tarzda hazır imajları mevcut googleda "virtualbox windows image" diye aratırsan bulabiliyorsun. Ama bu imajlar 60 gün sonra kitleniyorlar, microsoftun konuyla ilgili önerisi ise kurulum sonrası snapshot alın gerektikçe geri dönün :) Çözümü microsoftun söylüyor olması bana çok komik geliyor :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton virtualbox'ın dediğin tarzda hazır imajları mevcut googleda "virtualbox windows image" diye aratırsan bulabiliyorsun. Ama bu imajlar 60 gün sonra kitleniyorlar, microsoftun konuyla ilgili önerisi ise kurulum sonrası snapshot alın gerektikçe geri dönün :) Çözümü microsoftun söylüyor olması bana çok komik geliyor :D

yanlış hatırlıyor olabilirim ama XP 'nin sadece virtual box ta kullanılan , süresiz bir versiyonu vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim eski laptopta bir xp var oem olarak almıştım, aktifleştirip aktifleştirmediğimi hatırlamıyorum, artık destek verilmediği için onu mu denesem acaba ? Zaten o laptopta yüklemiş olduğum spss'i kullanıyorum halen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SPSS kurmadım henüz üzerine ancak virtualbox ile eski laptopta bulunan xp'yi kurdum, yalnız sp3 vs. kuramadım, diğer siteler açılsa da Windows update'e girmiyor. Destek kalkmış olsa da eski sp'ler yükleyebilseydi daha iyi olurdu. Ancak kurulum CD'den 10 dk sürmedi, yine açılış 10 sn civarı sürüyor ve iMac tam adapte oldu. Daha önce parallels kullanıyordum, boşuna para kaybı olduğunu düşünmeye başladım:) Destek için herkese teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merak edenler vardıysa, Voksi adında bir Bulgar cracker Denuvo 'yu kırmayı (daha doğrusu kandırmayı) başarmış, Denuvo korumalı oyunlar birer birer torrente düşüyor şu sıra.

BoRa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Torrentleech sanırım yine Türkiye'ye download yasağı getirdi. Vpn ile download yapabiliyorum ama normal bağlantıda mümkün değil. Deneyen var mı acaba ?

Sanırım bana özel bir durum var, invite göndermemi de engellemişler. Kesin FÖTÖ'nün işi.

Kesin sorunu buldum, vuze kullandığım ve upload'ı kandırdığım için seederlar beni banlamışlar kendi aralarında :) O arkadaşlardan birşey indirmek istediğimde muhtemelen yine yapamayacağım. Yakalanma sebebimde sanırım indirdiğim şeyin büyük olmasından kaynaklanıyor. 16gb civarında yakalamışlar :) Bakalım tl'den ban gelecek mi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

KAT 'ın kapatılmasından sonra uploadler dağılmış başka sitelerde, şurda bilgi var.

https://www.reddit.com/r/kickasstorrents/comments/4u5tbj/i_feel_like_we_should_have_a_list_of_where/

Yeni diziler genelde 1gb gibi düşük kaliteli olarak bulunabiliyor. 1080i olarak arıyorum ama kaynak bulamadım .

1440p monitorde dizi izlesek, 1080p video'u genişletip izlesek mi daha iyi ederiz  yoksa 4k videu shrink ederek mi?  Mantık 4k diyor tabii ama ne kadar değer 4 kat dosya ile uğraşmaya.?

Rj0lnir beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Web-DL ile Web-Rip aynı şey değilmiş. Koruma nedeniyle dl yapılamayan durumlarda rip leniyormuş. Yani videonun videosu oluyor, analog hole gibi. Doılayısı ile görüntü kalitesi düşüyor. 

WebDL tercih etmek lazım bulunabiliyorsa. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Netflix x265 denemeleri yapıyormuş. Sonuç başarılıymış, dolayısı ile yakında torrent dünyasında da yaygınlaşmaya başlar.  Cihazlar desteklemiyor tabii, yeni  player alırken bu desteğe dikkat etmek lazım.

Mr Robot u bir türlü kaliteli bulamıyorum, nerde aramak lazım? Kickass gitmeseydi iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok