• Announcements

• Mr.Crunch

Hosting değişikliği ve YouTube linki içeren postlar   06/09/2019

Sitenin sunucusu değişti. Değişiklik sonrası preview linki olan postlar'da hata mesajı olmadan kaydedilmemeye başladı. Bilgimiz dahilinde, inceleyeceğim. O zamana kadar bu postları preview olmadan, doğrudan link şeklinde yapıştırabilirsiniz.   Hosting ile ilgili soru, sorun başlığı    

Torrent, P2p, Debrid üzerine
1 1

108 posts in this topic

4K filmler için archetorrent'i kullanıyordum Squall sayesinde fakat site kapatıldı. hdhome gibi upload ratio istemeyen 4K indirebileceğimiz bir torrent sitesi bilen var mı ? rarbg'nin sitesini nedense açamıyorum. VPN ile denedim fakat kullandığım VPN bloklu sanırım.

4K filmleri indirmeye başladıktan sonra farkettiğim bir şey oldu. belki de hep böyleydi bilmiyorum. Bazı filmler letterbox, bazı filmler ekranın tamamını kaplıyor. Enteresan olan Aquaman 4K indirdim letterbox başladık 30. dakikadan sonra tam ekran oldu :D sonra kısa bir süre tekrar letterbox oldu ve tam ekran olarak bitirdik. Ekrana tam oturunca bu arada stretch olmuyor görüntü çok güzel oluyor.  

Filmin letterbox'lı olup olmadığını indirmeden önce NFO'sundan falan bir yerden anlamak mümkün mü?

1 hour ago, Atrin said:

4K filmleri indirmeye başladıktan sonra farkettiğim bir şey oldu. belki de hep böyleydi bilmiyorum. Bazı filmler letterbox, bazı filmler ekranın tamamını kaplıyor. Enteresan olan Aquaman 4K indirdim letterbox başladık 30. dakikadan sonra tam ekran oldu :D sonra kısa bir süre tekrar letterbox oldu ve tam ekran olarak bitirdik. Ekrana tam oturunca bu arada stretch olmuyor görüntü çok güzel oluyor.  

Filmin letterbox'lı olup olmadığını indirmeden önce NFO'sundan falan bir yerden anlamak mümkün mü?

Film IMAX için çekilmiş özel sahne barındırıyorsa aspect ratio da o yönde değişebiliyor.

Altan Yoklar likes this