Bluetooth Hoparlör
1 1

Bu konuda 149 mesaj var

flip 3 splashproof, onu da belirtmek lazım, havuz-deniz kenarında, duşta falan kullanılabiliyor, suya batırmadığınız sürece sorun yok. gerçi ben kıyamam ıslatmaya ama ıslansa da birşey olmayacağını bilmek güzel. Bose'da yok bu özellik.

bir tane de Creative Sound Blaster Roar 2 sipariş ettik arkadaşa, o da yolda.

http://www.amazon.com/Creative-Blaster-Portable-Bluetooth-Speaker/dp/B00W8O6MJO/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1455155894&sr=8-2&keywords=creative+bluetooth+speaker

isviçre çakısı gibi çok özellikli bir alet, yok yok, sd kart takıp ondan müzik çalabiliyor ya da ses kaydedebiliyorsunuz, NFC var, PS4 ile birlite kullanılabiliyor.

bunu da yüksek ihtimalle satacağım denedikten sonra, gerçi bizim kaptanlardan biri de alabilir, bakacağız işte. Eğer kağıt üstündeki kadar iyi bir aletse belki bunu bile kullanabilirim.

aklınızda bulunsun almak isteyen olursa customer service ile konuşun, kargo fiyatında bi güzellik yapıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

flip 3 herşey dahil 88-96 dolar oluyor kargo seçeneğine bağlı olarak. gümrükte patlamazsa fiyat fena değil ama trde de 380-400 tl civarına bulunabiliyor ve taksit imkanı da var. (garantiyi saymıyorum, trde verilen garanti hikaye. hertürlü amazon'u tercih ederim garantilik bir durum söz konusu olsa)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust çok kafamı karıştırdın valla. 400TL vermek istemiyordum TR de ama amazondaki indirimden sonra 86 dolara (250tl) bu ürünü almak cidden efsane. Şİmdi baktım bu arada siyahını da türkiyeye yolluyor. Ben sanırım birazdan sipariş vericem. Kullanmassam satarım en kötü.

Ben genelde house/elektronik müzik dinliyorum. Basslar benim için önemli. ama Dubstep tarzı baslı şarkılar dinlemiyorum. JBL basslarda üzer mi ne diyorsun ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@War Ensemble

ben yeni aldım amazondan, gümrükte patlama gibi bir olayı yok. gümrüğe girse de bir form doldurup yolluyorsun 2 gün içinde çıkıyor.

@@Atrin

üzmez kesinlikte ama olaya sırf bass yönünden bakarsak Bose az farkla da olsa önde bassların hissedilirliği ve temizliği açısından.

Ama 500 lira fazla vermeyi gerektircek bir fark yok.

zaten amerikadan yollamıyorlar bose, yollasalar gümrük vergisi nedeniyle avantajı kalmıyor, TR fiyatı 800 zaten.

o yüzden 250 TL'ye flip almak varken çok düşünmeni gerektiren bir şey yok.

beğenmemene imkan yok ama oldu ki beğenmedin, 300 TL'den anında satarsın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım aldım valla :). Sağolasın düşük fiyatı haber verdiğin için çünkü eski fiyatı ile gümrük masrafı çıkıyordu ve 350TL ye geliyordu. Özellikle Bose ile kıyaslama benim için netleştirici oldu. Kırmızı renk seçtim. Turuncu istiyordum ama yollamıyordu amazon onu ama olsun. Gelsin bende yorumları yazarım. D&R da denemiştim ama orda JBL kendi seçtiği şarkıları koymuştu çok anlamamıştım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

siz böyle renkli verince ben niye gittim düz siyah aldım diye düşünmeye başladım  :icon_think:

sabah sabah ben de baya düşündüm, sonra dedim jbl'in rengi turuncu diyerek turuncu verdim. mavi ve kırmızı arasında da çok gidip geldim.. :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli değişiyor ki, ben alırken sadece siyah ve gri olan yollanıyordu, sonra siyah harici hepsi yollanmaya başladı. 

nasıl bir mantık bu amazon'unki anlamadım.

şimdi bu ürün için bu mallar amazon'un değil başka firmalar mallarını amazon'un deposunda tutuyor, amazon onların adına satıyor.

bana yollayan firmaya baktım normalde sadece" domestic shipping" diyor ama amazon "international" yolladı misal.

böyle bir durumda diğer satıcılardan istediğin rengi sepete ekleyip deniyeceksin hepsini tek tek, bir tanesi mutlaka gönderir.

burda püf noktası Fulfilled by Amazon yazmalı yoksa satıcı üstüne posta pulu yapıştırır yollar, bekle ki alasın sonra ptt'den. postacılara hediye olur muthemelen.

amazon'un kendi sattığı ürünlerde de daha büyük kutulu kablosuz kulaklık geliyor buraya, daha küçük kutulu kablolu kulaklığı göndermiyorlar misal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben sipariş verirken çoğu renk geliyordu, şimdi baktım dediğiniz gibi hiçbiri gelmiyor neredeyse. satıcı sürekli değişiyor dikkat ettiyseniz, bununla alakalı bir durum olsa gerek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@War Ensemble hocam seninki kargoya verildi mi ? Perşembe sabah sipariş verdim ben hala kargoya verilmedi. Genelde fulfilled by amazon satışları hemen kargoya verilmişti bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@War Ensemble hocam seninki kargoya verildi mi ? Perşembe sabah sipariş verdim ben hala kargoya verilmedi. Genelde fulfilled by amazon satışları hemen kargoya verilmişti bende.

bir iki hareket var benim kargoda ama daha amerika'dan dışarı çıkamadı. gidip 12.99'luk kargoyu seçtim iyi mi yaptım kötü mü bilemiyorum. ama şimdi sizinki verilmeyince iyi yapmışım gibi geldi.. :)

şaka bir yana, sizin satıcı kim? benimki Huppins diye bir yer, buradan kaynaklı bişey olabilir.

post-67-0-45049800-1455553879_thumb.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim cihaz bugün geldi, çok kurcalayamadım ama ilk izlenim olumlu diyelim.. bilmiyorum belki beklentileri yüksek tuttum biraz galiba.

ses yüksekliği fena değil ama son ses seviyesinde bozuluyor biraz. sesler burn-in olduktan sonra biraz daha iyi gelir diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olduğu yorumlarından belli fakat bu zaten burda bahsettiğimiz "compact" modellerden değil ki.

kocaman bir speaker, bunun direkt rakipleri, Bose Soundlink mini III, JBL Charge 2, UE Megaboom, Marshall Acton...

bu büyüklükteki bir speaker bana göre bluethooth olmuş olmamış farketmez, öyle çantaya atıp heryere götürülecek cinsten şeyler değiller.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz ben sunu anlamadim;

AmazonGlobal Shipping + $8.27

Estimated Import Fees Deposit +$43.51

Alet zaten $84.50, niye %50 deposit aliyor ki, ilginc... Gerci buyuk ihtimal gumruksuz gecer, Amazon o parayi iade eder de, sebebini merak ettim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

82 ve altı olanlar gümrüksüz giriyor...

bu hoparlör işi bizzat küçük star'ın evine gidip hoparlörü gördükten ve duyduktan sonra benim de aklıma girdi... boyundan beklenmeyecek derecede saçmasapan kaliteli bir ses veriyor gerçekten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

D&R'da satılan Amethyst M1'i aldım. Sesi çok güzel. 2.1 olduğu için ufak hoparlörlerde yaşanan bass zayıflığı sıkıntısını yaşatmıyor. Tizler de güzel, ama sesi bass ağırlıklı. Fiyatına göre (120 lira) ses kalitesinden memnun kaldım. Ekstra olarak üzerinde bir USB çıkışıyla geliyor, istenirse o çıkıştan telefon şarj edebiliyor (1A ama).

Yalnız, beğenmediğim kısımları da var. Bir kere ağır (1KG filan neredeyse) ve iri bir alet. Öyle "taşınabilir bir cihaz değil. Ancak hani evde filan kullanacaksanız ama kabloyla uğraşmak istemiyorsanız iş görür. Pikniğe filan da götürülür. Ancak öyle çantaya atayım, yanımda taşıyayım olayının ürünü değil bu. Bir de, şarj için kendi adaptörü gerekiyor. Micro USB ile şarj olmuyor. 9V veren kendine has (işte yuvarlak, eski telefon şarjları gibi) bir adaptörü var. Standart uçtur mutlaka ama ne olursa olsun Micro USB olmasını isterdim. Ha, bir de kapatıp açınca ses yüksekliği ayarını unutuyor. Her seferinde tekrardan sesini açmak gerekiyor.

Bunlar haricinde gayet güzel, hatta ucuz masaüstü 2.1 setlerden bile daha güzel bir hoparlör. Fiyatının hakkını veriyor. Mağazalarda bulunmuyor, internetten sipariş etmek lazım. Sırf bunu görmek için Akasya AVM'ye gittim (oradaki mağazada satıldığını söyledi başka mağazanın çalışanları) ve 2 saatim boşa gitti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

82 ve altı olanlar gümrüksüz giriyor...

$200 kusurluk sipariste $50 depositi oldugu gibi iade ettigi de oldu Amazon'un, belli olmuyor... 

Neyse, bu hoparlorun deposit anlamsiz yuksek, cozemedim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olduğu yorumlarından belli fakat bu zaten burda bahsettiğimiz "compact" modellerden değil ki.

kocaman bir speaker, bunun direkt rakipleri, Bose Soundlink mini III, JBL Charge 2, UE Megaboom, Marshall Acton...

bu büyüklükteki bir speaker bana göre bluethooth olmuş olmamış farketmez, öyle çantaya atıp heryere götürülecek cinsten şeyler değiller.

Evet rahat taşınacak birşey değil. ama kendi sınıfında da benzerlerinden iyiydi. 

Bu daha çok evde farklı odalar arasında taşımak için . veya ev bahçeliyse , arabayla biryerlere gidiyorsanız ,o senaryolar da işe yarar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu hoparlör işi bizzat küçük star'ın evine gidip hoparlörü gördükten ve duyduktan sonra benim de aklıma girdi... boyundan beklenmeyecek derecede saçmasapan kaliteli bir ses veriyor gerçekten.

"bu ses bundan mı geliyor oha" diye bir yorum duydum orda  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok