Bluetooth Hoparlör
1 1

Bu konuda 149 mesaj var

ben de az önce şundan sipariş verdim, iş yerinde konferans görüşmelerde felan kullanırım en kötü. Üzerinde mikrofon var, radyosu, SD kart girişi bile var :)

Flip3 arayışımda devam ediyor, 79 USD düşüp vergiden kurtacak bir noktaya gelse tamamdır. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amethyst M1 geldi; şirkette olduğum için sadece şarja takıp 1 şarkının 3'te birini dinleyebildim; bu yüzden yanlış fikirler edinmiş de olaiblirim ama ilk izlenimlerim şöyle:

1. Ses kalitesi çok iyi, beklediğimden daha iyi. Basların bu kadar iyi olacağını bekliyordum ama sesin bu kadar net, temiz ve gövdeli olacağını beklemiyordum. Son seste bile bozulma yok ama bu konuda bknz. 2. madde. Ses kalitesi olarak rakipleriyle kıyaslamadım ama evde kullandığımız Philips müzik setinden daha iyi bir sesi var diyebilirim.

2. Ses yüksekliği beklediğimden daha az, benim için yeterli ama evde parti falan verecek varsa daha kuvvetli bir şey baksın. Ürünün 2x1.5W sürücüleri var; 30 lira daha ucuz olan Nov... modelinin 2x5W sürücüleri var subwoofer yok. Seçim sizin.

3. Kadifemsi dokusu güzel, BT bağlantıda sorun çıkarmadı. Tuşlar dokunmatik ancak ışıklı geri bildirimler var; bu sayede kullanımı da kolay olmuş. Ayrıca "pairing, connected" gibi sesli geri bildirimler veriyor.

4. Ağırlığı beklediğimden az, evet öyle kadın çantasında, postacı çantasında taşınacak bir şey değil ama laptop çantanıza atıp istediğiniz yere götürebilirsiniz. "Külçe" gibi bir ürün değil.

lawnmower "şarj olurken kullanmayın" gibi bir ifade var demişti ama sanırım yanlış görmüş. "Şarj adaptörünü bağlerken cihazın kapalı olduğundan emin olun" demişler, yani şarja taktıktan sonra açıp kullanabilirsiniz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bir kaç günlük kısa süreli de olsa kullanım deneyimim sonucunda bu cihazın bu fiyata bedava olduğunu söyleyebilirim. Çok küçük/hafif ve çok taşınabilir olması gibi bir beklentiniz yoksa gözünüz kapalı alın... Ofiste dinleyen herkes bayıldı, fiyatına da şaşırdı insanlar. Ses kalitesi konusundaki merakı ortalama bir Anadolu insanı kadar olan yani hiç olmayan babam bile sesini duyunca çok etkilendi ve kendisine de bir tane almamı istedi. O kadar beğendim ki şimdi bir tane de ofisteki masama almayı düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ürün nasıldır? Ufak cep telefonu vs ile düşünülebilir belki. : http://www.amazon.com/gp/product/B00OEPCHL2?keywords=anker%20bluetooth%20speaker&qid=1458046695&ref_=sr_1_5&sr=8-5

bu ürün elime ulaştı 2 gün önce, boyundan beklenmeyecek bir ses kalitesi var.. hastası oldum. ufacık tam cebe atıp gitmelik :) babam da hastası oldu, hemen bana da alıyosun bi tane dedi  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu ürün elime ulaştı 2 gün önce, boyundan beklenmeyecek bir ses kalitesi var.. hastası oldum. ufacık tam cebe atıp gitmelik :) babam da hastası oldu, hemen bana da alıyosun bi tane dedi  :zuh:

Ses nasıl peki? Gerçekten ufak bir ofisi ya da evdeki büyük bir odayı ses bozulmadan "doldurabiliyor" mu? Bas denebilecek sesler çıkarabiliyor mu?

Ben de Amethyst M1'den çok memnunum, babam da istedi ona da aldık bir tane... Kullanır mıyım derken şimdi kendime 2.'yi almayı düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ses nasıl peki? Gerçekten ufak bir ofisi ya da evdeki büyük bir odayı ses bozulmadan "doldurabiliyor" mu? Bas denebilecek sesler çıkarabiliyor mu?

Ben de Amethyst M1'den çok memnunum, babam da istedi ona da aldık bir tane... Kullanır mıyım derken şimdi kendime 2.'yi almayı düşünüyorum.

odanın büyüklüğünü görmeden birşey demem zor tabi ama tecrübemden tahmini konuşacak olursam %90 memnun eder. hem kalite olarak baya iyi (tok ses & bas) hem de ses yüksekliği olarak yeterince tatmin edici.

ama sendeki m1'den sonra tatmin olur musun birşey diyemem, büyük çünkü o hoparlör, sesi daha iyidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Odanın büyüklüğü derken işte Türk standartlarına göre büyük bir oda, 30-40 m2 diyelim... Veya 10 kişilik bir ofis... Anladığım kadarıyla sesi gayet yüksek ve kaliteli... Elbette M1 sesi beklemiyorum, M1'in olayı ses kalitesi, bunun olayı taşınabilirlik konusunda zirve olması...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

jbl charge 2 plus aldım ama hatamı ettim acaba diye düşünüyorum jbl extreme modelinimi alsaydım :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Güle güle kullanın.

Jbl'in ürünlerinden herhangi birini alıp memnun kalmamak pek mümkün değil. Malzeme kalitesiyle, ses kalitesiyle ve tasarımlarıyla her modeli çok iyi ürünler. Extreme'i hiç denemedim, hiç görmedim ama charge 2+'ın sizi memnun edeceğine eminim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Charge 2+ ile aralarında neredeyse 2 kat fiyat farkı var, bence taşınbilir bir hoparlör ile 230 USD (o da amazon fiyatı) çok, o nedenle Charge2+ bence daha mantıklı.

Güle güle kullanın.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim hocam bu arada charge 2+ 15w, xtreme 40w bendeki cretive t20 yerine kullacam xtreme alırsam böylece kablolar Vs de ortadan kalkacak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

odanın büyüklüğünü görmeden birşey demem zor tabi ama tecrübemden tahmini konuşacak olursam %90 memnun eder. hem kalite olarak baya iyi (tok ses & bas) hem de ses yüksekliği olarak yeterince tatmin edici.

ama sendeki m1'den sonra tatmin olur musun birşey diyemem, büyük çünkü o hoparlör, sesi daha iyidir.

bu modaratör bozuntusu JBL Flip 3 aldı şimdi yorumlarını güncellemesini bekliyoruz.  :icon_twisted:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

flip 3 kıyas kabul etmez zaten, atla eşek gibi ikisi :lol: bası ve tokluğu içimde hissediyorum resmen flip 3 ile.

yine de taşınabilirlik olarak anker en iyisi tabi ufacık hap gibi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendime Amethyst M1 aldım ve beni tatmin etti. Gören bir arkadaşım aleti beğendi ve docking station lı olanı var mıdır diye sordu. Hem seyyar hem sabit olarak kullanılabilecek, docking station olan, tavsiye edebileceğiniz bir bluetooth hoparlör (artık hoparlör demek ne kadar doğru emin olamadım) marka-modeli var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendime Amethyst M1 aldım ve beni tatmin etti. Gören bir arkadaşım aleti beğendi ve docking station lı olanı var mıdır diye sordu. Hem seyyar hem sabit olarak kullanılabilecek, docking station olan, tavsiye edebileceğiniz bir bluetooth hoparlör (artık hoparlör demek ne kadar doğru emin olamadım) marka-modeli var mı?

Amethyst M1'in ses kalitesi çok iyi. Geçen abimler geldi, balkonda açtım... "Sen balkona da mı ses sistemi kurdun" dedi... O kadar gövdeli ve güzel bir sesi var...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O Amazon basics 2x5w ve 8 saat pil ömrü var. Öyle 60 dolarlara çıktıktan sonra Flip 3 dışında alet düşünmeyin, 2x8w ve 10 saat pil ömrü ki daha uzun gidiyor, daha fazla taşınabilir, şık ve kaliteli.

Amazon Echo ise Alexa kızımızın asıl marifetleri Türkiye'de çalışmayacak olduktan sonra o kadar pahalı bir bluetooth speaker olmayı hakedecek bir durumu yok. O paraya fugoo alınır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşınızın bileceği iş fakat ultra lüzumsuz bir para harcamış olur. Jbl charge 2+ alarak kemale ermesi daha hayırlı olur.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşınızın bileceği iş fakat ultra lüzumsuz bir para harcamış olur. Jbl charge 2+ alarak kemale ermesi daha hayırlı olur.

Güzelmiş bu alet. Ben söylerim artık gerisi ona kalmış :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

61QCpcbXvAL._SL1060_.jpg

Gayet basariliymis, kaliteli, tok bir sesi var... Bayagi da yuksek ses veriyor namissiz...  :D Ha bir de saglammis, toparlak birsey oldugu icin elimden firlayip yerde 2-3 defa sekti herhangi bir yerinde ezilme vs olmadi...

Kendi yorumuma bir guncelleme yapayim, sarji uzun sure giden bir urun ariyorsaniz uzak durun :]... Tamam ses filan tatminkar ama 1 saat civarinda cortluyor sarji... Son seste 1 saat bile surmuyor olabilir, emin degilim... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu hortlatayım. Hoparlörün yaklaşık 3 haftadır kabloları bile takılı değil. HD598 kullanıyorum hep. Satıp bir tane Bluetooth hoparlör alayım ben de. JBL Flip 3 yeterli olur herhalde. Logitech X540'a da bye bye deriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok