Bluetooth Hoparlör
1 1

Bu konuda 149 mesaj var

Konuyu hortlatayım. Hoparlörün yaklaşık 3 haftadır kabloları bile takılı değil. HD598 kullanıyorum hep. Satıp bir tane Bluetooth hoparlör alayım ben de. JBL Flip 3 yeterli olur herhalde. Logitech X540'a da bye bye deriz.

işte sennheiser'dan ses dinleyince, logitech ürünlerini çöpe atmaya karar veren bir yiğit daha.

"JBL Flip 3 yeterli olur mu" çok talihsiz bir soru olmuş, zira BOSE Soundlink Mini 2 ile karşılaştırmalı bir sürü test yaptım, tokatladığını belirttim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu hortlatayım. Hoparlörün yaklaşık 3 haftadır kabloları bile takılı değil. HD598 kullanıyorum hep. Satıp bir tane Bluetooth hoparlör alayım ben de. JBL Flip 3 yeterli olur herhalde. Logitech X540'a da bye bye deriz.

BT hoparlorlerin hiçbiri bilgisayarla kullanmak içipn tatmin etmez. İyi bir speaker bakmak lazım. 

illa BT olacak diyorsanız ucuzundan Xiaomi alın geçin derim.  Ses kalitesi tatmin edecek BT hoparlörlerin hiçbiri taşınır boyutta değildi, diğerlerinin de aman aman farkı yok birbirinden . Ancak mobil olunacaksa tercih edilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

işte sennheiser'dan ses dinleyince, logitech ürünlerini çöpe atmaya karar veren bir yiğit daha.

adam sennheiser HD 598 kullanıyor.

o kulaklıktan sonra 3-5bin dolar harcamadan hiç bir hoparlör zaten tatmin etmez.

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu... logitech'e anlamsızca laf sokucam diye kıvranmak bu olsa gerek resmen. hd 598 den sonra hoparlörün ne olursa olsun beğenmezsin zaten :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim yazdıklarımı tasdik etmek dışında ne yaptın sen şimdi ?

mesajının tonu sanki bana karşı bir argüman geliştiğin izlenimi verse de malesef tema olarak başarırız.

işte tipik logitech çevre birimleri müşterisi vasat bir kullanıcı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

:D işte şu ties, narc gibi boş adamları bırakıp beni dinleseniz her şey ne güzel oluyor bak  :lol:

güle güle kullan, bose sounlink mini 2'si olan birini görürsen, bi karşılaştıralım ayağına ezebilirsin hoparlörünü artık  :zuh:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyorum da kimin evinde gördün sen onu söyle ?

hoparlörlerle, kulaklıklarla alıp veremediğim yok, seni sevmiyorum.

Erwin tam benden oldu, kulaklıkta sennheiser, hoparlörde JBL.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gecen sene aldigim Jam Plus'in sarji cok az gidiyor, ozelliklerinde sarji 4 saat gider yaziyor da heralde o en kisik seste o kadar... Ben yuksek seste 30-45 dakikadan fazla calistigini gormedim... Onun da son 3-5 dakikasi dı-dıt seklinde sarj uyarisi...

JBL Flip 4 aldim, sarji 12 saat gosteriyor, muhtemelen sesi de daha iyidir... Bakalim aksam bir test ederim... 

2wp410m.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ties flip 3'ü annesine verip, kendisine flip 4 almış... Ses kalitesinde bariz fark var diyor. Flip 3'ün bile ne kadar iyi olduğu düşünüldüğünde Flip 4'ün kendisinden çok daha pahalı bilindik markaları üzeceğinden emin olabiliriz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim flip3 hafif cızırtı yapmaya başladı. Nedenini bilmiyorum. Hiç maksimum seste kullanmadım halbuki. Plajda 3 gün üst üste kullandıktan sonra bir cızırtı yapmaya başladı. Çoğu kişi farketmiyor ama kıl olduğum için bu konularda kulağıma takılıyor. 

Flip4 amazonda 100$ + 58$ kargo gümrük vs. Türkiye'de 500 civarı satılıyor.

Amazonda şu an Harman Kardon Onyx Mini 58$ + 50$ kargo gümrük. Türkiyede 500TL civarı. Onyx Mini hiç dinlemedim fakat kardeşime Onyx Studio 3 aldım o efsane bir alet fakat benim için boyutu çok büyük. Çantaya atıp götürmelik bir boy lazım bana.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

flip 4 var bende, tiz ve bas olarak flip 3'ten bariz şekilde daha üstün. tabi ki ortada gece ile gündüz gibi bir fark yok ancak fark net anlaşılabiliyor.

+ olarak flip 4 waterproof, o da güzel bir özellik. flip 3'e göre enden biraz daha kalın, boydan biraz daha kısa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle build quality super onu belirteyim... Ben siyah olani aldim resimden gorulecegi uzere, acayip hos ve kaliteli duruyor...

Ses seviyesi cok cok yuksek degil ama ses kalitesinde Jam Plus'a gore bariz fark var... Daha once duymadigim enstrumanlari duyuyorum resmen... Asil fark klasik muzikte diyebilirim, super temiz ses veriyor alet... Gumbur gumbur bass isteyen hayal kirikligina ugrayabilir yalniz, bilmiyorum belki de daha yeni oldugu icindir... Ama zaten el kadar alet, camlari titretecek hali yok... 

Ayni anda 2 farkli cihazla baglanabildim (ne isime yarayacaksa :) ) , Jam Plus'ta sadece 1 adet cihaz baglanabiliyordu... Ikinci bir cihazi baglarken ugrastiriyordu filan... 

Begendim kisacasi... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Belirli bir amaç icin örneğin taşınabilirlik veya yer darlığı gibi konular sebebi ile bu tarz hoparlörlerin kullanılmasını anlıyorum ama sabit bir sistem olarak kullanmak icin cok cazip bir seçenek degil bana sorarsaniz.

Bu aletlerin bir çoğu buyuk olcude bas ve tizi sisirilmis dogru ton tutturmak konusunda sıkıntı cihazlar. Klasik tarz bir hoparlor kullanmak varken bluetooth un getirdiği bir suru frekans traslama algoritmasi ile ugrasmak bana cok mantikli gelmiyor nedense.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gözümde BT hoparlör "banyoda müzik dinleme enstrümanı" sadece, çinden aldığım dandik bir şey bile bozulana kadar gayet işimi görüyordu, şimdi 500 TL gibi rakamları vermeyi çok istemiyorum o yüzden. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de genelde @kHanTW gibi banyoda veya mutfakta kullandigim icin ucuz birsey isimi gorur diyordum, taa ki Flip 4 kullanana kadar... Bu kadar mi fark olur... Fiyati yuksek evet ama hem ses kalitesi hem sarj suresi hem kullanim kolayligi olarak gercekten cok iyiymis... Daha once kullandigim JAM Plus'ta yuksek sesli "cizirti" dinliyormusum desem yeridir... 

Muzik dinlemekten zevk aliyorsaniz kesinlikle butceyi biraz daha artirip JAM Plus vb. hoparlorler yerine daha ust kalite birsey almak lazim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Flip 4'e bi netten baktım da, 90 dolarlık hoparlöre 55 dolar vergi + kargo girmesi de vicdansızlık gibi geldi biraz... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok