Bluetooth Hoparlör
1 1

Bu konuda 149 mesaj var

amazondan baktıysan eğer o vergi değerleri yanlış hesaplanıyor, ürün eline ulaştıktan 1 ay sonra falan fazla alınan miktarı geri iade edilir zira 90 dolarlık ürünün vergisi en fazla 18$ olur.

kHanTW beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bunu 50 kez açıkladım o paralar geri yatıyor, hatta siparişi verdikten sonra sipariş numarası ile birlikte müşteri temsilcisi ile konuşursanız anında iade ediyor diye :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba. Şu an bluetooth hoparlör alma arefesindeyim. Ben bass'lara biraz takıntılıyım (seviyorum yani). Sony'nin SRS XB30 modelini düşünüyorum. Ama burada herkes JBL flip 4'ü önermiş ya da başka bir şeyi. Sony'nin hiç bahsi geçmemiş. Ne düşünüyorsunuz bu model için?

SkippyX tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/21/2017 at 5:30 PM, SkippyX said:

Merhaba. Şu an bluetooth hoparlör alma arefesindeyim. Ben bass'lara biraz takıntılıyım (seviyorum yani). Sony'nin SRS XB30 modelini düşünüyorum. Ama burada herkes JBL flip 4'ü önermiş ya da başka bir şeyi. Sony'nin hiç bahsi geçmemiş. Ne düşünüyorsunuz bu model için?

Cevap gelmediğine göre bizim forumda pek bilinen bir model değil sanıyorum. Flip 4'ü gözünüz kapalı satın alabilirsiniz. Direkt bu 2 modeli karşılaştıran bir inceleme bulursanız işinize yarar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

amazondaki kullanıcı yorumları genelde bu tip konularda belirleyici olabiliyor. en iyisi oradaki yorumları okuyup ona göre karar vermek.

ama flip 4 hakkında zaten fazla düşünmeye gerek yok, alınıp geçilebilir. amazondaki yorumlar ve youtube daki incelemeler de bunu söylüyorlar genel olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim JBL Flip 3 kendi kendine bozulduktan sonra (cızırtılı ses veriyor) bende Flip 4 aldım. İki model arasında cidden fark çokmuş. Bakalım bu umarım kendi kendine bozulmaz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Flip4'ün de bataryasını yedik. aliexpressten batarya baktım ama pahalıya geliyor. Her şey çok pahalılanmadan yeni bir tane almak istiyorum. Bose markasına çok zaafım var. https://www.desibela.com/bose-soundlink-revolve-plus-ii-siyah-bluetooth-hoparlor-858366-2110 şu modeli gözüme kestirdim ama pahalı. taksit maksit belki alabilirim. incelemelere baktığımda eşdeğeri olarak Sonoslar var ama onlar daha da pahalı. JBL Charge 5 performans açısından en yakını ve üstelik 1/3 fiyatına. https://www.hepsiburada.com/charge5-bluetooth-hoparlor-ipx7-mavi-p-HBCV000004D07T?magaza=PALMİYESTORE ama jbl alasım yok. 

bu fiyat aralığında öneriniz var mı ? taşınabilir olması önemli olan benim için. jbl extreme falan büyük geliyor. alexa google vs bunlar hiç kullanmayacağım özellikler. ses net güzel olsun bass olabildiğince iyi olsun yeter. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 8 yıl önce aldığım ilk bt hoparlörüm UE ROLL bataryasıda kendiside hala taş gibi nasıl alet yaptılarsa artık bozulmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, Atrin said:

Flip4'ün de bataryasını yedik. aliexpressten batarya baktım ama pahalıya geliyor. Her şey çok pahalılanmadan yeni bir tane almak istiyorum.

benim de flip 4 öldü, sorununu biliyorum ama o parça bulunamadığı için tamir edemiyorum. kısacası çöp. bataryasında bir şey yoktu ama sağlamdı. bugün tam çöpe atıyordum neyse dedim yarın atarım :lol: senin kısmetine atmamış olabilirim. bataryasını söküp sana göndereyim istersen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bilgisayar hoparlörü olarak kullandığım ve  sürekli şarjda duran flip4'ün bataryası öleli çok oluyor.

Ortalıkta gezen ve yalnızca şarjı bitince şarja takılan flip3'ün pili ise hala canavar gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Whooosh said:

Benim bilgisayar hoparlörü olarak kullandığım ve  sürekli şarjda duran flip4'ün bataryası öleli çok oluyor.

Ortalıkta gezen ve yalnızca şarjı bitince şarja takılan flip3'ün pili ise hala canavar gibi

eh... lityum pili öldüren ana sebebin sürekli şarjda durmasının olduğunu 500 kere söyledim farklı konularda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, TiesTorN said:

benim de flip 4 öldü, sorununu biliyorum ama o parça bulunamadığı için tamir edemiyorum. kısacası çöp. bataryasında bir şey yoktu ama sağlamdı. bugün tam çöpe atıyordum neyse dedim yarın atarım :lol: senin kısmetine atmamış olabilirim. bataryasını söküp sana göndereyim istersen.

ya ilk pil öldü. sonra dükkanda sabit kullanmaya başladık mutfakta. prize takılı. sonra o özelliği de öldü :D çözüm olur diyorsan sevinirim tabi

10 hours ago, TiesTorN said:

eh... lityum pili öldüren ana sebebin sürekli şarjda durmasının olduğunu 500 kere söyledim farklı konularda.

sen bunu söylediğinden beri aşırı dikkat ediyorum bu konuya. iyi ki söyledin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, TiesTorN said:

Bilmemekten değil o, "göze alınan zarar" mı diyelim ona "expected loss" mu diyelim bilemedim ama "bu aleti sürekli şarjda tutarsak pili bozulacak ama zaten sabit fişe takılı bilgisayar hoparlörü olarak kullanıyoruz, pili bozulursa bozulsun amd"  sonucu gelişen bir durum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, Atrin said:

ya ilk pil öldü. sonra dükkanda sabit kullanmaya başladık mutfakta. prize takılı. sonra o özelliği de öldü :D çözüm olur diyorsan sevinirim tabi

pil tamamen geberdiği için prize taktığında çalışmıyor olabilir...

bugün pili söktüm kenara koydum, isterim diyorsan gönderirim sonuçta sen almazsan çöpe gidecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, TiesTorN said:

pil tamamen geberdiği için prize taktığında çalışmıyor olabilir...

bugün pili söktüm kenara koydum, isterim diyorsan gönderirim sonuçta sen almazsan çöpe gidecek.

olur adresi atarım dm den. dükkanda jbl go kullanıyorlar mutfakta. en azından flip 4 kullanırlar.

bu arada flip 6 ile charge 5 arasında çok az fiyat farkı olunca ben kendime charge 5 aldım. bose çok istiyordum ama bu devirde bluetooth 4.1 ve mirco usb kullanmaları tav etti beni. 1/3 fiyata charge almış oldum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 minutes ago, stardust said:

@Atrin pil dükkana geldiğinde çamaşır suyuyla hatta mümkünse kezzap, tuz ruhu gibi bir madde ile dezenfekte et. ties'in mikrobu yayılmasın ortama, aman dikkat.

kes lan ats2 :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Charge 5 geldi. ilk denemede biraz hayal kırıklığı oldu. Flip in daha yüksek ses vereni gibi geldi ama JBL appden EQ ayarı yapabiliniyor. Onu ayarlayınca güzel oldu. EQ özelliğini iyi ki koymuşlar yoksa pişman olurdum aldığıma. 

Ties'in mübarek bataryası da geldi. elektrikçime verip sonucu yazarım :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, Atrin said:

Charge 5 geldi. ilk denemede biraz hayal kırıklığı oldu. Flip in daha yüksek ses vereni gibi geldi ama JBL appden EQ ayarı yapabiliniyor. Onu ayarlayınca güzel oldu. EQ özelliğini iyi ki koymuşlar yoksa pişman olurdum aldığıma. 

charge 5 bende annemlere almıştım, hayal kırıklığı yaşamıştım hiç beklediğim gibi değildi ses. ben aldığım zamanlarda (2 sene olacak) EQ da yoktu, tam leşti :lol: eq olayı iyi olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gecenlerde Huawei P40 Pro ve Huawei Freebuds Studio kullandigim icin, Huawei bir anket yollamisti onu doldurdum ve cekilisle bana Huawei Sound hoperlörü hediye ettiler.

Su arkadas:

https://www.hepsiburada.com/huawei-sound-siyah-pm-HB00001APKAF

Suan bunu monitorümün arkasina koyup monitöre 3.5mm kablo ile bagladim. Ayrica telefona da bt ile bagli. Bu sayede hem monitör üzerinden o an neyi izlersem kullanabiliyorum hemde telefondan apple music filan acabiliyorum. Ses kalitesi muazzam. Eger kendinden bataryali olmayip, tasinabilir olmasa da olur derseniz bu hoperlörün ses kalitesi ve ses berrakligi gercekten muazzam.

Mono, RFID, stardust and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/13/2022 at 9:23 PM, TiesTorN said:

charge 5 bende annemlere almıştım, hayal kırıklığı yaşamıştım hiç beklediğim gibi değildi ses. ben aldığım zamanlarda (2 sene olacak) EQ da yoktu, tam leşti :lol: eq olayı iyi olmuş.

ulan almadan önce söylesene ya EQ olmasaydı bunda :D bu arada charge5 tek verisyon diye biliyorum. JBL App ile bağlandığımda cihazı güncelledi. Belki EQ olayını öyle eklemişlerdir. 

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, Atrin said:

ulan almadan önce söylesene ya EQ olmasaydı bunda :D bu arada charge5 tek verisyon diye biliyorum. JBL App ile bağlandığımda cihazı güncelledi. Belki EQ olayını öyle eklemişlerdir. 

belki seni tatmin eder diye düşündüm :lol: zevkler ve renkler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok