The Division
1 1

Bu konuda 150 mesaj var

Beta yarın başladığına göre konusunu açalım, 26.32 GB download yaptırıyor, 21 Şubat son gün Open Beta için. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben baktım yarım saat de...  Daha söyleyebilceğim bişi yok.. 

Yani kötü oyun olmayacağı belli de, beni oynamak için çeker mi onu daha bilmiyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şimdi biraz bakabildim, oyun oynanır gibi bakalım, daha tabii kesin fikir belirtmek için erken.

Ancak performans olarak oyun üzücü, onu belirteyim, Ultra ayarlarda süründürüyor. CPU'ya da baya yüklendiği yerler oluyor, Haswell-E bu oyunda iş çıkarabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Grafikleri falan hiç fena diil Ultranın altı olan Highda başladı otomatik ben de bozmadan bi SMAA ekledim o kadar..  

Sanırım Betadaki single olarak yapılcak herşeyi yaptım, PVPye yönlendirdi onları da öldürdüm..  :lol:

Itemlar weaponlar skiller falan hoş.. Şuana kadar çıkan düşman tipleri ve modellemelerini de sevdim... Dediğim gibi aslında güzel oyun ama baya time consuming ve sanırım bir de vuruş hissini sevmedim gibime geliyor, sanırım PC nin TPS Destiny si oluyor bu oyun.. 

Yani ne diim bilemiyorum konsolcu olsam mutlaka oynardım.. PCde de güzel ama ne bilim..  bi yerden bedava Steam keyini verseler oynarım ama ilk çıktığı fiyatla almam.. Bi de tam oyunda şu betada oynadığım yerden devam ettirseler bari..  :bigstar:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kötü gelmedi bana da tam fiyattan ben de almam, 100 TL altına gelirse olabilir belki ama yine grup lazım tek başına sürükleyici bir hikaye de yok, sıkabilir, o bakımdan tek kişi olarak tam fiyattan alınmaz bence. Destiny'den bence iyi oyun ama ya, ortamı daha iyi Destiny'e göre. Destiny ile benzer yönü hikaye falan yok, bir anda içine girliyor zaten, ne olduğu belli değil, önden bir nedir ne değildir diye bir araştırma yapmak lazım ki böyle olaylar da bana gelmiyor, oyunun kendi hikayesini kendisinin düzgün bir biçimde anlatması lazım.

İndirim gelirse ileride falan alabilirim ama şu anki 130-180 TL gibi bir fiyat da olmaz.

Merak edenler için;

Grafikleri iyi oyunun, zorluyor baya, o yönden yine de başarılı bir iş çıkarmışlar diyebiliriz ancak optimizasyon ve Ubi. Ubisoft niye optimizasyon yapamıyor PC oyunlarına düzgün bir biçimde bunu da anlamak mümkün değil. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz bedava oyun durumlarında aldığın yere başvurunca genelde o firmanın elinde oluyor oyunun anahtarları mail ile gönderiyorlar aktif ediyorsun, Türkiye'de bu şekilde çalışıyor bu sistem diye biliyorum, bir araştırın böyle mi değil mi ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca nvidia ile verilen divijın steamden diil ubiplayden redeem ediliyor yani örneğin benim icin bi değeri yok karambolde belirtiim..

Ayrıca beta benim oyunu dün bıraktıım(gece 2) saatten bugün öğlene kadar bakımdaymıs yani tekrar acılmıs isteyen suan tekrar girebilir..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam öldürmek çok garip geldi bana, shotgun ile 1 sarjör boşaltıyorum ama ölmüyorlar. Gerçekçi değil pek, almayı düşünüyordum ama betadan sonra vazgeçtim şimdilik.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ultra ayarlarda 1080p 60 FPS için 980Ti gerekiyormuş, almadan önce bir kontrol edin derim düşünenler varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Titan X ile 1080p 'de 59 FPS. İyiymiş. Gerçi belli olmaz ne gereksiz özellikler açıyor olabileceği, Nvidia 'nın detaylı performans rehberlerine bakmak lazım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu divijın ı baya almak istiyorum, ama full halinden cok da emin olmadıgım için leş gibi bi meblayı (179-230 arası) kenefe baglamak istemiyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de almak istiyorum da Steam'den alma durumum olmaz ama, 179 TL yerine G2A'da 130-135 TL düzeylerine düştüğü oluyor, oradan alırım, Steam falan olmayıversin de ben de güvenemiyorum oyunun bu haline, bir incelemesi falan da yok ortada daha.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ubisoftun bugüne kadar böyle aylar, yıllar boyu şişirip şişirip, inceleme sitelerine filan da şişirtip şişirtip patlatmadığı balon var mı? bundan da eminim balondur kesin. geçen sefer de steam veya başka bir oyunla ilgili başlıkta yazmıştım, demo denen şeyi yok etti herifler, para iadesi varmış. niye durup dururken "nasıl olsa iadesi var" diyerek 180 lirayı bağlayayım ki, demo çıkarsalar olmuyor mu? onun yerine "shit"ini çıkardı artık iyice yapımcılar, şımardıkça şımardılar resmen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nesini beğendiniz derken açıkçası almayı düşündüğüm üç modelden biri bu G810. Birinci avantajı Türkçe olması, ikincisi yazılımının Razer, Corsair gibi diğer markalara göre daha iyi ve kolay olması, üçüncüsü de tuşlarındaki ışıklandırmanın diğer klavyelere göre daha homojen olması. Bunlar artı yönleri diye düşünüyorum. Eksi olarak ise bu Romer-G switchlerin verdiği hissi bilmiyorum, o yüzden denemeden bu parayı vermek istemem. Aynı durum Razer Blackwidow Chroma için de geçerli. Onlar da kendi üretimleri Kalih Green switchleri kullanıyorlar, cherry mx blue benzeri. Tabi bu illa bir eksi olmayabilir ama cherry switch isteniyorsa zaten Logitech ve Razer es geçilecek demektir. 

Almayı düşündüğüm diğer iki model ise Razer Blackwidow Chroma TR layout veya Corsair Gaming K70 RGB modeli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok