Windows 10 temiz kurulum için USB
1 1

Bu konuda 16 mesaj var

@@RFID tamamen karıştırmışım. 8.1 pro ile. 8gb'lık flasha attığım yaklaşık 4gb'lık win 8.1 pro imiş.

Elimdeki windows 10 32GB'lık usb flash belleğin 19gb'ını kaplıyor görünüyor. Aman dikkat!

Çok saol.O zaman 32GB bir usb alıyım bari bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir yanlisiniz olmasin? Windows 10 ISO dosyasi 4 GB civarinda degil mi? 8 GB'lik bir surucu her turlu yeter. Hatta ben dizustune sifir kurulum yaptigimda Sandisk'in 8 GB'lik bir bellegini kullanmistim, Windows 10 PRO surumu icin..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de öyle hatırlıyorum. O yüzden ilk başta 8 GB önerdim. Sonra bir yanlış olmasın diye windows'un aracı ile oluşturduğum flash belleğe baktım yaklaşık 19 GB dolu görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anasını, meğer ofiste bizim hanım benim windows için oluşturduğum flash belleğe kamera ile çektiği videoları atmış.  :icon_redface:

Çok pardon @@RFID. Onu silince 3 küsür gb'a düştü kullanılan alan. Ama dediğim gibi 4gb'lık flash belleğe yeterli alan yok deyip kurmadığını hatırlıyorum. 8gb ideal olan görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Vay anasını, meğer ofiste bizim hanım benim windows için oluşturduğum flash belleğe kamera ile çektiği videoları atmış. :icon_redface:

Çok pardon @@RFID. Onu silince 3 küsür gb'a düştü kullanılan alan. Ama dediğim gibi 4gb'lık flash belleğe yeterli alan yok deyip kurmadığını hatırlıyorum. 8gb ideal olan görünüyor.

Ne demek @@ZvAnA önemli değil. Bugün sipariş veriyim bari bir 16gb.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

16in1 32in1 gibi birden fazla dil paketi hatta x86 ve x64 birarada içeren isolar bile genelde 8e sığıyor diye hatırlıyorum. 16gb rahat yetecektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

16'lar zaten çöp parasına satılıyor... 16'lık ideal olur. kalan yere de office kurulumu falan atarsın, ben öyle yapıyorum :)

Hmm solo sanıyordum ben hep, yani sırf win10 atılıyordu sanıyordum. Yancı programlarda atabiliyoruz demek. Peki kurulumda hata vermiyor dimi bu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm solo sanıyordum ben hep, yani sırf win10 atılıyordu sanıyordum. Yancı programlarda atabiliyoruz demek. Peki kurulumda hata vermiyor dimi bu?

yok vermez :) içine ayrı bir klasör olarak atılıyor sonuçta, kurulumu etkilemez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok