4G hızlarınız ,karşılaştırma
1 1

Bu konuda 110 mesaj var

Ping değişmemiş, daha önce 17.5 DL, 4.1 UL olan değerler aşağıdaki gibi. Aslında belli daha iyi çıkacak ama 5S daha üstünü desteklemiyor.

post-79-0-75167900-1459776316_thumb.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nda 3-4 kez baktım. 30 Mbps'in altında download ve 15 Mbps'in altında upload görmedim. En düşük gördüğüm değerler bunlar oldu LTE aktif görünürken. 3G göründüğü durumda test yapmadım. Bugün en yüksek 70 Mbps download ve 45 Mbps upload görebildim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada 4G ye giremeyen cihazların destekledikleri bandları biraz inceleyin derim..

Lumia 640 LTE giriyor ve şu bandlar mevcut LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800)

Xiaomi Mi4 giremiyor ve şu bandlar mevcut LTE band 38(2600), 39(1900), 40(2300) - 4G model -- Bunlar çine özgü bandlar. 

Nexus 5 eğer kuzey amerika ise LTE band 1(2100), 2(1900), 4(1700/2100), 5(850), 17(700), 19(800), 25(1900), 26(850), 41(2500) - North America -- Vodafone 2100mhz bandına sahip olmadığı için sanırım band1 de kuzey amerika nexus5leri 4G bağlanamıyor. 

Daha da arttırılabilir. GSM Arenadan alınabilir bilgiler. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet güzel giriyor hocam alakası yok. DH de test almış adam var.

Bugün biraz gelişme oldu ama muhtemrlrn vodafoneun baz kapsama alanları henüz çok kötü. Manuel taramada bugün açık havaya çıkıo denediğimde vodafone 4g yi buldumnihayet. Bi kaç denemeyle ağa kayıt oldu, tam test çekecekken 3gye düştü. Anlaşılan vodafonedan biraz daha altyapı zenginleşmesi bekliycez.

Nası bi kapsama varsa zaten artık bulunduğum yerde 3g bile çoğuzaman 6/2 falan oluyor. Şaka gibi. Konak civarına yolum düşerse denicem.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bilmem hangi gsm op'un siyosu: 4.5g ile birlikte hızlar artacak ancak paketler açısından sıkıntı olmayacak abonelerimiz müsterih olsun yeni dönemde görülmemiş kotalar olacak 20-30-50gb  :baba:

20-30-50gb

20-30-50gb

20-30-50gb

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

3G iyidir hacı, bu ne rezalet 4G işi 4 ayda zaten aldığın 4G'li telefon parasına geliyor. İstanbul sosyetesi herzamanki gibi bilmeden yapışmıştır :)

haklısın ama sosyete değil kardeşim ameleler cep telefonu peşinde istanbulda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çeşmeye ot festivali varmış gezmeye geldik anneyi getirdim. Dedim bi bakalım 4g ne durumda diye.

Nihayet burda bağlandı.

http://i.hizliresim.com/MpbpEk.png

Hoş hız olarak yinr kaydadeğer bişi yokta 3gye göre iyi. Vodafone un kabahati tamamen bu iş adam gibi hizmet sağlayamamışlar. Ne diyelim velki biraz daha ilerde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok