egefranco

Member
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

About egefranco

 • Rank
  Fresh Meat

Profile Information

 • Cinsiyet

Recent Profile Visitors

779 profile views
 1. @Atrin Bu güzel alet o güzel Selimiye vidyosunu çekerken oradaydım, heyecanımı hala hissedebiliyorum. Moral bozucu gelişmeler olmuş... Dediğin gibi alacaklar için 500gr altına yönelmek en mantıklısı.
 2. Martix'in ilk filmini de, HIMYM'ı da(ne yazik ki) ezberlemiş biri olarak Neil Patrick'in performansını ben de merak ediyorum. Gone Girl'deki rolü üzerimde hafif bir hayal kırıklığı bırakmıştı. Böyle çok sevdiğin bi restoranda hep yediğin yemeğin her zamanki kadar lezzetli olmaması gibi bir his.
 3. Yaklaşık 1 senedir kullandığımız televizyonumuzu satmaya karar verdik. Garantisi devam ediyor. Birlikte gelen tüm belgeleri bulunuyor. İstanbul içerisinde nakliyeyi özel araç ile yapma konusunda yardımcı olabilirim. Düşünen var ise foruma özel 3750 TL fiyatı var. https://www.samsung.com/tr/tvs/uhdtv-mu7000/UE55MU7000UXTK/#specs
 4. Sistemin bug'ını bulmuşlar. İş kolay, kazancı da riskinin çok üzerinde. Muhtemelen bu insanlar çok daha küçük kazançlar için çok daha büyük riskler almaya hazırlar. Bu durumda da bahsi geçen suça çok rağbet oluyor.
 5. Bir hafta önce tam evin önündeki A4'ün farını zorladılar, salondan göz göze geldik heriflerle, içeri çekilip polisi aradık ve bekledik. Sonrasını karşı apartmandan bir abinin vidyosundan izledik. Tamponu açıyorlar ama abi vidyoyu açınca hemen kaçıyorlar. Kaçmadan önce de vidyo çeken adama doğrultup (kuru sıkı) silahla ateş ediyorlar. Ertesi gün 2 kişi geldi. Sivil, üzerlerinde silah veya telsiz gibi şeyler yok. Dünkü olay ile ilgili detayları sordular bizi balkonda görünce, kendilerini polis olarak tanıttılar. Göremedik dedik. Bunun üzerine bize "korkmanıza gerek yok, isminizi almayacağız" gibi şeyler söylediler. "Bir kimlik görebilir miyim" sorusu aklımdaydı hep, fakat demedim, sanırım işi yapan insanlardı. Bir kaç saat sonrasında üniformalı polisler de geldiler.
 6. Wild RTÜK appeared! http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1514485/internet_uzerinden_yayin_yapan_platformlara_sansur_geldi.html
 7. (DARK) Şuna başlayayım diye acayip heyecanlanıyorum bir türlü şans olmadı. Kadın izleyicilerin yorumları nasıl oluyor onu merak ediyorum. Eşimle izlenebilecek bir dizi olup olmadığına emin olamadım halen.
 8. Bence de zaman kaybı hissi vermiyor. Oyunculukları çok beğendim. Genel olarak yavaş akan, filmden çok normal, gerçek hayatmış gibi gelen filmler ile aranız iyiyse kaçmayaak bir film.
 9. Oynandı mı hiç? Ya da bi dahaki maç ne zaman?
 10. Evet İstanbul. Avrupa yakası'nda olacağız. İlçe beşiktaş.
 11. Merhabalar, biz de yeni evliler olarak evimizi tuttuk ve beyaz eşya aramalarına başladık. Aklımızda garanti verebilecek, tamir de yapan, taşımasını da yapan kalburüstü bir spotçudan tüm beyaz eşyaları bir kerede halletmek var. Bu konuda bilgisi olan, spotçu önerebilecek olan var mıdır?
 12. Benzin fiyatlarının artması konusunda, demokrasinin olduğu bir ülkede yaşayan ve hakları olan bir vatandaş ne yapabilir? Ciddi olarak soruyorum. Evet ülkemiz bu konularda tüm uluslararası sıralamalarda çok geride kalıyor, fakat idealde biz bu konuda ne yapabilirdik? Sokağa çıkıp yürümek, ok. Başka ne? Dilekçe? Örgütlenme? Aklınıza ne geliyor? Kısıtlı vatandaşlık bilgimin kusuruna bakmayın...
 13. Friedrich Nietzsche - Complete Solo Piano Works https://www.youtube.com/watch?v=75tpBvtkPUM&t=193s http://hafifmuzik.org/album/nietzschenin-muzisyen-yonuyle-tanisin-iste-nadir-duyulan-43-beste/ Nietzche'nin aynı zamanda bir müzisyen olduğunu bilmiyordum. Kendini "başarısız bir müzisyen" olarak tanımlıyormuş.