Yemeksepeti - Kampanya, indirimli ürünler ve fırsatlar
0

Bu konuda 11 mesaj var

Merhaba,

Soyle atistirmalik bir seyler caniniz cektiyse, Yemeksepeti uzerinden vereceginiz sipariste sadece 10 TL'ye asagidakilerin hepsi sizin oluyor :)

Tavuklu Barbekü Deluxe Burger

Buyuk Boy Patates

Kutu Kola

8'li Sogan Halkasi

2 adet standart Sos

1 adet ekstra sos (Barbeku veya Ranch sos alabiliyorsunuz)

8'li sogan halkasinin kendi basina 6.50 TL'ye, kutu icecegin de 2.50 TL'ye satildigini dusunurseniz, fiyatin cok uygun oldugunu goreceksiniz. Tavuk burger cok fazla buyuk degil ama yaninda gelen ekstralarla epey doyurucu oluyor.

Afiyet olsun..

stardust tarafından düzenlendi
sadece "yemeksepet" yazıyordu, onu bir "yemeksepeti" yaptım, bir de genelleştirdim sırf burger king yerine.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İçerik hoş ama mesala bizim burada burger king'in evlere servisi rezalet ötesi. Puanı da zaten 6-6.50 arası dolaşıyor. Sipariş veriyorsun 45 dakika ile 1:30 saat arası bir zamanda getiriyor iki adımlık yerden. Etrafında düzgün servisli bk olanlar için güzel fırsat.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O menude işe yarar tek şey tavuk, o da az. Ucuz görünmesinin nedeni, ayrı alındığında diğerlerinin fiyatını yüksek olması bence.

Benim eve gönderen Burger King'de aynı durumda. Hatta geçenlerde eksi deki rezalet başlıklarından birine konu olmuşler.

Geç geliyor, genelde patates artık yenmez durumda oluyor. Yemek sepeti puanı da çok düşük ,buna rağmen bir iyileşme yok . 

Daha uzaktaki Macdonalds daha erken getiriyor. 

Vodafone indirimi varmış , o da güzel. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bizim burdaki BK da yakın zamana kadar rezalet durumdaydı, yemeksepeti puanları 3-4 civarında dolaştı epeyce bir süre ama son zamanlarda yönetim mi değişti ne oldu anlamadım siparişler çok hızlı ve düzgün gelmeye başladı + kuryeler çok kibar, sorun var mı efendim lütfen kontrol edin tarzı yaklaşımlar falan... baktım puanlar 9'a yükselmiş yemeksepetinde :D ilginç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yemeksepeti üzerinden Burger King'e hayatta sipariş vermem. Kaç kere denediysem hepsinde patatesler yenmeyecek halde, soğumuş burger ..vs sorunla karşılaştım ve çözülmedi. Çöpe attığım bile oldu hiç dokunmadan. Burger King'in kendi sipariş hattından işlem yapınca bariz daha iyi oluyor servis, aklınızda olsun. Yemeksepeti yerine kendi sitesinden sipariş vermeyi deneyebilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Narcissus ++

Zehirlenmezler ayrıca.

Beş sene önce yemiş olduğumuz tavuk burger yüzünden eşim ile birlikte hastanelik olduk dizanteri. Bir ara haberlere çıkmasına rağmen sallamamıştım ama doğruymuş forumda @@Squall ında başına gelmişti yanılmıyorsam öyle bir olay.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok