Haydee
0

Bu konuda 10 mesaj var

Yok ben söylemiyorum, oyunun adı bu :)

Steam'de gördüm az önce, abazan gençliğin ilgisini çekebilir diye de paylaşmak istedim.

Cinsellik öğeler ile Mirror'e Edge grafikleri birleşmiş Haydee'de.

Videosundan gördüğüm kadarıyla öyle çok fazla bir beklentiye girmemek lazım. İzleyince anlarsınız. Hatta bana sorarsanız biraz komik bile olmuş :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlar oyunun iyi olduğunu söylüyor. Ana karakter olarak öyle bir model seçilmesi ya oyun satılsın diye bir numara ya da oyunun hikayesi ile ilgili bir durum (yarı insan-yarı robotmuş) tam bilemiyorum. Bana çok da çekici gelmedi açıkcası karakterin modeli, özellikle de bu tür manevraları yapmak için hiç ideal bir vücut yapısı değil diye düşünüyorum :zuh:

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun ismi yanlış olmuş The Butt daha uygun olurdu. Yüzde maske göt açık yüz modellemesi yapmadılarmı acaba belki sonra çıkıyordur   :|

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam modelleme falan birşey demiyorumda, ne güzel yapmışlar tangalı robot kullanıyorsun diye bu oyunu oynamak isteyen olur mu acaba merak ediyorum. :)

Başta sen olmak üzere hayranı çok olur bence Barış abiciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt isminden ötürü bende görmüştüm bunu steamde :) lakin simdi izledim ilk kez trailerını..

Aslında portal ve önceki tomb raiderlardan biraz cakma biraz esinlenmeyle bi puzzle/adventure yapmıslar da karakter neden nikki minajın robot yüzlü versiyonu onu anlayamadım..

Firienholt beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok