Diablo III - Reaper of Souls
0

Bu konuda 191 mesaj var

12 hours ago, RFID said:

tam bir saçmalık patchedemi para veriliyormuş.

Bunu bir patch olarak düşünmemek lazim DLC diyelim. Kendi adima oyun çıktığından beri 2 3 günde bir girip eş dost ile oynuyorum. Sohbet ediyorum. Bunu saglayan bir platform benim icin D3. Blizzard in hakkini yememek lazim adamlar bir sekilde oyunu topladilar ve sorunlarını azalttilar. Kabul bir PoE veya Grim Dawn olmadi ama oyun toparlandı. Oyunu toparlarken de baska firmalarin yaptigi gibi DLC uzerine DLC cikartmadilar hatta tum patch ler bedava idi

Ben sahsen verdiğim ücretten mutsuz değilim

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sezon başladı. 12. Sezon hemen her ana set rekabetci halde. DH icin konusmak gerekirse denedigim Marauder UE Shadow hatta Natalya bile gayet oynanabilir durumda. Hatta N6M4 hibrid build bile fena degil diyorlar denemedim. Bir sure aradan sonra keyifli geldi yeni sezon....

Sezon hediyesi salak bir kanat zannedersem...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 hours ago, RFID said:

Necro paketi olmadan da yeni sezona gidilebiliniyormu? Yoksa yeni itemler için ek paket gereklimi?

Necro paketi sadece necro oynamak için, bütün içeriği D3+ROS eklentisiyle rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, Executioner said:

Necro paketi sadece necro oynamak için, bütün içeriği D3+ROS eklentisiyle rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Teşekkür ettim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende baslayacagim yeni sezona istersen ekle beni beraber oynariz. :) Squall#2330

1 dakika önce, RFID said:

Teşekkür ettim :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sezonun bişi katmadığını düşündüğüm için (3 sezon char kastıktan sonra) geçen sezonuda necro dışında yeni birşey yok diye pas geçmiştim. Bu sefer son gelen yeni patch ile diğer buildlerin oynanabilirliği muazzam derecede arttırılmış. Daha önce 83 84' te tıkanan karakter WOTL buildiyle yağ gibi greater riftlerde seviye almaya bşladı. Bi dandik kısmı o builde 2 eksik ancient malzemem vardı birde gem olayı eksikti parçalarda. Şimdi onlarda bitti sayılır 1 tek yeni düşürdüğüm yüzük için son bi gem çakıcam. Son denememde GR 96 solo yaparak kaç sezon sonrasında tekrardan 1000liğin içine girmeyi başardım. Heralde biraz zorlamayla 100 falan yapılabilir gibi. Daha ötesine artık paragon seviye farkı fark yaratıyor. Hoş benimde şakayla karışık 1150 falan olduda kalkıp zombi gibide paraggon 2k 3k kascak halim yok. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Deathknight Paragon 2k yaptın ilk 50'ye girdin nolacak, madalya mı verecek Blizzard, yani oyunda birkaç sezon farklı karakterlerle oynayıp değişik buildler denedikten sonra yapacak birşey yok. Ha nolsun ARPG işte denilebilir. Şahsen buna verecek cevabım yok, bilmemkaç milyon dolarlık şirket işte bulsun birşeyler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rank işine daha sezonlar başlamadan zaten top 10 denemelerim olmuştu sonradan uğraşmadım. Olunca birşey olduğu yok zaten kişisel tatmin gibi bişi. Şu an oynama sebebim sadece daha önceleri bu kurduğum buildlerin zaten çok zor kurulup birde üstüne çok saçma başka buildlerle daha üst seviyelere gelinmesiydi. Sanki blizzard sesimi duymuş gibi bir etki yaptı. En azından bi kaç hafta oyalanmama katkısı oluyor böyle yeniliklerin.

Bunun dışında sabah akşam paragon vs kasıpta oynayanlara bende bi anlam veremiyorum doğrusu... Ulan leaderboarda bakıyorsun adamın itemlara geçirdiği gemler 135 falan. Çüş diyorsun. Sanırsın adam ömrünü diablo başında geçiriyor. Sonra bi patch çıkıyor 2 sene kastığın emek çat diye çöpe gidiyor. O mantık çıktığından beri zaten sıkılana kadar uğraşma dışında kasma amacım çoktan tükendi. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Deathknight said:

Sanırsın adam ömrünü diablo başında geçiriyor. Sonra bi patch çıkıyor 2 sene kastığın emek çat diye çöpe gidiyor. O mantık çıktığından beri zaten sıkılana kadar uğraşma dışında kasma amacım çoktan tükendi. :)

Bunun en güzel örneği RMAH'un kapandığı zamanki güncelleme, o zaman 100$ verip aldığın süper balta o güncellemeden sonra çöp olmuştu :) . Dediğin gibi bir sezon boyu kasıp birinci bile olsan bir sonraki sezonda o kastığın bütün itemların çöp olma olasılığı var. Sonra hadi yeni metaya göre legendary'leri topla gem ayarla bilmemne, anlamsız bir ömür törpüsü valla. Acaba bir diablo 4 gelecek mi merak ediyorum, şöyle doğru düzgün hikayesi olan, diablo 2 mekaniklerine yakın düzgün bir oyun yapsalar keşke diyorum ama Blizz. eski blizz. değil ve o diablo ekibi çoktan dağılıp başka yerlere geçtiler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar

uzun zamandır oynamadığım, en son cm wiz yaptığım oyuna ne oynasam derken yeniden bi bakayım dedim. yazılarınızdan anladığım kadarıyla oyunda baya bişeyler değişmiş.

şimdi ben yaklaşık 2 sene öncesinden kalma gariban wiz olarak naapmam lazım nerden başlayacam bilmiyorum. iki satır rehber niteliğinde bana yol gösterecek arkadaşları yorum yapmaya bekliyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
21 dakika önce, Executioner said:

@srk

Sezonluk bir karakter oluştur bence, sezon bittiğinde o karakter listene ekleniyor kaybolmuyor yani. Sonrada paragon kasarsın sıkılmazsan :)

İste sezon ne sezonluk karakter ne demek bi anlasam :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 3'de her 3 ayda yeni bir sezon açılıyor. O karakterle sezon sonuna kadar sezonluk achivementleri yapmaya çalışıyorsun.  Mesela achivementlerdan biri stash'inı arttırmak. Şu an 12. sezon'da. Sezonlara eski karakterlerinle devam edemiyorsun, yeni bir karakter oluşturmak zorundasın, ama o karakter sezon sonunda karakter listene ekleniyor. Sezonluk oynamanın normal oynamaktan farkı bu özet olarak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok