Diablo III - Reaper of Souls
0

Bu konuda 191 mesaj var

@@RFID teşekkürler, aklımda olan bir konu bu da :) Dün bir ara buldum katılacaktım sonra araya birşey girdi unuttum. Yine aklıma gelecektir, bir ara geleceğim mutlaka.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili @ ben aktif olarak oynamaktayım işten vakit buldukça.Nonsezon oynuyorum , yeni sezon gelince yeni sezon karakteriyle oynamayı planlıyorum. @AranelSurion ve ben CHW Klanındayız, kendisi sezon oynamakta.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aktif olarak oynuyorum ama bebek oldugu icin multiplayer en azindan GR oynayamiyorum. O yuzdrn yer isgal etmemek icin klansiz devam. Ediyorum uzunca bir zamandir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün üye sayımız iki katına çıktı. 2 kişiydik, şimdi 4 kişiyiz. :D 

Bu sezon 15 Nisan 'da bitiyor, ay sonuna doğru da yeni sezon başlayacak. Yeni sezonda beraber bir şeyler yapabiliriz diye düşünüyorum, ben yeniyim oyunda çok bilmiyorum tabii ama adventure moddur, rifttir, hiç olmadı torment rundur yapılabilir. Ben bu sıralar neredeyse her gün oynuyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Warhelm of Kassar diye bir item lazım bana, battle.net'tan baktığımda item level 31 gözüküyor. Bu item yine de 70 olarak düşebiliyor mu, craft etmek mi gerekir, yada nasıl düşüreceğiz ? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kasar hocam o...

Peki nasıl kasayım :) anladığım uzun zamanda düşecek ama doğru yerde dolanayım bari. Rift mi yapayım, kendimi yerlere mi atayım :D

Victor vran bitsin bende geleyim guilde :)

Gel gel yeni sezonda takılırız ufak ufak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@MaverocK Hangi leveldeysen item leveli o seviyeye göre düşüyor hocam. Yani evet 70 lvlde o item drop olursa item quality level 70 olacak. Oda stat roll seviyesini etkilemekte. Atıyorum 30 lvlde 50 str falan veren item 70 levelde 500 str veriyor. Birde şimdi ancient mevzusu var o zaman seviye 750' ye kadar çıkıyor, onun düşme olasılığı içinde torment oynamak gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Deathknight teşekkürler hocam, istediğim item için sıkı dua etmek dışında değişik birşey yapmama gerek yok o zaman :) Torment 3'e kadar çıkardım rahat yaptığım zorluğu, bir de bu Crusader güzelmiş pek bir emek gerektirmiyor oynamak için. Bas adamları bekle indirsinler :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Torment her zorlukta ancient düşme olasılığı random birde torment only düşen itemlarda var tabi. Torment 1 - 10 arasında ki ise magic find oranı değişiyor. Misal normal bir rift yaparken torment 1' de ortalama 1 item ise torment 10' da 5 itema kadar çıkabiliyor, bazen 10 tane bile düşebilir şans. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç bir olay yaşıyorum arkadaşlar. Geforce experience'dan optimize ediyor diabloyu, oyun açıldığında şu değerlerle karşılaşıyorum sizce bir hata yokmu? 1920*1080 çerçevesinde bu çözünürlük biraz saçmalamış gibi. Sizce optimize ayarlarımı kullanmalıyım, ekran kartım GTX950. Yorumlarınız nedir?

nsxYa2o.jpg?1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Warhelm of Kassar diye bir item lazım bana, battle.net'tan baktığımda item level 31 gözüküyor. Bu item yine de 70 olarak düşebiliyor mu, craft etmek mi gerekir, yada nasıl düşüreceğiz ? :)

Kanai kupten edinilebilir yeterli malzeme varsa. 70 lvl sari helm yapip bol bol kanai de leg e cevirerek hizli sekilde edinebilirsiniz.

MaverocK beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok