Diablo III - Reaper of Souls
0

Bu konuda 191 mesaj var

Diablo 1'i Diablo 3 üzerinden oynayabilecekmişiz, öyle bir haber de geldi.

Bu olay dün itibariyle gelen patchle oyuna eklendi. ACt 1 - Oldr Road'dan bir portal ile Tristam'a ışınlanıyoruz, Diablo'nun peşine düşüyoruz ilk Diablo oyunu ortamında. Grafikler Diablo 1'in grafikleri haline getirilmiş Elinde Diablo 3 olanlar bir bakın derim gerçekten güzel yapmışlar. Söylendiğine göre bu event Ocak ayı boyunca olacakmış, kalıcı bir olay değil yani.

Ayrıca buradaki olayıda yapın:

Burada güzel bir guide hazırlamışlar event ile ilgili, inceleyin derim.

http://www.icy-veins.com/d3/diablo-anniversary-event-complete-guide

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf içeri girip gezip çıkacağım diye 20gb data indiricem o da ay sonu uçup gidecek cidden çok mantıklıymış. Oynayan birinden izler geçerim, ocak sonu nereye sokmak istiyorlarsa soksunlar yaptıklarını.

Definitive and OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dün level 1  karakteriyle başlayıp bitirme ach'iyle birlikte bitirdim, öyle çok uzun bir event değil, bitirince yada event ile ilgili ach.'leri yapınca bir daha oynamazsınız. Onun için Ocak ayı boyunca açık olması kötü değil bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen eski diablo 1 questleri dışında bi olayı yok achilere kasarsınız belki. Mapler d3 mapi grafik arayüzüne pixellenme ekleyerek diablo 1 havası katmışlar. Karakterin zoraki yürümesi gibi unsurlar eklenmiş. Adamları çok kastırtan bi durum olmamıştır muhtemelen, ki o yaptıkları olayları daha sonra bence eventlerde ya da riftlerde muhakkak kullanacaklardır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

D2 zamaninda da boyle event ler oluyordu. Hatirladigim kadari ile Kanai kup tasarlanirken vefat eden cocuk icinde ruins of seachron da bir event yapiliyor her sene belli bir ay... D3 icin konusuyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Takip eden var mı bilmiyorum ama geçtiğimiz günlerde patch 2.5 ve sezon 10' a geçiş oldu. Bir süredir beklediğim biraz değişik mekaniklikler olsun alakam için ancient itemın üstünde primal item eklenmiş. Gerçi pek bir esprisi yok açıkcası ancient itemın tüm statlarının max düştüğünü hayal edin işte o primal item olmuş. Tabi işin gerçek bir yüzüde ancient itemlar bile zar zor düşerken primal itemı hiç düşmemek üzere ayarlamışlar gibi olmuş. Bana 2 tane düştü ama şöyle birşeyde var buildine uygun aradığım itemın zaten random düşceği bir ortamda saçma sapan itemların milyonda bir olasılıkla düşmesi gibi bir durum söz konusu düşünüldüğünde ne kadar oyalayıcı olacağı tartışılır.

Aslında ben biraz ümitliydim patch tanıtımında çünkü o şekilde bir lanse edilişi vardı; hali hazırda sona gelmiş tecrübeli oyuncularada yeni ekmek katalım dedik gibisinden. Tamam katmışsınız kardeşimde 100 legendary 10 ancient 1 primal düşme mantığı gibi olsa neyse diyeceğim. İşin komik kısmı hadi bana 2 tane düştü, benle aynı zamanlarda oynayan yakın arkadaşım var herif kafayı yedi 1 tane bile düşmedi adama :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Takip eden var mı bilmiyorum ama geçtiğimiz günlerde patch 2.5 ve sezon 10' a geçiş oldu. Bir süredir beklediğim biraz değişik mekaniklikler olsun alakam için ancient itemın üstünde primal item eklenmiş. Gerçi pek bir esprisi yok açıkcası ancient itemın tüm statlarının max düştüğünü hayal edin işte o primal item olmuş. Tabi işin gerçek bir yüzüde ancient itemlar bile zar zor düşerken primal itemı hiç düşmemek üzere ayarlamışlar gibi olmuş. Bana 2 tane düştü ama şöyle birşeyde var buildine uygun aradığım itemın zaten random düşceği bir ortamda saçma sapan itemların milyonda bir olasılıkla düşmesi gibi bir durum söz konusu düşünüldüğünde ne kadar oyalayıcı olacağı tartışılır.

Aslında ben biraz ümitliydim patch tanıtımında çünkü o şekilde bir lanse edilişi vardı; hali hazırda sona gelmiş tecrübeli oyuncularada yeni ekmek katalım dedik gibisinden. Tamam katmışsınız kardeşimde 100 legendary 10 ancient 1 primal düşme mantığı gibi olsa neyse diyeceğim. İşin komik kısmı hadi bana 2 tane düştü, benle aynı zamanlarda oynayan yakın arkadaşım var herif kafayı yedi 1 tane bile düşmedi adama :P

ben çok özledim bu oyunu ya, ama malachi ile siz çok hızlı oynuyorsunuz, ben peşinizden yetişemiyorum :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer türlüde sıkıcılaşıyor star biz bile oynarken lifeless statüsünde oynamıyoruz aslında oynayan diğer tiplere bakarsan ama şimdi işin şu boyutu var oyun bir yerden sonra mecbur döngüye takıyor hedefinde sadece gear olunca öyle davranmak durumundasın. Bizde rutin bir olay zaten artık hiç normal bir creeple uğraşmıyoruz doğrudan hedef elitleri patlat patlat bossu indir lootu al yeniden başla. Zorlukla ilgili bir denge yapıldı mı bilmiyorum ama buildim aynı olması rağmen GR80 seviyesine kadar çıktım soloda malachininde güzel bir mage buildi var onla birlikte 80+ zorlamaya çalışıyoruz. Diğer herifler gibi biz 100' leri tabi zorlayamayız adamlara baktığında paragon 3000-4000 olmuş her itemında 100lvl gem takmış 500 stat alıyor zaten, hani rankta gearım aynı desen bile adam kağıt üstünde senden tam 2 katı dps farkı yaratıyor. :)

Çok geride kalan arkadaşların izleyeceği yol zaten rankta ki adamların kullandığı buildi görüp, sonra gerekli bounty vs yapıp malzeme topladıktan sonra küp ve kadaladan yaparak hızlıca hedefe varmaya çalışmak olabilir. Doğrudan drop için kasılırsa çünkü çok zor oluyor şartlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 Patchinde armory olayı geldi. Tek bir tuş ile üzerinizdeki bütün itemleri , küpteki itemleri ve skilleri değiştirabiliyorsunuz. Sadece paragonları kaydetmiyor. Bence başarılı olmuş. Ayrıca gemleri otomatik olarak çıkartıyor seti değiştirdiğiniz zaman bu şekilde aynı gemi hem GR hem Rift buildinde kullanmakta mümkün hale gelmiş. 

Geçen sezon Wiz oynamıştım bu sezon wiz daha da güçleniyor çünkü Hydralar 'da Manald heal'in özelliğini kullanabiliyor. Bosslara karşı çok etkili.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Armory harika bir ekleme oldu ayrica crafting mat larin ayrilmasi da. DH icin birbirinden farkli oyun stillerine sahip build lerin tatmin edici seviyelere ulaşabilmesi de eglenceli oldu. Nat hariç her setin iyi bir build i var. Shadow, UE Marauder arti LoN ile GR kasabilmek mumkun oldu... Monk ta sa benzer bir durum var sanırım

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Armory harika bir ekleme oldu ayrica crafting mat larin ayrilmasi da. DH icin birbirinden farkli oyun stillerine sahip build lerin tatmin edici seviyelere ulaşabilmesi de eglenceli oldu. Nat hariç her setin iyi bir build i var. Shadow, UE Marauder arti LoN ile GR kasabilmek mumkun oldu... Monk ta sa benzer bir durum var sanırım

Bütün karakterlerde aynı özellikler mevcut.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 notlarında DH için olumlu bir güncelleme varmı ? 

GR'de istenmeyen hatta kick atılan bir karakter durumuna düştü DH. Uzaktan Görüdğüm kadarıyla wizden daha zayıf ve wiz gibi dps veremiyor. DH nin en önemli ozelliği olan hız ise GR' de bir işe yaramıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2.5 notlarında DH için olumlu bir güncelleme varmı ?

GR'de istenmeyen hatta kick atılan bir karakter durumuna düştü DH. Uzaktan Görüdğüm kadarıyla wizden daha zayıf ve wiz gibi dps veremiyor. DH nin en önemli ozelliği olan hız ise GR' de bir işe yaramıyor.

Shadow setinden bayağı iyi bir single target buildi olmus. Ancak metaya girmesi pek kolay degil gibi ama takip etmedigimden bilmiyorum. Belki uygun bir kombinasyon ile kullanilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatınızın en sıkıcı 8 saatine hazır mısnız? 

Diablo 2 Speedrunner Beats The Game Without Attacking

Diablo II has been defeated by a pacifist.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rise of the Necromencer 15$, 

Çıkmış az önce aldım bu gün oynarım vakit bulabilirsem. 

On 3/30/2017 at 8:41 AM, hakancez said:

Shadow setinden bayağı iyi bir single target buildi olmus. Ancak metaya girmesi pek kolay degil gibi ama takip etmedigimden bilmiyorum. Belki uygun bir kombinasyon ile kullanilir.

hakancez shadow seti oynadım bu build ile ölmek pek mümkün değil çok sağlam ama dediğin gibi area damage vuramıyorsun. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Necro çok eğlenceli olmuş,özellikle ceset patlatma :) 

eu dan bosuna euro olarak almayın us üzerinden dolar olarak alınabiliyor ve sorunsuz eu hesabınıza dahil oluyor,

Çok az emanet pc kurup denedim gerçekten güzel.Tavsiye ederim uzun bir süre oyalar gibi.Crusader gibi sıkıcı değil en azından.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bekliyordum bunu Diablo 2 'de en sevdiğim karakterdi

Buildlere baktım öyle çok güçlü görünmüyor şuan itibariyle ne yazıkki,  büyük ihtimal şunu oynayacağız end game'de :

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bahaneyle yeni patch çıkmış oldu ama zorlama necro patch gibi. Bi önce ki patchde primal falan eklenmişti ben açıkcası genel için biraz düzenlemelerde bekliyordum ama sadece satış endeksli necromancer patch gibi olmuş. Yenilik olarak diyebileceğimiz bi oyun modlarına Greater rift challange mod eklemişler, bu haftalık olarak yapılabilir bir event sanırım. 1 kez yaptım verdiği ödül cache içinden bounty yapar gibi craft malzemeleri veriyor. Bunun dışında bir olay yok gördüğüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Hayalet said:

Bekliyordum bunu Diablo 2 'de en sevdiğim karakterdi

Buildlere baktım öyle çok güçlü görünmüyor şuan itibariyle ne yazıkki,  büyük ihtimal şunu oynayacağız end game'de :

Bu sıkıcı gibi solo 111 yapan var betada başka build ile.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Necromancer pakedi 14 dolara oyuna pek bir yenilik getirmiyor. 2 3 tane yeni tasarlanan bölüm var. Temple ozellikle cok guzel olmus ama bounty lere bir mekan eklenmesinden otesi degil. Keşke bir senaryoya dahil edilseydi.

Challenger Rifts cerez. Haftada 1 degisecek muhtemelen birkac kez oynanir kenara atilir.

Necromancer benim D2 main im idi. Ayni tadi alamadim gerçekten. Su an icin 4 set var, 2 set bir ise yaramiyor. Betada OP olan set nerflenmis. Bir de Inarus build leri var. 

Bir heves oynanır sonra kenara atilir. Sahsen D2 remake i beklerken biraz vakit geçirir daha fazlasi değil...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Çok bakamadım ben sanırım bir 1 hafta daha bakamayacağım ama benim hoşuma gitti,mekanlar zaten aynı olduğu için eklense de bir yerden sonra göz alışıyor hep aynı yer oluyor sonuçta,Bence eder ya yoklukta gider yani :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok