kulaklık tavsiyesi
0

Bu konuda 27 mesaj var

kullanım amacı ağırlıklı olarak oyun olacak. singleplayer oynadığım için mikrofon ihtiyacım yok. dolayısıyla oyuncu markalarına pek bakmadım. sesten bile önemli olan benim için rahat olması. sony wirelless gold ps4 kulaklık vardı. terlettiği için nerdeyse kullanmadım bile.

Sennheiser hd 598 - 148$

Philips shp9500 - 71$ 

sennheiser hd 518- 79$

incelemelerden anladığım kadarıyla "open back" tipi kulaklıklar oyun için daha uygun. hd 598 bayağı övgü almış ama fiyat çok pahalı gerçekten. şu an philips shp9500 e yakın duruyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

4 gün daha bekleyin, HD 598 geçen senin black friday'de 95 dolara düştü amazon'da. yine düşecektir takip edin.

598'in fiyatı kalitesine göre normal, diğer 2 kulaklık ile kıyas bile kabul etmez.

yine fiyatı makul bir seviyeye düşerse sennheiser game one da bakabilirsiniz açık tasarım olarak ama 598 daha kaliteli. game serisi 558 ile eşdeğer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@ Emin olmamakla beraber cevap hakkımı "Evet" yönünde kullanıyorum. :)

Zaten amazon o tür işlemleri karşılamasa muhtemelen oraya bir şeyler yazmasının anlamı yok diye düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O tarz ath ler her kafaya uymuyor yalniz, uyarsa cok rahat uymazsa eziyet oluyor.

HD598 kadar rahat olamaz. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci el bir hd 598 aldım. gerçekten inanılmaz rahat bir kulaklıkmış. şu an ses kartım yok amazondan gelecek. ona rağmen çok memnunum. hatta xbox one gamepad'e takıp tv karşısında bir nevi kablosuz takıldım. o hali bile ses çok yüksek olmasa da kalitesi iyiydi.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci el bir hd 598 aldım. gerçekten inanılmaz rahat bir kulaklıkmış. şu an ses kartım yok amazondan gelecek. ona rağmen çok memnunum. hatta xbox one gamepad'e takıp tv karşısında bir nevi kablosuz takıldım. o hali bile ses çok yüksek olmasa da kalitesi iyiydi.

Gule gule kullan.  :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kulak içi kulakların hd 598 kalitesine yaklaşma ihtimali varmı? o tarz bir model olabilir mi yani 100 dolara filan.  :S

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok