Siz olsaydiniz? (arac karsilastirma)
0

Bu konuda 34 mesaj var

Passatta Dijital klima olmaması da ayrı bi kazmalikmis yani. Standart olmali

+1 al benden de o kadar... sırf paketler arasında fark yapalım diye salak salak işler yapıyorlar. passat'ta dijital klima olmaması ne demek arkadaş bu devirde. oldu olacak elektrikli camı da kaldırın manuel koyun o da paket olsun.

Mr.Smith and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

VW Trendline modelleri çok boş oluyor. Passat bile olsa içinde elektrikli cam koyup gönderiyorlar. Trendline VW tam fakirlik göstergesi, onu almak yerine gidip aynı paraya Skoda'nın eşlenik modelini daha üst paket ile almak lazım.

wazzap and Mr.Smith beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Suberb, hem üst sınıf hem daha şık hem parasının ederine daha yakın araç

Not : Yeri gelmişken belirtmek isterim, "Super B"  diye okuyanlar var bu aracı, aracın aslı "Superb", İngilizcedeki aynı kelimenin anlamı da aracı özetliyor : "of excellent quality; very great."

http://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/superb 

Düzeltme: Yazım hatası düzeltildi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

valla gidip dolasip gene ikinci el 1.5 dizel otomatik 5000-10.000 km ford focus alicam gibi. 

vw passat trendline'a o parayi vermem. keza superb'e de (o da bos cunku. (bkz: manuel klima). 

vw golf 1.4 tsi comfortline manuel 0 km alsam... ilk baslarda eyvallah da sonra tekirdag-gebze yaparken bana o benzin parasi aci aci girecek.

gene en iyisi 70-75bin bandinda gidem focus dizel otomatigimi alam :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az kilometrede Superb kovalanır, 1.6 dizel olanı alınır, korkmadan basılır. Tüketim konusunda katalog verilerine inanmayın. Elde kalan benzinli modelleri itelemek için düşük gösteriyorlar. Sonra millet bakıp "Dizele de gerek yok ya, benzinlisi de 'o kadar' yakmıyormuş zaten" diyor. Halbuki 'o kadar' değil, daha da fazlasını yakıyor. Sonra bir yandan forumlarda "bizim arabaya LPG takılır mı?" araştırmaları, diğer yandan bir göz yol bilgisayarındaki tüketim rakamı üzerinde korka korka gitmek, arkadan korna yemek filan... "Haftada 1-2 gün bineceğim, kaç yakarsa yaksın" diyorsanız benzinli alın. Arabaya her gün binecekseniz dizel alın. Gönül rahatlığıyla binilen dizel Octavia korkarak binilen benzinli Passat'tan iyidir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Az kilometrede Superb kovalanır, 1.6 dizel olanı alınır, korkmadan basılır. Tüketim konusunda katalog verilerine inanmayın. Elde kalan benzinli modelleri itelemek için düşük gösteriyorlar. Sonra millet bakıp "Dizele de gerek yok ya, benzinlisi de 'o kadar' yakmıyormuş zaten" diyor. Halbuki 'o kadar' değil, daha da fazlasını yakıyor. Sonra bir yandan forumlarda "bizim arabaya LPG takılır mı?" araştırmaları, diğer yandan bir göz yol bilgisayarındaki tüketim rakamı üzerinde korka korka gitmek, arkadan korna yemek filan... "Haftada 1-2 gün bineceğim, kaç yakarsa yaksın" diyorsanız benzinli alın. Arabaya her gün binecekseniz dizel alın. Gönül rahatlığıyla binilen dizel Octavia korkarak binilen benzinli Passat'tan iyidir.

eyv da...ben 70-75.000 bandinda arac bakiyorum. hadi olmadi max. 85.000 lira.

superb 1.6 dizeller (max. 20.000 km) 100.000 civarinda geziyor aga

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok