Alınık Asus Strix Gtx970
0

Bu konuda 11 mesaj var

Selam Beyler,

Ben eski panodan Kerem (Aynı kullanıcı adını aldım). Dhw'de süper aktif bi kullanıcı olmasam da sanırım 2001-2002 yıllarından kapanana kadar her daim homepage'imdi. Hatırlarsanız belki, genelde her konuya muhalif ve kulp takan tavrımla ya da yıllarca panoda satmaya çalışıp satamadığım Jackson Kelly gitarımla hatırlayabilirsiniz. :)

Dhw kapandıktan sonra kullanıcıların girişimleriyle başka panolar açıldığını hatırlıyorum ama hesabı açana kadar CursedHardware diye bi forum kurulduğunun farkında değildim. Yeni çıkan donanımlarla birlikte kaşıntılar tutunca ulan nerden bulsam da güvenilir 2. el parça alsam diye bakınırken rast geldim. Eski dosta denk gelmişçesine mutlu oldum. Bundan sonra sık sık takip edip muhabbetlerinize dahil olurum. 

Konu başlığında yazdığım gibi elimde hali hazırda bulunan Strix 970'in yanına, SLI için, 2. el Asus Strix 970 arıyorum (STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5). Elinde olup da satmak isteyen olursa Km atar ya da buraya yazarsa sevinirim. Kutusu, garantisi vs. önemli değil. Stabil ve sorunsuz çalışsın ve görsel bi defosu olmasın yeter.

(Özellikle elimdekiyle birebir aynı kart arıyorum.)

ObiWan, Definitive and emre666 beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baltalama manasında olmasın, ancak yıllardır bu şekilde PC kullanan birisi olarak SLI kullanımını bu saatten sonra kesinlikle tavsiye etmiyorum, SLI isteğinin oyun için olduğunu varsayarak eldeki kartı satıp GTX 970 SLI yerine bir adet GTX 1070 veya duruma ve ihtiyaca göre GTX 1080 almanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Tabii siz bilirsiniz elbette.

Bu arada GTX 1080 ve 1070 fiyatlarında 1080Ti çıkışı nedeniyle oynama da olur, onu da takip edin diyebilirim.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin mahşerin 5. atlısı :D

Forumda bir sürü kişi zamanında CF/SLI sistemler kurup sonrasında terk etti, bir tek Tolga abi (T800) inatla bu güne kadar SLI kullanma cesaretini gösterdi. Eğer T800'de bulaşma diyorsa bulaşmamak lazım. :D

Çok iyi fiyattan ikinci el 1080 bulunabiliyor, eldeki 970'i de satışa çıkarıp tek 1080'e geçmek daha mantıklı görünüyor.

Onur beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşbulduk.

Ulan ne zaman şu işe niyetlensem hep aynı cevabı verip hevesimi kursağımda bıraktınız  :lol: ki ben de farkındayım aslında...

Bayadır konsol muadili bi htpc kurasım var. 970'i orda kullanmak mantıklı olacak bu durumda, 1080p@60hz performansından dolayı. İlanı editliyorum.

Edit: Başlık değiştirilmiyor sanırım. Alınık 1080 arıyorum. :icon_dance:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden sorulsa böyle cevap vermezdim ama.:)

Maalesef bu destek artık bitmek üzere. Benim görüşüm bu yönde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bayadır konsol muadili bi htpc kurasım var. 970'i orda kullanmak mantıklı olacak bu durumda, 1080p@60hz performansından dolayı. İlanı editliyorum.

Konsol muadili htpc kurmak yerine Steam Lİnk ile kullandığınız pc 'i tv ile kullanma alternatifi de düşünülebilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada amazon'un kendi sattığı bir 1080ti Asus Strix ya da EVGA FTW gibi bir model gördüğüm an siparişi dayanamayıp basarım heralde, yani bu ayın sonuna doğru satacağım gtx 1080'i, gerçi o kadar beklemek istemezsin sanırım @@the5thhorseman

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kısmet artık. bekleyelim görelim. bi acelem yok. belki vega falan da çıkar o sırada kararlar değişir.

artık notebook kullanmıyorum hiç. geçen yaz da 2010'da aldığım acer notebook adaptör yuvasından kıvılcımlar atarak can verdi. evde 2. bi sistem olması işime gelecek. arada eve birileri geldi mi rahat oyun atabilmek için. steam link o yüzden düşünmüyorum. en azından 1080p'de iyi kötü 60fps verebilmesi lazım kuracağım sistemin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok