Evrak İmha Makinesi
0

Bu konuda 16 mesaj var

Herkese merhaba, 

Ofise kağıt imha etmek için makine almak istiyoruz. Alabilceğimiz en ucuz makineyi almak istiyoruz. Var mı öneriniz ? Çok sık kullanılmayacak makine o yüzden inanılmaz hızlı vs olmasına gerek yok.

Mesela bu iş görür mü?

http://www.hepsiburada.com/office-force-105-cc-kirpinti-evrak-imha-makinesi-p-OFISOF105CC?magaza=Office Force&wt_gl=cpc.nelk.ofis.pla&gclid=EAIaIQobChMIq_CKwa2I1QIVEbobCh06IgzdEAQYAyABEgKXyvD_BwE

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar çok hızlı şekilde arızalanabiliyor ve devamlı bakım istiyor. Özelllikle kalın karton vari kağıt atılınca kısa sürede saçmalıyor. Almışken 10 sayfa ve banka kartı vesaire yok edebilenlerden alın. Ben Fellowes kullanıyorum uzun senelerdir. Bu makinelere memlekette çok talep olmadığı için milletin elinde patladığından saçma sapan fiyatlara alınabiliyor.  Bu arada en güzel yöntem her zaman yakmaktır bana sorarsanız... 

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben tabii ki amazon.de'den aldım, evde yıllardır duran bir geçerliliği kalmamış yüzlerce sayfa parçaladım, bana mısın demedi alet. 1 saat hiç durmadan kullanınca ısınıyor, yarım saat soğutup devam etmek gerekiyor, 

fiyatı o kadar ucuzdu ki sepet tamamlamak zorunda kalmıştım :D şimdi biraz yükselmiş ben 18 euro'ya almıştım.

https://www.amazon.de/gp/product/B0034CE6UQ/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

ben tabii ki amazon.de'den aldım, evde yıllardır duran bir geçerliliği kalmamış yüzlerce sayfa parçaladım, bana mısın demedi alet. 1 saat hiç durmadan kullanınca ısınıyor, yarım saat soğutup devam etmek gerekiyor, 

fiyatı o kadar ucuzdu ki sepet tamamlamak zorunda kalmıştım :D şimdi biraz yükselmiş ben 18 euro'ya almıştım.

https://www.amazon.de/gp/product/B0034CE6UQ/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

Kaptan bir insan neden eve evrak imha makinesi alır, ne diyeceğimi bilemiyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, Atrin said:

Herkese merhaba, 

Ofise kağıt imha etmek için makine almak istiyoruz. Alabilceğimiz en ucuz makineyi almak istiyoruz. Var mı öneriniz ? Çok sık kullanılmayacak makine o yüzden inanılmaz hızlı vs olmasına gerek yok.

Mesela bu iş görür mü?

http://www.hepsiburada.com/office-force-105-cc-kirpinti-evrak-imha-makinesi-p-OFISOF105CC?magaza=Office Force&wt_gl=cpc.nelk.ofis.pla&gclid=EAIaIQobChMIq_CKwa2I1QIVEbobCh06IgzdEAQYAyABEgKXyvD_BwE

Kağıt imha makinesi falan gereksiz ya.

Bir tane 5 ltlik yağ tenekesi alınır, kağıtlar itina ile yakılır. En kolay ve hızlı çözüm. Tabii bunu sokakta yapmak lazım. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 dakika önce, Erwin said:

Kağıt imha makinesi falan gereksiz ya.

Bir tane 5 ltlik yağ tenekesi alınır, kağıtlar itina ile yakılır. En kolay ve hızlı çözüm. Tabii bunu sokakta yapmak lazım. :D

Ardından böyle bir dönemde adamın biri çıkar, kıymetli evrakları yakıyorlar diye şikayet eder, sonra derdini anlat savcılıkta :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ateş kuyusu (firepit tercümesi bu di mi) metro markette indirime girmiş vaziyete, 109 liraya satılıyor :

MvVdXk.jpg

Bence süper bir evrak imha makinesi, hem de görselliği var. Zorlanırsa yaktığınız evraklarla sucuk pişirme imkanı da olabilir :)

PS: Ben daha önce beğenip resmini çekmiştim, o yüzden eski fiyatı gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/14/2017 at 3:31 AM, Atrin said:

Herkese merhaba, 

Mesela bu iş görür mü?

Belirlemeniz gereken bircok faktor var.  Kesim sekli, max sayfa kalinligi, kesintisiz calisma suresi vs vs. Bunlar fiyati belirler. Ucuz etin yahnisi olayi burada da gecerli. 

Bu arada aldiginiz urun ucuz model de olsa pahali model de olsa, kesici icin mutlaka yag kullanmalisiniz, urunun performansi ve omru epey artacaktir.  

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplar için teşekkürler. Sanırım @stardust'ın satın aldığı makineden alıcam. Yaptığım iş gereği veliler bize nüfus kayıtları pasaport fotokopileri banka dökümleri tapular vs veriyorlar. Kimisi bu evrakları geri almaya bile gelmiyor. Direk çöpe atmak istemiyorum. Genelde elimle yırtıyorum bir kaç parçaya ama bir yerden sonra yorucu oluyor. 

Arada bir kullanılacak bir alet olacağı için ucuz birşey düşünmüştüm. aynı anda 100 sayfa imha etmesi ile 10 sayfa imha etmesi benim için hiçbir önem arz etmiyor :). 5er 5er de koyarım alete sorun değil. Yağ konusuna dikkat ederim mutlaka. 

Cevaplar için tekrar teşekkürler!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O evrakları o şekilde uğraşana kadar siyah bir çöp torbasına doldurup kağıt atığı toplayanlara verebilirsiniz. Direkt fabrikasına gidiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

üstünde kişisel bilgiler yazan evrağı için rahat bir şekilde veremiyorsun yabancının eline.

Adamın %99.9 umru bile olmaz, onları mı karıştıracak diye düşünsen de, yakmak ya da parçalamak en sağlam çözüm.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Shredding çok güvenli bir imha yöntemi değil. Tek tek birleştirdikleri vakalar var.

Ben askerdeyken de böyle büyük kağıt parçalama makineleri kullanırlardı. Makineler doldukça rütbeli personel eşliğinde askerler götürüp yakarlardı.

Doğrudan neden yakmıyorlardı derseniz, kağıtlar birbirine yapışıp güzel yanmıyorlar. Parça parça yanmamış yerler kalabiliyorlardı. Rendelenmiş kağıt yakıldığında ise eser kalmıyor.

Bu makinelerin başka bir gıcıklığı ise toplu halde kağıt atamıyorsun, en babası bile biraz fazla kağıt atarsan tıkanıyor. Arşiv temizliği falan yaparken tek tek atmak çok sinir bozucu olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar Kobra Evrak İmha Makinaları Türkiye Distribütörü olarak her zaman sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

https://tekodak.com.tr/ adresimizden çapraz ve düz kesim makinalarımızı inceleyebilir istersenizde de telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tekodak tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Evrak biriktirme olayı bizde de vardır, belli bir dönem fişleri falan bile biriktiririm. Bizim yöntem güzel bunlar biriktikçe mangala gidip güzel yak görevi görüyorlar :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok