Faceware in Unreal Engine 4
1 1

Bu konuda 11 mesaj var

Hellblade: Senua's Sacrifice'ı gördükten sonra karakter animasyonunda bu kadar iyi nasıl olabildiler diye merak ettim. Görünen o ki, son yıllarda motion capture ile karakter animasyonlarında yaşanan devrim, yeni gelecek oyunlarda bizleri çok daha fazla etkileyecek gibi. 

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

StarCitizen'de bu işe oyuncuyu da dahil ediyorlar. Yüksek çözünürlüklü ve hızlı webcam mimiklerinizi oyundaki karakterin yüzüne aktarıyor.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hellblade'in grafikleri baya baya iyi. Yer yer göze batan yerleri de olmadı değil, henüz başlardayım ancak görsel kalite olarak baya üst düzey oyun. 30 kişiye yakın bir kadro ile yapmışlar, bazı firmaların milyonlarca dolarlık bütçe ile yanından geçmediği kadar kaliteli bir iş çıkarmışlar.

T800 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dun Hellblade i bitirdikten sonra biraz bakinayim dedim. Youtube da adim adim oyunun gelistirme hikayesini yayinlamislar. Cok ilgimi çekti. Senua yi canlandiran kizcagiz meğer Ninja Theory firmasinin video produktoruymus. Cek Cumhuriyetinde sadece yüz scan i konusunda uzman bir firma tarafından dijitallestirilmis yüzü. 

20 kusur bölüm var Youtube üzerinde ama bazıları cok ilginc. Teknoloji açısından. 

Oyunu bitirmeden seyretmemek lazım. Bence...

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, Atrin said:

Hellblade 88TL eder mi ? 

Sacma sapan sözüm ona büyük bütçeli oyunların 200TL ye satıldığı DLC lerin bile 50TL oldugu bir piyasada ben 80TL verirdim. Tamamen kisisel begeni ile alakali... Ama oyun 49TL olunca söyleyecek bir sey kalmıyor ;)

hakancez tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım dayanamayıp alıcam. İndirim beklerim diyordum ama bu ara hikayesi olan bir oyun oynayasım var. Kısa olmasıda mühim değil fiyatı uygun sonuçta. Alıcam sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok