Xiaomi ürünlerini takip ediyoruz ....
4 4

Bu konuda 354 mesaj var

Bakınırken şöyle birşey buldum:

http://en.miui.com/thread-55671-1-1.html

Birkaçımız Xiaomi'nin ufak router'ından aldık. Arayüz İngilizce olacak bir aksilik olmazsa, ama olursa da adamlar Windows üzerinden ayar yapmaya yarayan İngilizce uygulama yapmışlar. Anladığım kadarıyla telefondaki uygulamanın bir benzeri. Telefonla uğraşmak istemeyenler için ideal. Router'lar gelince indirir deneriz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi Redmi Note 3 ve MiPad 2 tanıtılmış. ikisi de gayet güzel cihazlar. Mipad 'in windows 10 kullanan versiyonu da olacakmış. O alınabilir mesela .

http://www.androidauthority.com/xiaomi-redmi-note-3-specs-price-release-date-657470/

http://www.theverge.com/2015/11/24/9790250/xiaomi-mi-pad-2-windows-10?utm_campaign=theverge&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer forumdan bir arkadaş Xiaomi'nin yeni kulaklığından sipariş etmişti, bugün gelmiş. İlk yorumu "Piston 3 o kadar da iyi değilmiş" şeklinde. Piston 3 genelde beğenilen bir kulaklıktı, bu onu da eziyorsa harbiden iyi demektir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O memnun kalmış ama fazla yorum yapmadı. Aynı ürünü ben de sipariş ettim zaten bir hafta sonrasında. Bu aralar gelmesi lazım. Gelince ben kendim detaylıca yorumlarım. O arkadaşın fazla yorumlamamasının, daha doğrusu yorumlarının çok önemli olmamasının sebebi adamın daha önce hiç mouse pad kullanmamış olması. İlk defa düzgün bir mouse pad kullanıyormuş yani. Haliyle çıplak masaya göre çok çok iyi gibi geliyor ona. Ben Steel Series QCK ile karşılaştırırım mesela, daha mantıklı olur. Hele bir gelsin...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de böyle büyük bir mouse pad istiyordum ama kenarlarından bir süre sonra açılmaya başlıyor dikiş olmayınca, gerçi bu fiyata da ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Gearbest'ten aldım bu mouse pad'i. Benimkisi mavi. Yalnız hala gelmedi, bir ayı geçti. Adamlara mail attım, 45 gün filan dediler. Biraz daha bekleyeceğim. Daha hala gelmezse para iadesi talep edip gidip başka yerden alacağım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gearbest çok ağır çalışıyor. Siparişi parça parça kargolaması ayrı bir sıkıntı. 9-10 ürünlük siparişimden 4 tanesini göndermiş, diğerlerinden ses seda yok.

Bu sıralar zaten Çin' den paket bekliyorsanız beklemeyin :). bir ara çıkar gelir yeni yılda :P.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bugün Gearbest'in paketi gelmedi diye yazmıştım, yarım saat sonra paket geldi. :) Mouse pad gayet iyi görünüyor. Denemedim ama özenildiği belli. Ambalajı basit ama düzgün. Mat, yarı şeffaf, ağzı büzgülü taşıma poşetinde geliyor. Güzel düşünülmüş. Akşama dener, deneyimlerimi yazarım. Bir de yine Xiaomi'nin ufak WiFi adaptörü geldi ama onun zaten çok denenecek bir tarafı yok. Düzgün ve kesintisiz bağlanması yeterli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

b4cf2c0d524aa59f23bb496eebd7692c.jpg

Mouse pad'i ben çok beğendim. Görüldüğü üzere standart mouse pad'den çok sümen gibi birşey. Aktif çalışma alanının tamamını kaplıyor. Hafiften balık kokusu gibi bir koku var ama o çabuk dağılıyormuş. Büyük ihtimalle kullanılşan boyadandır. Kalınlığı güzel, 3mm olduğu yazıyor ambalajda. Ebatları da 800mm x 400mm şeklinde. Steel Series Qck mouse pad ile karşılaştırdım, hareket direnci filan aynı. Kullanım açısından hiçbir sıkıntı yok. Biraz daha kalın bu, Steel Series sanki 2mm filan. Neyse, ben beğendim. 5-6$ civarına alınır, bu fiyata çok iyi ürün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle bir sey ariyordum. Bende siparis veriyorum bu mouse padden. Resim için Sağol lawnmover. Artık siparis verip unutur gelince sevinirim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende alıcaktımda şu çince yazılar kafamı karıştırdı şimdi.

Fotoğrafta gözükmemiş ama altında İngilizce tercümesi de yazıyor.

12375998_10153811972931912_7101191259031

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@lawnmower

Bence Çince bilen bir arkadaşa danışıp orada gerçekten ne yazdığını öğrenmek lazım. Belki elin Çinlisi Allah'a kitaba küfrediyor? Bu Maoculardan beklerim ben. Emin olmak lazım, durduk yerde günaha girmeyelim her gün...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@lawnmower

Bence Çince bilen bir arkadaşa danışıp orada gerçekten ne yazdığını öğrenmek lazım. Belki elin Çinlisi Allah'a kitaba küfrediyor? Bu Maoculardan beklerim ben. Emin olmak lazım, durduk yerde günaha girmeyelim her gün...

Dün akşam telefondaki çeviri uygulamasıyla bolca çeviri yaptım ama onu çevirmek aklıma gelmedi nedense. Doğru diyorsun, herşeyi beklerim ben bu kafir Çinlilerden.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O yaziyi gorur gormez adi cin mali yaftasi vurdu aklim otomatikman ki olmadigini biliyorum ona ragmen... esim getirirdi bu ebat promosyon padler kullanmasi cok keyiflidir masanin havasini degistirir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@lawnmower , mouse kullanırken, bileğin altına koyduğunuz yastıkçığı nerden aldınız? Öyle birşey bana da lazım.

Mi5c nin specleri , resimleri çıkıyor reddit de . O da gayet güzel telefon. Belki paralel yoluyla Türkiye ye gelir.

Xiaomi , bu Windows Phone yüklenebilme işini bir telefonla mı sınırlı bırakacak, yoksa bu deneme, uzun vadede daha da yaygınlaşacak konusu önemli bence. Eğer diğer modellerine de yayar, düzgün destek verirlerse, tercih edilecek telefon olur. MS'de bu yolla pazar payı kapar bekli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@lawnmower , mouse kullanırken, bileğin altına koyduğunuz yastıkçığı nerden aldınız? Öyle birşey bana da lazım.

Yurtdışından (spesifik olarak Amerika'dan, Best Buy'dan) aldım. Amerika'dan getirilecek şey değil aslında ama burada bulunması zor. Pamuklu kumaştan bu, içi de granül dolu, nefes alıyor, terletmiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi Mipad 2 de satılmaya başlanmış. Ancak fiyat avantajı var mı? Bu civarlarda Asus tabletler görüyorum mağazalarda.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268667.html

Gearbestten sorun yaşayan arkadaşlar var. 10 gün önce aldığım yeni Xiaomi kulaklık ptt ye gelmiş. Aliexpress ten aldıklarım 30 günden önce gelmiyor. Herhalde Avrupa da bir depodan gönderiyorlar. Gearbest in alternatifileri arasında , böyle hızlı gönderen var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi Hybrid kulaklık gelmiş bugün. Biraz denedim , çok iyi. Bence Piston 3 den iyi. Sesler daha temiz. Dengeli denebilir  ama basslar daha güçlü p3 den. 

Bu kulaklıkları düzenli olarak temizlemek lazım. Piston 3 'ün bir tarafında ses gitmişti. Biraz temizleyince , hafif düzeldi. Ancak bu sefer diğer taraf  gitti. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok iyi tablet. Muadil Çin markası tabletler var ama onlarda da Xiaomi'nin yazılım desteği yok. Xiaomi var arkasında, adamlar dünya markası oldular artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok iyi tablet. Muadil Çin markası tabletler var ama onlarda da Xiaomi'nin yazılım desteği yok. Xiaomi var arkasında, adamlar dünya markası oldular artık.

orası öyle ama fiyatına değer mi? Çünkü o fiyata window stablet bulunuyor mu benzer kalitede? Alacak kişi garantiden vazgeçmiş oluyor. 

Aslında 10' olsa, bir denemek için alırdım 8' biraz küçük.

Xiaomi mousepad geldi. Kalitesi güzel . Boyu büyük ama aslında üzerine klavye konduğundan biraz daha büyük bile olabilirdi. iyi oldu , masa bileğimi zorluyordu. Bu daha konforlu. 

yanında bir de Orico , kablo düzenleyi bantlardan almıştım. Onun da kalitesi iyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok