Xiaomi ürünlerini takip ediyoruz ....
4 4

Bu konuda 354 mesaj var

@@ResetButton düşer yakında banggood a falan bt kulaklık, bu pro versiyon kablolu kulaklık satışa girdimi? bulamadımda.

Genelde ilk GearBest te preorder a açılıyor . Orda yok şu anda. 

Xiaomi nin tüm kulaklıklarını aldım şu ana kadar . Fiyatına göre çok iyi olmak ile beraber incelemelerde söylendiği kadar iyi değildi hiçbiri . Bakalım bu nasıl çıkacak.

Telefonlarıdnan birini alıp bir deneyeyim dedim ama Türkiye'de sağlam kaynaktan satılan tek model şu Mi5.  Bu bir önceki model.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV0000000YQ1

Mi5C modeli alınır , o da sadece Sahibinden gibi sitelerde güvenilirliği düşük satıcılar tarafından satılıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton düşer yakında banggood a falan bt kulaklık, bu pro versiyon kablolu kulaklık satışa girdimi? bulamadımda.

Şunu alırdım ben olsam. Yeni kulaklık iyi olabilir ama hatırladığım kadarı ile CX 300 gayet iyiydi. Ondan iyi olma olasılığı düşük.

https://www.amazon.com/Sennheiser-II-Precision-Enhanced-Earbuds/dp/B001EZYMF4

Enyalios beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

İllaki bir kolaylık sağlayacaktır hayli küçük görünüyor, mesela cep telefonu yada küçük boyutlu cihazları açıp kapatmak için ideal ama batarya ne kadar dayanır ve değişimi nasıl olacak orası biraz şüpheli, tamirci olsam kesin alırdım ama illaki bunun benzer boyutlarda bir alternatifide vardır. onuda görmek lazım.

Şu yukarıdaki Router'ın sinyal kapasitesini, üzerinde 20 bağlantı varken ne performans verdiğini görmek lazım, uydunet ttnet ve superonline'dan beteroğlu beter örnekler gördüğüm için artık router'da seçim kıstaslarım bunlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@ResetButton

İllaki bir kolaylık sağlayacaktır hayli küçük görünüyor, mesela cep telefonu yada küçük boyutlu cihazları açıp kapatmak için ideal ama batarya ne kadar dayanır ve değişimi nasıl olacak orası biraz şüpheli, tamirci olsam kesin alırdım ama illaki bunun benzer boyutlarda bir alternatifide vardır. onuda görmek lazım.

Şu yukarıdaki Router'ın sinyal kapasitesini, üzerinde 20 bağlantı varken ne performans verdiğini görmek lazım, uydunet ttnet ve superonline'dan beteroğlu beter örnekler gördüğüm için artık router'da seçim kıstaslarım bunlar.

Xiaomi router'lar genelde donanım konusunda iyi oluyorlar. Yani kalabalık bağlantı yüzünden sıkıntı yaşamazsınız. Yazılımı da sık sık güncelleniyor. Normal router'larda pek görülmeyen garip özellikleri var (uzaktan tam erişim, korsan film / dizi kütüphanesi, vs.) ama bazı çok saçma kısıtlamaları da var (hem yerel hem mobil cihaz yazılım arayüzlerinin komple Çince olması ve başka dil desteklenmemesi, temel web arayüzüyle sadece ayar yapılabilmesi ve diğer özellikler için mobil uygulama gerekmesi, vs.). Ben memnunum, bir kere ayar yaptıktan sonra Çince pek sıkıntı olmuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi router alanlar hep memnun , sorun çıkacağını sanmıyorum. Arayüz Çince olabilioyor ama çoğunun ingilizce smartphone uygulaması var .

Diğer yandan gerek var mı bunlara sorusu var. Raspberry pi alıp istediğiniz yazılımı kursanız daha iyi değil mi ? Burda sürekli router ın destekledği yazılımların kısıtlamaları olacak, diğerinde herşey var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mi telefonların Turkiye servisini veren var mi.. Asus Zenfone 6 yine bozuldu bu defa yaptirmayacagim... Mi Max diye bir telefon gördüm hepsi burada sitesinde. Tablet kivaminda telefon tam istediğim şey. Ama servis işi düşündürüyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı tipte kapsülleri desteklediği yazılmış benim okuduğum haberde. Belki de avantajı odur. Farklı adaptörlerle Nespresso, Dolce Gusto, Caffitaly kapsüllerini toptan desteklerse tercih sebebi olabilir.

Xiaomi çok ürün çıkarıyor da biz bazılarını yakalayamıyoruz. Gözlük çıkardılar, hem de iki tip. Walkie Talkie (hatsız el telsizi) çıkardılar. Bizi daha çok ilgilendirebilecek olan tripoda dönüşen selfie çubuğu çıkardılar. Xiaomi'nin havlusu, çantaları filan da var. Yakında iç çamaşırı işine girerlerse şaşırmam.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı kapsülleri toptan destekliyorsa o zaman güzel olur ama öyle bir açıklama yoktu baktığım yerde. 

Xiaomi tabii bu ürünlerin çoğunu başkala markalardan alıp kendi markası altında satıyor ama her işe girmek de garip bir strateji. 

şu kalemin ne özelliği var anlamadım mesela. 

http://www.gearbest.com/stationery-supplies/pp_429777.html?3&utm_source=mail_eocw&utm_medium=mail&utm_campaign=eocw.0312&email=b2t8dG9sZ2FhdHVnQGdtYWlsLmNvbXwxMzA3Mg==&eo=3c0e9jnslqw7hbou

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xiaomi Redmi Note 2 piyasaya girse belirli kitlenin kendisini tercih edeceği aşikar. En son kardeşime Redmi Note 4 aldık f/p harika. Mi5 ve son dönemin ilgi odağı Mi5s zaten konuşmaya gerek yok. İlginç ürünlerini aliexpress yerine Türkiyede satın alabilecek bir distribütör bulsalar kendileri ve son kullanıcı adına iyi olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

S8'le pek uyuşmasada karşılaştırılabilecek bir şahane telefon geliyor diyelim. Mevcut Mi4 ve daha sonrasında Mi5 modeliyle orta segment bandında üst seviye telefon özellikleriyle uygun fiyatlı oluşu bakımından kullanıcıyı memnun eden Xiaomi firması amiral gemisi Xiaomi Mi6 ve Mi6 plus hakkında bahsi geçen haberi ve görüntüleri sızdırmış.

http://api.traq.li/story/viewall3/-1/6852604:53553185,53566988,53587285,53589221?sig=1eb7cae3a03b0be0cc47718861e7ca0546a4c99407c2b10289069941d60459e9

Bence şahane :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@RFID 

Mi6'nın daha da iddialı olacağı her yıl kaydettiği aşamalardan belli zaten, Asıl ince dokunuşlarla telefonun body'sinde ciddi iş çıkarmaları lazım birde arayüzdede başarı gerekiyor.  Mi Note 2  ve Mi Mix hala daha haberlerden geniş çaplı incelemelere geçemedi gitti, oysa taş gibi telefonlar. Note 5'i spot'ta 2dk ya 1750TL ye bulabiliyorsam ve Mi Note 2 o kolaylıkta bulunmazsa satışlar tabiki ağırdan gider. Samsung'un en büyük avantajı diğer üreticiler o dönem taş devrinde iken  premium plus  seviyede denen galaxy s ve s2 çıkararak çıtayı çok yukarılara çekmişti, yüksek satış rakamları sayesinde ve xda'daki destek sayesinde kemik bir kitle edindi. Mi6  ile ancak M5'in biraz üstünü görebilirler benim öngörüm bu. daha çok ekmek yemeleri lazım.

FHD ekran büyük batarya ilgi çekici, kamera'da 2.3" ciddi bir büyüklük sayılır ki bunun karşılığınıda verirseler büyük iş başarmış olurlar. Mi6 plus  çift kamera ve 4500mAh batarya iyi tercih. eğer fiyatta makul olur TR'de rahat bulunurlarsa Mi5'in üzerine çok rahat çıkarlar, en azından TR'de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@RFID 

Mi6'nın daha da iddialı olacağı her yıl kaydettiği aşamalardan belli zaten, Asıl ince dokunuşlarla telefonun body'sinde ciddi iş çıkarmaları lazım birde arayüzdede başarı gerekiyor.  Mi Note 2  ve Mi Mix hala daha haberlerden geniş çaplı incelemelere geçemedi gitti, oysa taş gibi telefonlar. Note 5'i spot'ta 2dk ya 1750TL ye bulabiliyorsam ve Mi Note 2 o kolaylıkta bulunmazsa satışlar tabiki ağırdan gider. Samsung'un en büyük avantajı diğer üreticiler o dönem taş devrinde iken  premium plus  seviyede denen galaxy s ve s2 çıkararak çıtayı çok yukarılara çekmişti, yüksek satış rakamları sayesinde ve xda'daki destek sayesinde kemik bir kitle edindi. Mi6  ile ancak M5'in biraz üstünü görebilirler benim öngörüm bu. daha çok ekmek yemeleri lazım.

FHD ekran büyük batarya ilgi çekici, kamera'da 2.3" ciddi bir büyüklük sayılır ki bunun karşılığınıda verirseler büyük iş başarmış olurlar. Mi6 plus  çift kamera ve 4500mAh batarya iyi tercih. eğer fiyatta makul olur TR'de rahat bulunurlarsa Mi5'in üzerine çok rahat çıkarlar, en azından TR'de.

Aynen hocam katılıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@RFID

Mi6'nın daha da iddialı olacağı her yıl kaydettiği aşamalardan belli zaten, Asıl ince dokunuşlarla telefonun body'sinde ciddi iş çıkarmaları lazım birde arayüzdede başarı gerekiyor. Mi Note 2 ve Mi Mix hala daha haberlerden geniş çaplı incelemelere geçemedi gitti, oysa taş gibi telefonlar. Note 5'i spot'ta 2dk ya 1750TL ye bulabiliyorsam ve Mi Note 2 o kolaylıkta bulunmazsa satışlar tabiki ağırdan gider. Samsung'un en büyük avantajı diğer üreticiler o dönem taş devrinde iken premium plus seviyede denen galaxy s ve s2 çıkararak çıtayı çok yukarılara çekmişti, yüksek satış rakamları sayesinde ve xda'daki destek sayesinde kemik bir kitle edindi. Mi6 ile ancak M5'in biraz üstünü görebilirler benim öngörüm bu. daha çok ekmek yemeleri lazım.

FHD ekran büyük batarya ilgi çekici, kamera'da 2.3" ciddi bir büyüklük sayılır ki bunun karşılığınıda verirseler büyük iş başarmış olurlar. Mi6 plus çift kamera ve 4500mAh batarya iyi tercih. eğer fiyatta makul olur TR'de rahat bulunurlarsa Mi5'in üzerine çok rahat çıkarlar, en azından TR'de.

Fazla inceleme olmaması ürünlerin Çin ve Hindistan dışında satılmıyor olmasından sanırım. Bir de, Xiaomi pek PR yapmıyor Çin dışında. Çin sitelerinin incelemeleri de bize uymuyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok