PS5 8.299TL / DE $399 | Xbox Series X 8.300TL / S - 5.399TL | Next-Gen Konsollar Uzerine
1 1

472 posts in this topic

Almayı düşünen sürekli Amazon.de,Amazon.com,Amazon.fr,Amazon.co.uk,Amazon.it sitelerinden takip yapıp stok yakalamaya çalışsın. Türkiye'den almaya çalışmanın manası yok. Veya bekleyin oradan alan biri burada daha uyguna satar sarı forumda vs.

14 dakika önce, Bloody said:

Almayı düşünen sürekli Amazon.de,Amazon.com,Amazon.fr,Amazon.co.uk,Amazon.it sitelerinden takip yapıp stok yakalamaya çalışsın. Türkiye'den almaya çalışmanın manası yok. Veya bekleyin oradan alan biri burada daha uyguna satar sarı forumda vs.

çok talep olursa gümrükten geçerken standart gümrük tarifesi yerine mevcut %50 ötv yi de isteyebilirler mi yoksa bireysel alım olduğu için sadece klasik gümrük vergisi neyse onu mu alabilirler sadece yasal olarak. 

gerçi neyin yasalı istedikleri gibi düzenlerler..

evet dijital versiyonun daha sonra gelecekmiş ülkemize.

1.000 tl daha ucuz resmi fiyat olarak series x e göre. demek sony özel fiyat yaptı ülkemize.. sonuçta yurtdışı fiyatları aynı.

series x alayım diyorum ama one x varken pek bir anlamı yok gibi. playstation 5 ide bir türlü ön siparişe açmadılar. bu döviz kurları ile bir daha bu fiyatlar olmaz galiba. yüzde 18 kdv sini işyerinde kullanacağımdan yurtdışı filan bakmanında anlamı yok benim için.

edit: açmışlar. hatta siparişe kapanmış hepsiburada da

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-5-oyun-konsolu-ps5-eurasia-garantili-p-HBV00000W1ERN

neyse artık çokta bir anlamı yok şuanda almanın...

Edited by emre666

Aslında bir sürü bedava uçuş hakkım var, bir yerden gidip alayım diyorum da işte kokpit izole bir alan, kimse ile haşır-neşir olmadan görevimi yaparak uçuyorum.

beleş biletle uçarken yolcuların arasında gittiğim yerden ps ile birlikte korona da getirirmiyim diye ikilem içindeyim.

bir de TL deki bu değer kaybı ile 8300 lira ucuz bile kalabilir seneye oluşacak fiyata göre.

yakın mesafe, vize ve korona testi istemeyen ülkeler içinde en uygun nerde fiyat bi araştırmak lazım. bigün erken uyanabilirsem günü-birlik bir gidip geleyim olmadı.

:icon_eek: :icon_think: :mrgreen:

IhnzkN.png

Xbox Series X Fridge – World Premiere – 4K Trailer

On 27.10.2020 at 21:09, Altan Yoklar said:

Düz kutu yahu dümdüz kutu olsa keşke.
VR'dan haber yok hala değil mi?

https://www.androidcentral.com/how-get-psvr-adapter-ps5

böyle bir haber çıktı bugün.

bende series x alayım diyorum sonra vazgeçiyorum.. teknoloji marketlere fiziksel satış ps 5 gelmeyecek galiba çıkar çıkmaz.. ps 5 alsam ps 4 exculisve leri tekrar oynarım diyorum. @Najaz hocamın konsol bozulacak diye last of us 2 hızlı bitirdim. 

Edited by emre666

Ben de gördüm de (sanki daha önce çıktı bu haber)pek ilgimi çekmedi. Yeni vr'ı bekliyorum , elimde de eskisi yok zaten.

Düz ps4'üm var. O yüzden Uncharted4'ten pek zevk alamadım gibi , fps düşüşleri ,hareketli görüntüde gariplikler vb. şeyler oldu. Ben de eski bir kaç oyunu ps5 ile maximum fpsde (eldeki tv 60) tekrar oynamak istiyorum.

büyük ya.

neyse... benim amerika vizem bitti çoktan, kardeşim uçuyor hala oraya, kasım ayı içinde gitmeye ikna ettim.

hem ps5, hem ryzen 5900x ve rtx 3080 getirteceğim. bu kış kapalı kalacağız madem evde imkanlarımız olsun.

On 29.10.2020 at 00:14, Altan Yoklar said:

Ben de gördüm de (sanki daha önce çıktı bu haber)pek ilgimi çekmedi. Yeni vr'ı bekliyorum , elimde de eskisi yok zaten.

Düz ps4'üm var. O yüzden Uncharted4'ten pek zevk alamadım gibi , fps düşüşleri ,hareketli görüntüde gariplikler vb. şeyler oldu. Ben de eski bir kaç oyunu ps5 ile maximum fpsde (eldeki tv 60) tekrar oynamak istiyorum.

https://n4g.com/news/2382445/playstation-ceo-the-future-of-vr-wont-arrive-in-2021

2021 de de yeni vr yokmuş.

Altan Yoklar likes this

2 saat önce, emre666 said:

Hay bin kunduz

Bu Sony vr2 işi rafa kalkmaz umarım. Ps1-2-3 almadım oynamadım. Ps4 alma sebebim biraz da vr içindi , çocuk iş vb derken ps4 için vr alamadım,hevesimi ps5'e sakladım geçen seneden ps5+vr2 parasını da hazırladım . Vr2 çıkmıyor. Murphy yüzünden.🙁

Edited by Altan Yoklar