Red Dead Redemption 2
1 1

Bu konuda 61 mesaj var

1 hour ago, Whooosh said:

Son dedikodulara göre PC'ye yakında geliyor ama Epic Store exclusive olarak.

Rockstar, kendini Steam'e göre çok az sayıda kullanıcıya sahip ve gelecekte de sırf RDR2 var diye çok da artması muhtemel olmayan Epic gibi tek bir platforma bağlamaz bence. PC'ye gelir ama Epic exclusive olacağını, en azından kısa süre içinde olacağını sanmıyorum (bkz: GTA V Steam satışları).

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, SEP said:

Rockstar, kendini Steam'e göre çok az sayıda kullanıcıya sahip ve gelecekte de sırf RDR2 var diye çok da artması muhtemel olmayan Epic gibi tek bir platforma bağlamaz bence. PC'ye gelir ama Epic exclusive olacağını, en azından kısa süre içinde olacağını sanmıyorum (bkz: GTA V Steam satışları).

1 hour ago, TiesTorN said:

epic store ne amk şaka mıdır nedir, rockstar değil mi bu oyunu yapan...

neyse almayız biz de sorun yok.

Take-Two yani diğer adı ile 2K aynı zamanda Rockstar'ın da sahibi ve 2K son zamanlarda çıkardıkları bütün oyunları Epic exclusive olarak çıkardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
28 minutes ago, Whooosh said:

Take-Two yani diğer adı ile 2K aynı zamanda Rockstar'ın da sahibi ve 2K son zamanlarda çıkardıkları bütün oyunları Epic exclusive olarak çıkardı.

Sırada Borderlands 3 var, o kaç satacak çok merak ediyorum... :icon_popcorn:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 minutes ago, SEP said:

Sırada Borderlands 3 var, o kaç satacak çok merak ediyorum... :icon_popcorn:

Epic'e komisyon ödemedikleri için kaç tane satarsa satsın kuruşu kuruşuna bu adamlara gidecek. Dolayısıyla çok etkileneceklerini zannetmiyorum.

Ayrıca bu sayede normalde PC versiyonu konsol versiyonunu baltalamasın diye geç çıkarma durumları da olmuyor, Epic zaten PC versiyonu baltalayacağı ve Steam/Amazon versiyonları 6 ay sonra çıkacağı için konsol satışları da baltalanmamış oluyor.

Sonuçta bu adamlar için her türlü win-win durumu var ve bu işten kolay kolay vazgeçeceklerini zannetmiyorum. Anca GTA 6'da bu işin geleceği belli olur. GTA  gibi çok popüler bir oyun 6 ay epic exclusive olarak gelirse ve topluluk buna çok ciddi bir tepki verirse anca o zaman vazgeçerler. Borderlands ile bilmem kaç sene sonra çıkacak RDR2 ile yeteri kadar tepki oluşmaz.

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
39 minutes ago, Whooosh said:

Epic'e komisyon ödemedikleri için kaç tane satarsa satsın kuruşu kuruşuna bu adamlara gidecek. Dolayısıyla çok etkileneceklerini zannetmiyorum.

O kadar da değil..  Steam'in %30 una karşılık epic %12 alıyor diye bu kopan gümbürtü... Exclusive anlaşmaları için de belli bir miktar cukkalıyordur belki ama epic komisyonsuz satıyor diye bir şey yok... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 hours ago, Narcissus said:

O kadar da değil..  Steam'in %30 una karşılık epic %12 alıyor diye bu kopan gümbürtü... Exclusive anlaşmaları için de belli bir miktar cukkalıyordur belki ama epic komisyonsuz satıyor diye bir şey yok... 

Eğer oyun UE kullanıyorsa ve Steam gibi başka bir mağazada satıldığında Epic motor için %5 istiyor, yani %35'e %12 oluyor aradaki fark. Tabi bu normal satış için böyle, 6 ay exclusive olunca nasıl bir pazarlık yapıyorlar bilmiyoruz, söylemediler ama çok cazip bir teklif olduğu kesin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hafif bi hüzün geldi... ağır spoiler var tabi. bitirmeyen izlemesin.

karakterlerin sonları hakkında yorumlarım

Spoiler

yalnız arthur reis in iyi sonunu koysalarmış keşke.

dutch sonunda micah pezevengini öldürüyor ama iş iş ten geçti ve kardeşim.

i have a plan, i have a plan son.. diye diye bok ettin tüm işleri. :)

hosea de pisi pisine gitti daha şekil bi ölüm yakışırdı

odriscol guy kriean ı koymamışlar nedense. baya iyi öldüydü :)

emre666 tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok