Rocket League [PC,PS4,XONE,NS]
0

Bu konuda 12 mesaj var

Ya bu oyunun neden başlığı yok bizim forumda :D

rocket-league-sony-cross-play-update-del

Nedense bizim forumda biraz çerezlik olarak değerlendiriliyor herhalde ki çoğu kişi oynamasına rağmen kimse konu bile açmamış , sanırım çok ciddiye alınmıyor ama aslında hayvan gibi çok severek oynayan insan gürühu var... 

Başlığı bugün itibariyle açmama aslında bugün itibariyle bütün platformların [PC,PS4,XONE,NS]  aralarında crossplay yapabilmesi başlangıcının bugün olması neden oldu.   Normalde ilk başta yalnızca PC ve PS4 aralarında oynayabiliyorlardı... Hatta bir sonraki update ile cross-platform party de yapılabilinecek.. 

rocket-league-cross-platform.jpg

Bu oyun 2015in ortasında çıkmıştı sanırım, ben 2016nın başında aldım... Alırken futbol oynayan arabalar konseptini bi yere oturtamamıştım, ki futboldan da hiç hazzetmemem önyargılarımın tavanda gezmesine neden oluyordu..  Ama o kadar hoşuma gitti ki demek ki uçan arabalarla oynansa sevebilirmişim futbolu :D

Sonra 1-2 yıl ara verip geçen sene (2018) tekrardan oynamaya başladım ve iyi ki geri dönmüşüm dedim çünkü çok geliştirmişler oyunu ve halen çok eğlenceli.. 

Neyse ben başlığı buraya koyayım da; hakkında bir şey söylemek isteyen, beraber oynamak isteyen veya challenge yapıp geçin karşıma ben tek siz hepiniz diyecek cengaverlere gün doğsun.. 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

+1  benden gelsın hemmen .  Zira eğlence ve keyif alma noktasında tek geçeceğim oyunların başında gelir kendisi. Hele party olarak oynanırsa işin içine taktik ve mücadele de ekleniyor ki zevkine diyecek yok.  Biz abimle oynarız ara ara gülmekten yıkıldığımız çok oldu masa başında :) 

Steam 'de  TatanQa  olarak ekleyebilirsiniz takılırız 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, Narcissus said:

Ya bu oyunun neden başlığı yok bizim forumda :D

rocket-league-sony-cross-play-update-del

Nedense bizim forumda biraz çerezlik olarak değerlendiriliyor herhalde ki çoğu kişi oynamasına rağmen kimse konu bile açmamış , sanırım çok ciddiye alınmıyor ama aslında hayvan gibi çok severek oynayan insan gürühu var... 

Başlığı bugün itibariyle açmama aslında bugün itibariyle bütün platformların [PC,PS4,XONE,NS]  aralarında crossplay yapabilmesi başlangıcının bugün olması neden oldu.   Normalde ilk başta yalnızca PC ve PS4 aralarında oynayabiliyorlardı... Hatta bir sonraki update ile cross-platform party de yapılabilinecek.. 

rocket-league-cross-platform.jpg

Bu oyun 2015in ortasında çıkmıştı sanırım, ben 2016nın başında aldım... Alırken futbol oynayan arabalar konseptini bi yere oturtamamıştım, ki futboldan da hiç hazzetmemem önyargılarımın tavanda gezmesine neden oluyordu..  Ama o kadar hoşuma gitti ki demek ki uçan arabalarla oynansa sevebilirmişim futbolu :D

Sonra 1-2 yıl ara verip geçen sene (2018) tekrardan oynamaya başladım ve iyi ki geri dönmüşüm dedim çünkü çok geliştirmişler oyunu ve halen çok eğlenceli.. 

Neyse ben başlığı buraya koyayım da; hakkında bir şey söylemek isteyen, beraber oynamak isteyen veya challenge yapıp geçin karşıma ben tek siz hepiniz diyecek cengaverlere gün doğsun.. 

giphy.gif

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İlk çıktığı günden beri PS4'te biz arkadaşlarla buluştuğumuzda oynuyoruz. Baya zevkli oyun. Gold lig üzerine çıkamadım ben "casual" oynayan tayfadanım. Benim bir kaç sapık arkadaşım bu havada aracı kullanmayı öğrenip diamond'a falan çıktı.  

Arkadaşlarla 2vs2 rumble esas çok zevkli. hele kafalar güzelse. 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rust gibi hardcore oyunculuğun en üst seviyesinde bir oyun ile ROKET LİGİ denilen casual family oyununu aynı başlıkta zikrettin ya... üzüldüm gerçekten. Narc da yaşlanmış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Rust gerçekten deli işi abi, o kadar grinda ben zaten gelemem.. MMO geçmişi olan insanları çekio o oyun genelde.. Minecraft ı da seviosan tamam... Hiç işim olmaz, olamaz yani.. Sen de belli bi süre sonra ben napmışım diceksin ama çok geç olucak.. :D

Rocket casual isteyene casual, hardcore isteyene sapına kadar profesyonelizm sunuo, esports da uçuyor oyun..  Pro liglerde tokatlarlar da, ama arada bi yerdeyiz işte..  :beer2:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rocket League, PubG, Rust... :2no: Ne oluyor bizim foruma yahu :icon_think:

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlarla falan oynanınca çok eğlenceli olan bir oyun bence, ama bir süre sonra başı gözü dönmeye başlıyor insanın... :icon_rolleyes:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok