Internet baglantisina kac para oduyoruz?
3 3

Bu konuda 343 mesaj var

Altyapı için imza toplayın diyorlar. 

25 metre doğu tarafımda fiber var. 25 metre batı tarafımda da fiber var. Soktuğumun 50 metrelik aralık içerisinde yaşayanların %99.9 u moruk ve internetle işleri olmaz. Ben almak istiyorum imza toplayın diyorlar. Gidip moruklardan imza mı dilenecem. :2no:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 minutes ago, SkyWarrior said:

25 metre doğu tarafımda fiber var. 25 metre batı tarafımda da fiber var. Soktuğumun 50 metrelik aralık içerisinde yaşayanların %99.9 u moruk ve internetle işleri olmaz. Ben almak istiyorum imza toplayın diyorlar. Gidip moruklardan imza mı dilenecem. :2no:

babamlarda da ayni durum var. kac yildir fiber site giris kapisinin orada durmaktan curumustur belki de

SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, SkyWarrior said:

Benzer durumlar. Sitemiz müstakil evlerden oluşuyor ve çoğunluğu yaşlı ve evlerinde interneti olmayan da az değil. Büyük bloklara fiber çekmeleri kolay ve daha ekonomik fakat müstakil sitelere maliyet çok yüksek. Yönetici olduğum yıllarda imza toplamak için nabız yokladığımda 3-5 kişiden başka ilgilenen olmamıştı. Fiberi daha uzun yıllar göremeyiz burada.

SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, SkyWarrior said:

Bu tip sitelerin çağdaşlaşmasının tek yolu gençlerin yönetimi ele alması, başka yolu yok. Taşındığım sitede Superonline'ın fiberi vardı, kapının önünden Türk.Net'in kendi fiberi geçince siteye alınması için başvuralım diye konuştum ama yaş ortalaması 60+ olan site yönetimi evde zaten Internet var dışında bir şey demedi defalarca konuştuk. Sonunda dayanamadım 10 yöneticinin evine de gittim sadece ikisi fiber kullanıyor diğer salaklar ADSL kullanıyormuş. Internet kesiliyor diye de telefonlarda wifi kapalı takılıyorlar sadece sitenin ortak alanlarında açıyorlarmış. Darbe yapıp yönetimi almadan değişiklik mümkün değil böyle ortamlarda. Ben kiracı olduğum için iplemedim ve 100 Mbit Superonline takıldım sonra da taşındım. Eğer ev sizinse ve uzun süre yaşanacaksa bence yönetimi ele geçirmeye değebilir.

achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimki pek yönetimi ele  gerçirilecek gibi değil. Muhtar olmam lazım. Mahalle sadece tekil müstakillerden oluşuyor. Binasına çektiren çektirmiş yandaki apartmanlarla anlaşıp ama ben apartmanların olmadığı tam da göbek denen yerdeyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 saat önce, SkyWarrior said:

"Emekli aylıklarına seyyanen zam yapılması için imza topluyoruz" diyerek imza toplanabilir moruklardan :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, Najaz said:

"Emekli aylıklarına seyyanen zam yapılması için imza topluyoruz" diyerek imza toplanabilir moruklardan :D

Ezanlar susmasın diye imza topluyoruz demek daha iyi sonuç vermez mi? Her eve fiber gelmezse vatan bölünecek de denebilir.

achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Definitive said:

Ezanlar susmasın diye imza topluyoruz demek daha iyi sonuç vermez mi? Her eve fiber gelmezse vatan bölünecek de denebilir.

Ortak paydada buluşturmak lazım. Morukların arasında seküleri de olabilir dincisi de. Her ikisinin de ortak paydası para; o yüzden konuya maaşlardan girmeli :) 

SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 saat önce, CaRaBeeN said:

Bendeki teklifler boyleydi 

50 mbitten devam…+99tl statik ip ucreti var bir de..

IMG_0676.png

Super fiyatlar... Bana boyle gelse direkt 500Mbps'i alir gecerim yine... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 saat önce, CaRaBeeN said:

50 mbitten devam…+99tl statik ip ucreti var bir de.

Bu tabloya göre 500 mbit en mantıklı paket. Hız 10 kat artacak lakin ödeyeceğin fark %25 olacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam 100mbit superonline'a TV+ dahil 400 lira kampanyaya geçtim, bu fiyatlara yapıştırın 500mbps'i geçin:)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok