PS3 ile ne yapılabilir?
1 1

Bu konuda 8 mesaj var

Selamlar.

Elime 3004A versiyon, 500GB'lık, yazılım olarak da 4.81 bir PS3 geçti. Yıllar önce PS1 vardı. Tamamen koptum ortamdan.

Bu cihaz kırılabilir mi? Detayları ve rehber olabilecek linkleri özel mesaj ile yazabilirsiniz.

Oyun dışında bir şeyler yapılabilir mi? Bluray player olarak kullanmak dışında, örneğin netflix veya medya oynatıcı gibisinden bir şey olabilir mi?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Standart bir medya oynatıcının yaptığı herşeyi ps3 yapabilir. Bir zamanlar bende de vardı, film izlemek için falanda kullanmıştım bir kaç kez...

Kibitzer beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Deathknight said:

Standart bir medya oynatıcının yaptığı herşeyi ps3 yapabilir. Bir zamanlar bende de vardı, film izlemek için falanda kullanmıştım bir kaç kez...

Her şeyi yapamıyor maalesef. Codec desteği konusunda eksikleri var PS3'ün. Bence şu zamandan sonra, mutlaka oynamam gereken PS3 oyunu var denmiyorsa pek bulaşmamakta fayda var.

Kibitzer beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/20/2019 at 10:01 PM, Kibitzer said:

Oyun dışında bir şeyler yapılabilir mi?

Bu cihaz kırılabilir mi? 

Hocam su saatten sonra hani eski exclusiveleri de aradan cikarim gibi bi derdiniz yoksa (rdr1, last of us, uncharted vs v)  zaten o cihazi kirmak disinda bi sansiniz yok..

O nedenle 3. veya 4. kattan atarsaniz kirilabilecegini saniyorum..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Najaz said:

Her şeyi yapamıyor maalesef. Codec desteği konusunda eksikleri var PS3'ün. Bence şu zamandan sonra, mutlaka oynamam gereken PS3 oyunu var denmiyorsa pek bulaşmamakta fayda var.

Haliyle şu saatten sonra 4k video çözecek hali yok canım o kadarda demedik :lol: Bunun haricinde bende kırık versiyonlu ps3 vardı onda sanırım multiman mı ne öyle bir zamazingoydu açmadığı formatta hd film yoktu.

Kibitzer beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'da bunu düzgün kıracak Khalkedon'dan başka bir yer bilen var mı? Yarın sabah Bakırköy'e gidiyorum, başka yer aramakla uğraşmayayım mı hiç?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok