Sapphire RX 5700XT Pulse 2900TL.
1 1

Bu konuda 63 mesaj var

2 dakika önce, wazzap said:

RAM modeli süper, m2 bilmiyorum.

işin acısı amazon tr de 970evo samsung  500 lük 50 tl den satılmış ve yollamışlar :(

Kasa şu anda haf x 942 var eski emektar taş gibi kasa falan ama değişmelimiyim acaba? varmı öneri kasa ?

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@Enyalioskasa kişisel zevk işi. Burada da konuşuldu, hayya ayrı başlığı var. Kasa için para harcamayın bence, özellikle elinizdekini kullanma gibi bir imkanını varsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Enyalios said:

işin acısı amazon tr de 970evo samsung  500 lük 50 tl den satılmış ve yollamışlar :(

Kasa şu anda haf x 942 var eski emektar taş gibi kasa falan ama değişmelimiyim acaba? varmı öneri kasa ?

Kasa ne için lazım onu düşün önce ? Ortamı pavyona çevirmek gibi niyetin varsa elinde olana led şerit döşe :lol: Şaka bir yana havalandırma falan iyiyse kullan geç. Ben yıllardır TT Mambo kullanıyorum mesela, aslında ATX form için küçük bir kasa sayılır artık ama benim işimi görüyor sonuçta ki kasanın gözümün önünde durmasını sevmeyen birisiyimdir.

İlerde olursa modifiye masa altı uzay montaj gibi düşünüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kasa dediniz de aslında öyle RGB falan hiç hazzetmem; bol mesh'li (hava alması için) düz kara kutu görünümlü sade bir şey isterim ama aşağıdaki ŞU videoda Linus'ın geveze kızıl saçlı kıza topladığı PC'nin kasasının önündeki efektin hastası oldum. Harika kasaymış. Önden bakınca derinliğe sahip süper bir efekt veriyor. :new_love:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, JardeL said:

Gencler birsey sorayim; 1.694TL'ye su 1660Ti alinir mi; https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-geforce-gtx1660ti-oc-6gb-gddr6-192bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html ?.. Bir o kadar daha ekleyip 5700 XT Nitro + almak 1080p icin fazla mi kacar?.. 

5700 XT Pulse alın, illa nitro gerekmez. Yüksek refresh monitör varsa 5700 XT iyi gider, ben kaşınıyordum da şu aralar fazla alışveriş yaptım, aslında 2800₺'e iyiydi baya...

(Soğutucu temas etmeyen komponent olursa, soğutucuyu söker repaste yaparsınız, RAM modüllerinin üstüne thermal pad koyarsınız, vs.)

Peregrine tarafından düzenlendi
Parantez içini ekledim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nitro+ Vatan'da 3.287 TL idi, yapistirdim valla... Ustteki mesajimda yer alan urunun sogutucusunun cok kotu olduguyla ilgili sikayet var her yerde, bir de 5700 xt almasam icimde kalirdi... Bu da RGB imis yalniz, anakartin isiklari kapamistim da bu bir guzel geldi :P... 

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Kasa dediniz de aslında öyle RGB falan hiç hazzetmem; bol mesh'li (hava alması için) düz kara kutu görünümlü sade bir şey isterim ama aşağıdaki
videoda Linus'ın geveze kızıl saçlı kıza topladığı PC'nin kasasının önündeki efektin hastası oldum. Harika kasaymış. Önden bakınca derinliğe sahip süper bir efekt veriyor. :new_love:

Ekledim095fad30faa577da90586987ff4699c6.jpg

ASUS_Z00A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok