TR PS PLUS 1 Yillik Abonelik - 135 TL
0

Bu konuda 67 mesaj var

3-4 senedir ps4'üm var.
Şu an abone oldum.
Kredi kartımdan 135 çekmek istedi telefonuma şifre geldi yazdım şifreyi fakat başarısız oldu.
Sonra cüzdana para eklemek gerektiğini anladım ama 135 eklenmiyor tabi 200 ekledim , yine sms şifre ve işlem tamam.
Bir 135 bir 200 çekmemiştir umarım.
Bir de tam olarak ne işime yarayacağını bilmiyorum bu ps plus aboneliğinin (ücretsiz oyunlar ve ? )
ek: Verdiği oyunlar işe yarıyor mu , işe yarar ücretsiz ne indirip oynayabilirim şu an?
Okul öncesi çocuk için oyun var mı acaba?

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@JardeL

Senden bir şey rica edeceğim ya da PS Plus üyeliği olan başka bir arkadaş da bakabilir.

PS Plus üyelerine store'daki oyunlarda indirim var deniyor da, belli bir oran ya da fiyat bulamadım.

Benim için şu oyunların fiyatını PS Plus üyesi arkadaşlar bir kontol edebilirse çok sevinirim. 

Ona göre 2. el ya da dijital alacağım: (şuan üye olmadan gördüğüm fiyatları yanlarına yazıyorum.

The Last of Us™ Remastered - 84 TL

The Last of Us Part II - 234 TL

UNCHARTED™ 4: A Thief’s End Digital Edition - 144TL

God of War™ - 119 TL ( bu heralde ps4'deki 4. oyun oluyordur di mi ? )

Ghost of Tsushima - 354 TL

başka playstation dışında oynayamayacağım güzel oyun tavsiyeniz varsa beklerim.

@Atrin @Squall @Najaz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, SEP said:

@stardust PS Plus için de fiyatlar şu an o şekilde. Uncharted 4, Last of Us Remastered ve God of War fiyatını göstermiyor bana, kütüphanede var diye (saçma).

çok teşekkürler, 2. el kutulu almak daha mantıklı olacak o zaman. çünkü ps5 ile online oyun oynamayı düşünmüyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Başka versiyonu yok zaten. Remastered diye geçiyor ama özellikle ilk oyunun grafikleri bu ne be dedirtebilir. Ps3'ü açmadıysan Uncharted serisini oynamadınız demektir.
Birinci oyunu bitirip geçin karakterleri tanıma uncharted evrenine giriş falan tırı vırı diyebilirim (yine de güzel be).
Asıl olay 2. ve 3 oyun. 4 te harika tabi. Sonra kısa bir ara oyun var Lost  Legacy .
Hepsi harika yahu (yani fakir gözüyle)

Atlama zıplama falan çok kaba geliyor başta. 15 sene önce pc'de daha güzel atlanma tutunma tırmanma hareketleri var ama oyun içine çekiyor işte bir şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, Altan Yoklar said:

Başka versiyonu yok zaten. Remastered diye geçiyor ama özellikle ilk oyunun grafikleri bu ne be dedirtebilir. Ps3'ü açmadıysan Uncharted serisini oynamadınız demektir.
Birinci oyunu bitirip geçin karakterleri tanıma uncharted evrenine giriş falan tırı vırı diyebilirim (yine de güzel be).
Asıl olay 2. ve 3 oyun. 4 te harika tabi. Sonra kısa bir ara oyun var Lost  Legacy .
Hepsi harika yahu (yani fakir gözüyle)

hepsini playstation 3'de oynadım, hepsini de çok sevdim. remastered olarak tekrar oynayabilirim yani.

benim sorma sebebim PS store'da uncharted diye aratınca:

oyunları ayrı ayrı 

Uncharted™: Drake's Fortune Remastered

Uncharted™ 2: Among Thieves Remastered

Uncharted™ 3: Drake’s Deception Remastered

109'ar liradan çıkıyor.

Uncharted™: The Nathan Drake Collection'da ise bu 3 oyun da var ve 144 lira, bu varken kim diğer üçünü alsın diye düşüyordum ama bu collection'daki oyunlar acaba remastered değil midir diye kafama takıldı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
58 dakika önce, Squall said:

Ratchet & Clank,  fİNAL fANTASY 7 REMAKE, Bloodborne, Spider Man, Until Dawn, Days Gone, Shadow of the Colossus.

Until Dawn'a oyun diyemeyeceğim , büyük umutla aldım , direndim direndim ama gitmiyor oyun. Zaten oyun sayılmaz da karar vermeli film diyelim.
Days Gone süper.
Shadow of the Colossus başta verdiği yalnızlık hissi devasa yapılar iyi ama belli müddet sonra tekrara düştü. Boş vakit çoksa ancak.
Diğerlerini bilmiyorum,  Spider Man değil ama Bloodborne'ü merak ediyorum.

3 dakika önce, stardust said:

hepsini playstation 3'de oynadım, hepsini de çok sevdim. remastered olarak tekrar oynayabilirim yani.

benim sorma sebebim PS store'da uncharted diye aratınca:

oyunları ayrı ayrı 

Uncharted™: Drake's Fortune Remastered

Uncharted™ 2: Among Thieves Remastered

Uncharted™ 3: Drake’s Deception Remastered

109'ar liradan çıkıyor.

Uncharted™: The Nathan Drake Collection'da ise bu 3 oyun da var ve 144 lira, bu varken kim diğer üçünü alsın diye düşüyordum ama bu collection'daki oyunlar acaba remastered değil midir diye kafama takıldı.

Bildiğim kadarıyla ps4'te oynanabilen Unchartedlar birer tane . Yani hem kötü grafikli hem yenilenmiş grafikli diye bir şey yok. 3lü seti alın geçin ayrı ayrı alınanların aynısı.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 minutes ago, Altan Yoklar said:

Bildiğim kadarıyla ps4'te oynanabilen Unchartedlar birer tane . Yani hem kötü grafikli hem yenilenmiş grafikli diye bir şey yok. 3lü seti alın geçin ayrı ayrı alınanların aynısı.

mantıken öyle olması lazım zaten. sadece 3'lü set 1 oyun fiyatına iken, diğer oyunları niye ayrı ayrı remastered olarak satışa koymuşlar onu çözemedim.

ps: https://en.wikipedia.org/wiki/Uncharted:_The_Nathan_Drake_Collection

wiki'de yazıyormuş remastered oldukları, bu da oynanır o zaman...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Nathan Drake Collection içinde ilk üç oyunun remastered versiyonları var. Grafikler fena değil aslında. Muhteşem değil tabii ama oynatıyor kendini yine de.

Spider-Man güzel, tavsiye ederim. PC'de oynanmadıysa Horizon ve ek paketi güzel. Ek paketini daha çok beğenmiştim. Rachet & Clank de eğlenceli oyun.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hadi son bi soru

diyelim ki oyunların dijital sürümlerini PS Store'dan aldım ve kendi PSN hesabıma kaydettim.

bu şekilde aldığım single player oyunları, offline iken oynayabiliyor muyuz ? 

misal benim steam'e aldığım bütün oyunları kardeşim de bilgisayarına indiriyor, offline mode'da oynuyor.

böyle bir imkan var mı ?

1 minute ago, SEP said:

PC'de oynanmadıysa Horizon ve ek paketi güzel. Ek paketini daha çok beğenmiştim. 

Horizon'ı orjinal aldım PC'ye, pek adetim olmasa da yarıda bıraktım, 7700k feci ısınıp throttle yapıyordu oyunda biraz da o yüzden aslında ama oyun da müthiş sarmadı. RTX 3080 gelsin ona tekrar PC'de başlayacağım.

PC'de oynanabilen hiçbir oyunu konsolda oynamam. Konsol aldım ama konsolcu değilim :zuh: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Offline oynanabiliyor diye biliyorum ama emin olamadım şimdi, bakmam lazım tekrar.

Oyun olarak Uncharted: The Lost Legacy'ye bakılabilir, kısa biraz gerçi. Bi de Days Gone var. Başta iyi ama bi süre sonra baymaya başlıyor, yine de bakılır denirse indirimde falan alınır belki. Ama kesinlikle tam fiyat verilecek bi oyun değil.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sadece last of us remastered'ı kutulu ve sıfır alacağım, hattori hanzo'nun duygusal nedenlerle son yaptığı kılıçları satmaması gibi ben de bu oyunun koleksiyonumda olmasını istiyorum.

aslında remaster olmayanı var elimde. ps3 versiyonu yani.

last of us 2'yi kutulu sıfır alsam daha iyi koleksiyon için. heralde 1. oyun kadar mükemmeldir o da.

neyse diyeceğim diğer oyunları 2. el alıp satarım.

@Najaz 'da büyük bir incelik gösterip, elindeki oyunları yollamayı teklif etti, bitirince geri yollarsın diyor sağolsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ya 2. el alıp satarım diyorum da uğraştığıma değmez aslında.

https://www.gfinityesports.com/article/6653/playstation-plus-ps5-collection-sony-god-of-war-uncharted-the-last-of-us

@Atrin diğer konuda yazmıştı.

Sony, PS5 sahiplerine, PS Plus üyeliği yapınca PlayStation Plus Collection adı altında bir sürü oyunu veriyor. 

3 aylık 100 liraya alır, 3 ayda hepsini oturur oynarım ya, al sat, kargo, paket, pazarlık, ölücü vs. uğraşacağıma.

First-Party Titles

Bloodborne

Days Gone

Detroit: Become Human

God of War :!

Infamous Second Son

Ratchet and Clank

The Last Guardian

The Last of Us Remastered :!

Until Dawn

Uncharted 4: A Thief’s End :!

Third-Party Titles

Batman: Arkham Knight

Battlefield 1

Call of Duty: Black Ops 3: Zombies Chronicles Edition

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Fallout 4

Final Fantasy XV Royal Edition

Monster Hunter: World

Mortal Kombat X

Persona 5

Resident Evil 7

zaten istediğim 3 oyun direkt var işaretledim, sizin oyna dedikleriniz de var.

geriye last of us 2 ve ghost of tsubasa :lol: ) kalıyor, onları da en sona bırakıp amerika'dan aldırırım ya da burda 2. el en ucuz almaya çalışırım.

evet evet ben hiç uğraşmayayım, PS Plus üyeliği yapayım paşa paşa en güzeli...

Atrin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Until Dawn ve Detroit Become Human bu ikisi değmez bence. Hele detroit o ne be dedirtti bıraktım sildim.
Days Gone senaryosuyla ilerleyişiyle menüsü karakterleriyle düzgün bir oyun bence. Bitirmedim sonlara doğru ara verdim bakmam lazım bi ara.
Mortal Combat x güzel tabi rakip varsa.
Gerisini bilmiyorum oynayan arkadaşlar anlatır iyiyse ben de denerim.

Altan Yoklar tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, Altan Yoklar said:

Until Dawn ve Detroit Become Human bu ikisi değmez bence. Hele detroit o ne be dedirtti bıraktım sildim.
Days Gone senaryosuyla ilerleyişiyle menüsü karakterleriyle düzgün bir oyun bence. Bitirmedim sonlara doğru ara verdim bakmam lazım bi ara.
Mortal Combat x güzel tabi rakip varsa.
Gerisini bilmiyorum.

detroit'i ben stardust edition olarak PC'de oynadım, sevdim de. bu tip seçeneklerin hikayenin gidişini belirleriği oyunları seviyorum. ama detroit'e oyun denir mi ondan emin değilim. daha çok bir deneyim gibi...

mortal combat X, eşimle oynarız. Xbox 360'da SF4 oynuyorduk, o hep mortal combat karakterlerini soruyordu ismiyle niye bunlar yok diye, ayrı bir oyun olduğunu anlatamamıştım :lol: şimdi o hatırladığı karakterleri görünce sever mortal combatı.

PSN kullanıcı adım: stardust_S6

arkadaş olarak eklesin beni playstation'cılar, yeni bir konsolcu fanboy geliyor :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok