İstanbul Bilişim Konkordato İlan Etti
0

4 posts in this topic

Aşağıdaki habere göre durum böyle. Bu kadar nasıl dayandılar onu çözemiyorum sadece. Duyduğum kadarıyla sahtekarlık ve satış sonrası ilgisizlikte bir numaraydılar. Şahsi bir tecrübem olmadı.

https://shiftdelete.net/istanbul-bilisim-konkordato-ilan-etti

"Tüketicilerin İstanbul Bilişim ile ilgili uzun süredir şikayetleri bulunuyordu. Henüz detaylar bilinmese de İstanbul Bilişim’in konkordato ilan ettiğini duyurdu."

ahat likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamanında Galaxy Nexus almıştım bunlardan, hiçbir sıkıntı çıkmamıştı. Hatta askere 2015 Aralık'ta gidene kadar kullanmıştım o telefonu, ancak arkadaşın şarj aleti ile şarj edeyim diye anakartı yakmıştım da öyle benden kurtulabilmişti telefon. Hala durur kenarda bir yerde. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu konuyla ilgili bir video izlemiştim ben, tanımıyordum o ana kadar ama Youtube listesinde önerildiği için gördüm. Hakkı Alkan diye birisi varmış shiftdelete.net'te videoları vardı hatta o dönem. İzlediğim videoda istanbul bilişimin bir yetkilisini telefonla arıyor, sonra bekliyor bağlanıyor vs. Açıkçası o videoda dinlediklerim hiç hoşuma gitmemişti, istanbul bilişim neredeyse 1 yıldır sürekli milleti dolandırırken suya sabuna dokunmadan sanki firmayı koruyucu bir tavır izledim diye aklımda kalmış. Şimdi konkordato haberlerini görünce bir baktım o video silinmiş, nedenini de biraz garip bir şekilde açıklamışlar. Açıkçası ne o ilk video ne de sonrasında olan video bana inandırıcı gelmedi. Sosyal medya üzerinde donanım siteleri-bireysel videolar gerçekten yanıltıcı ve belki de bilinçli yanlış aktarıcı içeriklerle dolu. Siteye girmediğim ve bütün videoları izlemediğim için deneyimim sınırlı tabi ama bana hiç güven vermemişlerdi o videoda. İstanbul Bilişim zaten milleti dolandırdı o arada biraz daha.

Cirrus and rammstein like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.