VALHEIM
1 1

10 posts in this topic

fa6ca8ee4d8f7a6cfd31a952b9b977eb370eee63

https://store.steampowered.com/app/892970/Valheim/

Tam da bu aralar bir oyun olsun Rust gibi olsun ama istendiğinde PvP olmasın gibi düşüncülerle oyun bakıyordum. Şansıma 2 Şubatta Valheim çıktı. Oyunu 7 gün önce videoalarını beğenip aldım. İndirir indirmez şunu da yapayım, bunu da yapayım derken sadece tuvalet ve içecek vs birşey almak için pc başından kalkarak 16 saat aralıksız oynamışım. Şuana kadar da bir haftada 97 saat gömmüşüm. Beni inanılmaz bağladı. Üstelik oyun sadece 550 mb indirmişti ve 1gb yer kaplıyor. 

Bir yandan Valheim dünyasında yaratık ve Boss'larla kapışırken bir yandan Age of Empires tarzı bir gelişim gösterip çağ atlıyoruz. Bu süre zarfında da inşa edeceğiniz klübeler, binalar, kamplar vs herşey sizin yaratıcılığınızla sınırlı. İsterseniz co-op olarak arkadaşlarınızla ya da topluluğa açık sunucularda başkalarıyla da oynayabiliyorsunuz. dedicated server da mümkün. 

Bu tarz oyun arayanlar bence kesinlikle denemeliler. Fiyatı da 32 TL. 

 

Edited by ZvAnA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario falan derken abartmayalım da, evet ahım şahım grafikleri yok ama oynarken beni hiç rahatsız etmedi. 3 haftada 3 milyon oyuncuya ulaştığını düşünürsek grafiğin herşey olmadığı açık zaten.

Edited by ZvAnA

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 saat önce, MilesTeg said:

Daha iyi graifk arıyorsanız aynı tarzda Subsistence'ı tavsiye ederim. Tek kişinin yaptığı ve sürekli geliştirdiği bir oyun. Türü sevenler buna da bir şans vermek isteyebilir. Hem de daha ucuz, 22 TL'cik:kayik:

https://store.steampowered.com/app/418030/Subsistence/

 

Subsistence da benzer güzel bir survivor. Ama ben daha fantastik öğeler bulunsun istediğimden Valheim daha fazla hoşuma gitti.

Edited by ZvAnA
MilesTeg likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.