Diablo II: Resurrected
1 1

Bu konuda 165 mesaj var

Biraz fazla şımardım sanırım bu kadar kısa sürede 85 sorc 85 barbar 78 paladin şimdi arkadan 3 tane yeter derken arkadaş javazon açmış olmasına rağmen süreçte iyi oklar düşünce bende 42 lvle yetiş birde bowazon geliştirdim. 🤣

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bowazon oynamaktan sıkıldım. Karakteri sıfırlayıp Jawazon'a çeviricem sanırım. Sıfırdan karakter kasmaya da sabrım yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben bu oyunu almayı atlamışım. Diablo 4 gelene kadar bunu da aldım. Eski zamanları yaad edeyim biraz. daha yeni aldığım için her türlü sövmelerinizi kabul ederim. 

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 minutes ago, jackjoker said:

evet ben bu oyunu almayı atlamışım. Diablo 4 gelene kadar bunu da aldım. Eski zamanları yaad edeyim biraz. daha yeni aldığım için her türlü sövmelerinizi kabul ederim. 

Para, item, rune ne gerekirse söyle seni ihya ederim o oyunda :8

İznimin son günü alıyorsun, olacak iş değil yani, madem alacaktın 2 haftadır niye almadın oynardık birlikte :lol:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 saat önce, stardust said:

Para, item, rune ne gerekirse söyle seni ihya ederim o oyunda :8

İznimin son günü alıyorsun, olacak iş değil yani, madem alacaktın 2 haftadır niye almadın oynardık birlikte :lol:

unuttum ya. planım dahilindeydi. D4 den sonra fena özledim bir gireyim dedim D3'e karşıma diablo 2 haberi geldi. ben bunu alacaktım niye almadım dedim bastım aldım.
tamam akşam haberleşelim :) 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden skilleri sıfırlayamıyorduk bu oyunda. şimdi npc gelmiş reset skill points diyor. bu nasıl bir mekanik? her seferinde sıfırlayabiliyormuyuz diablo 3 ve 4 de olduğu gibi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Her turda 1 kere beleş sıfırlama hakkı veriyor hocam. Bir de sanırım bir kaç şeyi birleştirip sıfırlama olayı vardı.

Atrin tarafından düzenlendi
jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, Atrin said:

Her turda 1 kere beleş sıfırlama hakkı veriyor hocam. Bir de sanırım bir kaç şeyi birleştirip sıfırlama olayı vardı.

cube'den de sıfırlanıyor. JJ benim bnet karakterlerinin item'e ihtiyacı var :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, allreadydead said:

cube'den de sıfırlanıyor. JJ benim bnet karakterlerinin item'e ihtiyacı var :D

o nasıl sıfırlanıyordu ya. ben çok unutmuşum bu oyunu. gel vereyim. lvl 6 mace düşürdüm.

bu arada barbar başladım. bunu kasayım amazon devam edeceğim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/04/2023 at 8:40 PM, jackjoker said:

o nasıl sıfırlanıyordu ya. ben çok unutmuşum bu oyunu. gel vereyim. lvl 6 mace düşürdüm.

bu arada barbar başladım. bunu kasayım amazon devam edeceğim. 

kızım sana söylüyorum gaptan @stardust sen anla :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bana acilen yardım lazım. barbar açtım ama act 2 druiel maymun ediyor. her türlü sosyal yardıma açığım. mal olur mülk olur ne olursa. druielin arielin allah belasını versin yeterrrr

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
45 minutes ago, jackjoker said:

bana acilen yardım lazım. barbar açtım ama act 2 druiel maymun ediyor. her türlü sosyal yardıma açığım. mal olur mülk olur ne olursa. druielin arielin allah belasını versin yeterrrr

Yahu barbar ne açıyorsun ilk, itemsız en iyi ilerleyen sorc. Barbar grup oyunlarında tanklamak dışında ne işe yaramış. Dur bakayım oyundaysan geleyim yanına hiç değilse durieli kesmene yardım ederim. :lol:

ps: çıkmış away olmuşsun, yarın oynarsan gelirim yanına, low level babara yarayacak pek bir şey yoktur ama hiç değilse act 3'den devam edersin duriel'i kesince. şimdi girip bakacağım, illa bişey bulurum yardımcı olacak, tahminim level 18 civarısındır.

ps2: girdim baktım var unique olarak sakladığım zırh ve silahlar. level kaçsın, hangi silahta uzmanlaştın onu da yaz. ama sen beni dinle yol yakınken sorc ya da bowazon aç rahat ilerlemek için. barbarian amelelik :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
32 dakika önce, stardust said:

Yahu barbar ne açıyorsun ilk, itemsız en iyi ilerleyen sorc. Barbar grup oyunlarında tanklamak dışında ne işe yaramış. Dur bakayım oyundaysan geleyim yanına hiç değilse durieli kesmene yardım ederim. :lol:

ps: çıkmış away olmuşsun, yarın oynarsan gelirim yanına, low level babara yarayacak pek bir şey yoktur ama hiç değilse act 3'den devam edersin duriel'i kesince. şimdi girip bakacağım, illa bişey bulurum yardımcı olacak, tahminim level 18 civarısındır.

ps2: girdim baktım var unique olarak sakladığım zırh ve silahlar. level kaçsın, hangi silahta uzmanlaştın onu da yaz. ama sen beni dinle yol yakınken sorc ya da bowazon aç rahat ilerlemek için. barbarian amelelik :D

girdim girdim. lvl 21 im :) ya valla yıllar önce Barbar oynamıştım. o yüzden oradan başlayım yeniden dedim de pişman oldum. bu kadar güdük bir klas olmaz ya. sen bana bowazon malzemeleri de hazırla :D resmen işkence çekiyorum 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bana bowazon için ilk 20 level skill ağacı ve olması gereken stat dağılımlarını verebilirmisiniz? lvl 20 den sonra yavaş yavaş oturur karakter ama ilk 20 ye kadar dağılım önemli

sonra ki end game de olması gereken skill ağacı nasıl olmalı? şuana kadar bowazon karakter oynamadım ve yabancıyım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, jackjoker said:

bana bowazon için ilk 20 level skill ağacı ve olması gereken stat dağılımlarını verebilirmisiniz? lvl 20 den sonra yavaş yavaş oturur karakter ama ilk 20 ye kadar dağılım önemli

sonra ki end game de olması gereken skill ağacı nasıl olmalı? şuana kadar bowazon karakter oynamadım ve yabancıyım. 

https://www.icy-veins.com/d2/frost-fire-bow-amazon-bowazon-build

ilk levellar çok da önemli değil, javelin bölümüne verme yeter. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Just now, jackjoker said:

burayı biliyorum da bu end game dağılımını yapmış. bana mesela ilk 25 level de şunlara ver demeniz lazım. bilale anlatır gibi de. ya da neyse oyundan bulurum seni ben :D 

ben önce cold arrow, sonra freezing arrow girmiştim işte, geri kalan dağıtım aynı... fire da yapabilirsin ama cold daha iyi area control sağlıyor.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 dakika önce, stardust said:

ben önce cold arrow, sonra freezing arrow girmiştim işte, geri kalan dağıtım aynı... fire da yapabilirsin ama cold daha iyi area control sağlıyor.

tamam öyle yapayım. bir ara oyunda 14 mayıs seçim günleri teşfik primleri paylaşımı yapalım. ben bi lvl i artırıyım ama önce. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 saat önce, stardust said:

jackjoker’ın çeyizini tamamladım, talipleri artar artık :lol: 

Sayende uyku düzenim yok oldu. İş miş kalmadı. Tek ata ata onu da keseyim bunu da keseyim, la dur şunu kesebilirmiyim derken sabahı ediyorum. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 hours ago, jackjoker said:

Sayende uyku düzenim yok oldu. İş miş kalmadı. Tek ata ata onu da keseyim bunu da keseyim, la dur şunu kesebilirmiyim derken sabahı ediyorum. 

bunu sen istedin :icon_bye:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

Ben bunu  XBOX için 250 TL'ye aldım.

Sonra hiç oynamadım.

Sonra bir baktım oyun 90 TL'ye düşmüş :( 

Xbok’a aldığın için cezalandırılmışsın işte.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

benim bu oyunu hastalık derecesinde neden sevdiğimi hatırladım. halen şu eski oyunun yapabildiklerini günümüzde ki hiç bir oyunda göremiyoruz. Horadric Cube reçeteleri her an yenileniyor. Bu kodu geliştiren yazılımcı bile halen Horadric Cube ile yapılabilecekleri kestirmek güç diyor. Bununla ilgili bir makale okumuştum.

Yeni runewordsler çıkıyor, ekleniyor. 
harita mekaniği bence en iyisi. Her oyuna girdiğimizde yeni bir harita dizaynı ile oynanabilirliği en tepede tutuyor. Diablo 3 de ki gibi tüm end game e gelip aynı tip zırh ve silahlar Diablo 2 de söz konusu bile değil. Her karakterin tarzı ve dizaynı farklı. 
Açık konuşayım. Diablo 4 çok sevdim. 2'yi andırdığı yüzünden tabi.  insanlarda bu yüzden 4'ü çok sevdi. Ancak şunu belirtiyim. 4 gelse bile ben 2'yi oynamaya devam edeceğim gibi duruyor. Belki de 4 den daha fazla!

jackjoker tarafından düzenlendi
allreadydead beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok