Dark Souls 3
0

Bu konuda 87 mesaj var

Tower'da birinci boss'u kestikten sonra tam aksi istikamette kırmızı bir dragon çıktı, oradaya kadar kaça kaça gidiyordum acaba ne var acaba diye.

Dragon alev püskürttü tek attı bizim garibana. :) Benim bu oynamamla heralde 100 saat oynamam lazım oyunun sonunu getirebilmek için :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Blue Sentinels'e girdim. Invade edenlere uyuz olduğum için. Birisini invade ettikleri zaman sen yardıma gidiyorsun. Güvenlik istersen de Way of The Blue var. O zaman da seni invade ettikleri zaman Blue Sentinels sana yardıma geliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Demon's Souls u aşırı çok sevmiştim fakat sonra Dark Souls 1'i hiç beğenememiştim. Nexus gibi bir ortamın olmaması falan garip gelmişti başlarında bırakmıştım oyunu. Sonra Dark Souls 2'ye hiç bulaşmadım. Bloodborne çıktı daha sonra ve hayatımda ilk %100 lediğim oyun oldu o kadar çok sevmiştim. Bu tarz oyunları seviyorum yani kısacası :D

Ama Dark Souls 3 ü alsam mı almasam mı bilemedim. Bir kaç video izledim Demon's Souls havası hissettim hoşuma gitti, grafiklerde bloodborne a benziyor (klise tasarımları gotik bir hava vs).

Napsam alsam mı almasam mı bilemedim ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam hangi versiyonu oynuyorsun sen. Scholar of the First sin olanı sanırım. Onda o bosstan önce 2 tane npc var kapı arkasında.

18.20'deb itibaren bak hocam buna.

Human olmadan summon edemezsin onu da diyeyim.

Hayalet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@Bloody bakayım hocam buna evet bir çöp adam yakınca kız npc yi summon ettim sağolasın. Ancak malesef bu gün 3 saat oynamışım aynı boss 'u geçememişim  :icon_eek:

pek akıl işi değil wiki okuyup walkthrough seyretmeden bunu oynamak.

Scholar of the First oynuyorum hocam. 

Edit : 

Geçtim sonunda help me yazdım sanırım birisi geldi yardıma NPC de summon ettim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende hem jostick hem klavye mouse ile oynayabiliyorum sorun yok. Ama joystik ile daha konforlu serbest oturma pozisyonunda. Joystick ile donusler zor oluyor klavye fare ile oyun daha hassas oynanir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Farren keep perimeter de yaklaşık 45 dk Darkwraith kesme sonrası Dark sword dahil full set Darkwraith armor topladım.

Şimdi sıra kılıcı heavy gem ile yükseltmede.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DS2 yi bayağı oynadım, multi özelliği olduğu için oyun çokda zor değilmiş aslında. Bu çöp adamları yakmayı bilmediğim için tek başıma sorcerer halimle bosslara dalıp dalıp ölüyordum.

Birde 2 tane batch dosyası yaptım bunları klavyenin makrosundan çalıştırıyorum savelerimi geri alıyorum çok zamanı olan bir insan ve çok yetenekli bir oyuncu olmadığım için. 

Tavsiye ederim gereksiz kasmamak için gerekli.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Sword +7 kullanıyorum, çok da memnunum, 4,5kg, hafif bir kılıç pek çok yerde de hızı itibariyle iyi iş görüyor. 

Ama tabii insan oğlu iyi bir şeyde öyle uzun süre durmaz, bende Dragon Slayer Axe e kafayı taktım. Şu anda Irrthyl Broad Valley deyim, bu baltayı elde etmek için de Lothric Castle a gidip bossu kesmem lazım yani epey yolum var. Ancak dün wiki be Lothric Castle a kestirme bir yöntem gördüm. Emma yı öldürünce Dancer of Broad Valley boss u ile karşılaşıyorsunuz ve onu da kesince Lothric Castle a açılan merdiven iniyor. 

Emma yı kestim. Dancer la kapışıp kaybettim. Akşam yine deneyeğim.

Level 'im 75, STR build gidiyorum, warriors of Sunlight covenantına girdim, başkalarına boss kesmede yardım ediyorum, açıkçası yere mesaj bırakmamla oyunlarına girmem 1-2 dk yı anca buluyor. Soul farmlamak için de iyi bir yol, boss kesip yüksek miktarda soul alıyorsun. Sunlight medal ki bu da Sacred Oath büyüsünü elde etmeye yarıyor, cabası. 

Oyun gerçekten büyüleyici, oynamıyorken de zamanım wiki de inceleme ile geçiyor :) 

PVP de ise kendimi geliştirmem gerekiyor, kılıç kalkan iyiyim ama bazı ek şeyleri kullanmada geri kalıyorum. Örneğin gayet iyi bir mücadelede rakip bir toz atıyor ve artık estus kullanamaz hale geliyorum, eleman karşımda lıkır lıkır içerken benim gariban can takviyesi yapamıyor :) Bu tip şeyleri kullanmayı geliştirmem lazım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PVP apayrı bir dünya. Benim de denemek istediğim iki silah var. Fume Ultra Greatsword ile Black Knight Greataxe. Statları arttırayım da deneyeyim ikisini de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün önce DragonSlayer Armor ı kesip onun souluyla Dragon Slayer Axe yaptım. +4 e çıkardığımda 40 STR / 15 DEX ile 623 AR vuruyor. Hız olarak da çok yavaş değil. Tabi bunu kullanmaya başlayınca Havel's Ring i kullanmam şart oldu çünkü vitality'm sadece 19. Elbette bununla beraber hafif zırh giyiyorum.

Irrıthyll dungeon dayım. Dark Souls da da buna benzer bir ortam vardı. Tam kasvet. Bir de şu ellerinde kızgın demir tutan ablalar canıma okuyor. Ne iş çözemedim ama uzaktan bakışlarıyla canımı azaltıyorlar, üstelik can barında limit değer de belirli bir süre azalıyor, bu estur içseniz de canınızın artmayacağı anlamına geliyor. Neyse ki shortcut ları açabildim, bir sonraki oynayışımda direkt Profaned Capital' e gidiyor, Siegward ı kurtarıyor ve Titanite Slab ı alarak baltamı +5 liyorum. 

Daha önce souls serilerinde kullanamadığım co-op modunu da bossları geçmekte kullanır oldum. % 25 daha az soul verdiğini okudum wiki de ama bu şekilde hem Sunlight medal alıyorum hem de daha keyifli ve elbette kolay oluyor. 

@@Bloody aslında bir sonraki boss da ki Yhor The Giant mış, birlikte mi takılsak. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kestim Yhorm'u,Anor Londo da bitti. Sanırım 2/3'ü bitti oyunun. 1/3'ü kaldı. Online görürsen dürt beni niye olmasın. Yhorm'u kesebilmek için ya co-op lazım,ya da Siegward of Catarina questlerini bitirmek lazım. Siegmeyer ve Siegward Dark Souls serisinin en kral adamları zaten. Bir de Demon Souls'da kralın oğlu vardı Ostrava.

@@Makaan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kestim Yhorm'u,Anor Londo da bitti. Sanırım 2/3'ü bitti oyunun. 1/3'ü kaldı. Online görürsen dürt beni niye olmasın. Yhorm'u kesebilmek için ya co-op lazım,ya da Siegward of Catarina questlerini bitirmek lazım. Siegmeyer ve Siegward Dark Souls serisinin en kral adamları zaten. Bir de Demon Souls'da kralın oğlu vardı Ostrava.

@@Makaan

Siegward questini uyguluyorum, hatta o nedenle Siegward ı Profaned Capital de zindan dan kurtarınca bana Titan Slab verecek. 

Ondan sonrasında da Yhorm için yardım edecek :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Soul a ihtiyacım olduğu zaman dancer boss un kapısının önüne sign atıp coopla dancer boss un uh kesince 15.000 soul alıyordum. Bunu bir çok kez yaptım her seferinde de 15.000 souls verdi.

Dün gece de aynısını yaptım me oldu nasıl oldu anlamadım ama bir ara her seferinde 45.000 Soul vermeye başladı. Bu şekilde 3 kere bosslarda kestik her seferinde 45.000 Soul verdi. Ardından maalesef 4. Seferinde boss savaşı sırasında host öldü ve ardından tekrar girdiğimde yine 15.000 vermeye başladı :(

Nasıl oldu anlamadım bir glitch mi yoksa ng iken ng+(+) olan birilerinin dünyasına mı girdim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok