ELDEN RING
1 1

Bu konuda 106 mesaj var

19 saat önce, GoXeL said:

Böyle çıkartacaklarsa aynı anda PC ye çıkartmasınlar, pc için çıkartıyorsan tuşları vs düzgün göstereceğin bir paneli olsun mesela :) L1 e bas çıkmasın bir zahmet.

Settings'de onun ayarı var zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Ranilin said:

Settings'de onun ayarı var zaten.

Key binding'i demiyorum, oyun içerisinde gösterirken benim değiştirdiğim tuşu gösterebilsin demek istedim, ben anlatamamış da olabilir. Eğer bunu ayarlarda değiştirebiliyor isek ben fark edemedim sanırım.

MEsela game options'a giriyorsunuz olda sağda "LB" - "RB" yazıyor. Bunu PC'de klavye ile oynayan oyuncu için hangi tuş olduğunu göstersinler bi zahmet. Ya da gösterdiler ben bulamadım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Ranilin said:

g9aFynC.jpeg

Ayarlardan işaretlediğim bölüme gelip, Keyboard and Mouse u seçerseniz düzelir :8

Vay bea günümü aydınlattın :) Çok teşekkürler :)

Ranilin beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Elden Ring de 60 FPS kilidini kaldırmak için şu programı kullanabilirsiniz. gayet iyi çalışıyor youtube dan takip ettiğim kadarıyla.

https://www.flawlesswidescreen.org/

bu oyunu almamak için zor tutuyorum kendimi. halen almadım. ne kadar dayanacağım bakalım. 

@stardust @TiesTorN bizim VA panel de bu oyun çok fena albenili olur diye düşünüyorum.

GoXeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pc deki sorunların hepsinin çözümü var. Doğru ayarlarla stuttering çok çok az.

Ben böyle oyun görmedim arkadaş. Nokta.

2 gündür non stop oynuyorum. Durduramıyorum kendimi.

Ne zaman bir yere giderken ufak bir ayrıntı görüp burada ne var acaba diye bakmaya gitsem kendimi ayrı bir dünyada buluyorum. Daha önceden 2-3 kere girmiş olduğunuz yerlere bvir daha girince yeni birşeyler buluyorsunuz mutlaka. Deli sırlarla ve ayrıntılarla bilmecelerle dolu, hata affetmeyen çok acımasız  bir oyun. Her bir büyük boss diğerini gölgede bırakıyor, böyle bossmu olur dediğiniz bir önceki için oda bossmuymuş diyorsunuz. Küçük bosslar, büyük bosslar, legendlar ve demigodlar var hepsi bir öncekini aratıyor.

Bir yere varmanın çeşitli yolları var. Bütün bu yollar titizlikle tasarlanmış ve sonra merak edip diğer yollardanda geçiyorsunuz çünkü bu oyunda boş beleş birşey yok. Çiçeğinden böceğine dünyadaki herşey sizi yoketmeye çalışıyor.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 dakika önce, Squall said:

Pc deki sorunların hepsinin çözümü var. Doğru ayarlarla stuttering çok çok az.

Ben böyle oyun görmedim arkadaş. Nokta.

2 gündür non stop oynuyorum. Durduramıyorum kendimi.

Ne zaman bir yere giderken ufak bir ayrıntı görüp burada ne var acaba diye bakmaya gitsem kendimi ayrı bir dünyada buluyorum. Daha önceden 2-3 kere girmiş olduğunuz yerlere bvir daha girince yeni birşeyler buluyorsunuz mutlaka. Deli sırlarla ve ayrıntılarla bilmecelerle dolu, hata affetmeyen çok acımasız  bir oyun. Her bir büyük boss diğerini gölgede bırakıyor, böyle bossmu olur dediğiniz bir önceki için oda bossmuymuş diyorsunuz. Küçük bosslar, büyük bosslar, legendlar ve demigodlar var hepsi bir öncekini aratıyor.

Bir yere varmanın çeşitli yolları var. Bütün bu yollar titizlikle tasarlanmış ve sonra merak edip diğer yollardanda geçiyorsunuz çünkü bu oyunda boş beleş birşey yok. Çiçeğinden böceğine dünyadaki herşey sizi yoketmeye çalışıyor.

kötülük yapma bize

şuan çok pahalı

kötülük yapma bize

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 dakika önce, jackjoker said:

kötülük yapma bize

şuan çok pahalı

kötülük yapma bize

Oyun pahalı falan değil. Sadece düşünmen gereken zor oyunları seviyormusun ve yeterince sabrın varmı bunlar.

Bir tarafta omicron diğer tarafta savaş var ne olacağımız bellimi 2 günlük dünyada böyle bir oyun için indirim bekleyenin aklından şüphe duyarım ben şahsen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/21/2022 at 10:29 AM, jackjoker said:

bu oyunu almamak için zor tutuyorum kendimi. halen almadım. ne kadar dayanacağım bakalım. 

@stardust @TiesTorN bizim VA panel de bu oyun çok fena albenili olur diye düşünüyorum.

dur yapma, ben bakmıyorum bu başlığa, 50 tane oynanmamış oyunum var, bir de gaza gelip bunu alamam :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
31 dakika önce, stardust said:

dur yapma, ben bakmıyorum bu başlığa, 50 tane oynanmamış oyunum var, bir de gaza gelip bunu alamam :lol:

bu oyunun sanat tasarımı ve dünyası VA ve OLED için yapıldım başkası ile bakmayın demek için yapılmış. ben halen dayanıyorum bakalım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 saat önce, Squall said:

O 50 tane oyun bir tane elden ring etmez.

Tamamdır ben yeterince hype landım :kayik: , 499₺ normal versiyonu bir de 699₺ lik  Deluxe edişın var.  200₺ fazladan verilir mi ?

TatanQa tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, TatanQa said:

Tamamdır ben yeterince hype landım :kayik: , 499₺ normal versiyonu bir de 699₺ lik  Deluxe edişın var.  200₺ fazladan verilir mi ?

dijital artbook ve soundtrack sadece

Yalnız oyun çok zor oyunun yanında yeni gamepad klavye mouse falan masrafıda çıkarabilir. :D

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Birde yeni ekran kartları almışsınız sizin yerinizde olsam dakika durmam. Ferrari almışsınız içine benzin koymaya kıyamıyorsunuz hayret birşey.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
30 dakika önce, Squall said:

dijital artbook ve soundtrack sadece

Yalnız oyun çok zor oyunun yanında yeni gamepad klavye mouse falan masrafıda çıkarabilir. :D

Neyseki abimden çarptığım logi gamepad duruyor aylardır çekmecede .. o var yani... :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, Squall said:

Birde yeni ekran kartları almışsınız sizin yerinizde olsam dakika durmam. Ferrari almışsınız içine benzin koymaya kıyamıyorsunuz hayret birşey.

<= pleasure delayer here

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
52 dakika önce, TatanQa said:

Neyseki abimden çarptığım logi gamepad duruyor aylardır çekmecede .. o var yani... :)

Ben ilk bir 10 saati gamepadle oynadım sonra klavyeye geçtim daha iyi geldi bana çünkü sürekli etrafa bakma gezme olayı mouse ile çok daha hızlı ve rahat bence.

TatanQa beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, TiesTorN said:

ekran kartı aldık diye bir oyuna 600 tl verecek halim yok yani o fiyat ne öyle :1pof:

ben yine stardust edition indirdim duruyor, çok canım isterse oynarım ama misal 300 liraya falan düştüğünde orjinal alıp oynamayı tercih ederim.

daha önce de yazmıştım, enpara kredi kartından her ay steam'e 50 lira atıyorum, 25 lira bir sonraki ay iade ediyor enpara. yani steam'den zaten hep indirimden alıyorum oyunları, hem de indirimli fiyatının da yarısına gelmiş oluyor.

summer sale'de 400 liraya düşse, o fiyata bile almış olsam 200'e gelecek. çok canım isterse alırım ama hemen bu fiyattan almanın gerçekten anlamı yok, hani diğer oyunları adam yerine koymasam daha orjinal aldığım red dead 2 duruyor, cyberpunk'ı bitireyim daha oyna başlayacağım.

hiç abartısız playstation 5 + pc toplamda en az 50 tane oyunum vardır "orjinal" alınıp oynanmamış. o yüzden ilk indirime kadar hiç ilgim yok bu oyunla :D alan arkadaşlara hayırlı olsun.

bir de tabi ben demon's souls'u daha yeni oynadım bitirdim ps5'de, onun da etkisi var. bu tarz oyunları biraz özlemem lazım.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, TatanQa said:

Hype mode off , 500₺ çok geldi şimdi gözüme .. igpsport igs50s alınır neredeyse o paraya :D

nerden alıyorsuın 500 e onları :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok