EVGA GTX 1080 SC2 / MSI GTX 1080 Ti Gaming X
0

Bu konuda 16 mesaj var

Adet yerini bulsun diye buraya da yazıyorum, maalesef fiyatlar almış başını gitmiş.

donanımhaber ölücüleri ile uğraşmamak için sadece sahibinden'e açtım bunların ilanlarını.

rtx 3080 alınca 1080 ti kendi sistemimden çıktı, gtx 1080'de şuan kardeşimin sistemde takılı.

ikisinden birini satacağım sadece yani, diğeri yine bizde kalacak. ilginç bir şekilde gtx 1080'e daha çok talep var.

sahibinden'de 1080 ti için 9500 yazdım, en yüksek 8500 teklif eden oldu, cevap vermedim :D

1080 için de 6500 yazdım, şuan en son biri 5750 veren oldu, ona da 6000 son dedim duruyor.

fiyatlar pahalı maalesef, benim aldığım ekran kartı da aşırı pahalı.

buradan kimsenin isteyeceğini sanmıyorum ama bu tip fiyatlardan işinize gelecekse, yabancıya gitmesi yerine sizlerden birine de verebilirim.

iki kart da benim kendi kartım, 1080 ti hepsiburada, gtx 1080'de amazon'dan alınma, tertemiz, sorunsuz, mining görmemiş, OC ile zorlanmamış kartlar.

ct4g095.jpeg 47himmr.jpg

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, stardust said:

Adet yerini bulsun diye buraya da yazıyorum, maalesef fiyatlar almış başını gitmiş.

donanımhaber ölücüleri ile uğraşmamak için sadece sahibinden'e açtım bunların ilanlarını.

rtx 3080 alınca 1080 ti kendi sistemimden çıktı, gtx 1080'de şuan kardeşimin sistemde takılı.

ikisinden birini satacağım sadece yani, diğeri yine bizde kalacak. ilginç bir şekilde gtx 1080'e daha çok talep var.

sahibinden'de 1080 ti için 9500 yazdım, en yüksek 8500 teklif eden oldu, cevap vermedim :D

1080 için de 6500 yazdım, şuan en son biri 5750 veren oldu, ona da 6000 son dedim duruyor.

fiyatlar pahalı maalesef, benim aldığım ekran kartı da aşırı pahalı.

buradan kimsenin isteyeceğini sanmıyorum ama bu tip fiyatlardan işinize gelecekse, yabancıya gitmesi yerine sizlerden birine de verebilirim.

iki kart da benim kendi kartım, 1080 ti hepsiburada, gtx 1080'de amazon'dan alınma, tertemiz, sorunsuz, mining görmemiş, OC ile zorlanmamış kartlar.

ct4g095.jpeg 47himmr.jpg

sahibinden camiasıyla kolay gelsin. sabırlar diliyorum. umarım satarsın. birini yedek tutman yerinde karar. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RX580 4GB karttan 1080 SC 'ye geçmeye değer diye düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum acaba ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım zaten :icon_think: iki katı neredeyse.Salı gününe kadar satılmazsa ben alırım diye düşünüyorum.Başlığı şişirmeyeyim gelişme olursa özelden yazarım artık.Teşekkür ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, yarimpower said:

RX580 4GB karttan 1080 SC 'ye geçmeye değer diye düşünüyorum ama yanlış mı düşünüyorum acaba ?

Ben 8 GB Rx480'den geçtim, evet 2 katı. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/12/2022 at 6:03 PM, jackjoker said:

sahibinden camiasıyla kolay gelsin. sabırlar diliyorum. umarım satarsın. birini yedek tutman yerinde karar. 

dediğin kadar var ya, en baştan beri 5000 den almaya çalışan bir tip var. her gün mesaj atıyor. "5750 veren oldu vermedim, bekletiyorum" diyorum. "o zaman 5250 vereyim" demiş şimdi. lan olm dalga mı geçiyorsun diyeceğim ayıp olacak :lol:

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

dediğin kadar var ya, en baştan beri 5000 den almaya çalışan bir tip var. her gün mesaj atıyor. "5750 veren oldu vermedim, bekletiyorum" diyorum. "o zaman 5250 vereyim" demiş şimdi. lan olm dalga mı geçiyorsun diyeceğim ayıp olacak :lol:

biri benim 1080 ti'yi 1080 ile takas edermisin diye sormuştu. Ne alaka? 1080ti sana verip 1080 mi takaslayım diye sordum. Bazılarının beyni ters işliyor muhtemelen. 

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 3/13/2022 at 9:55 PM, jackjoker said:

biri benim 1080 ti'yi 1080 ile takas edermisin diye sormuştu. Ne alaka? 1080ti sana verip 1080 mi takaslayım diye sordum. Bazılarının beyni ters işliyor muhtemelen. 

sen beni işletiyor musun sahibinden üzerinden, senden şüpheleniyorum şuan :lol:

p2d26bk.jpg qcmixex.jpg tmm8vn8.jpg qs6bic1.jpg

memleket şizofren olmuş lan, herif öyle bir fanteziye girdi ki, düz 1080'i 6300 liradan almayı kabul ettiği halde satmaktan korktum, 5 sene sonra bozulsa bu kart herif peşime düşer :lol:

mecbur donanımhaber'e açacağım artık, 20 tane 5000 veririm diye mesaj geldi, biraz da donanımhaber ölücülerinin psikolojisini test edeyim artık :zuh:

çok ilginç bir şekile 1080 ti pek aramıyor millet, fiyat teklif eden bile yok, bu düz 1080'e bir sürü mesaj geldi, EVGA'yı mı çok seviyor millet anlamadım.

jackjoker, wazzap, Thustu and 2 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, stardust said:

sen beni işletiyor musun sahibinden üzerinden, senden şüpheleniyorum şuan :lol:

p2d26bk.jpg qcmixex.jpg tmm8vn8.jpg qs6bic1.jpg

memleket şizofren olmuş lan, herif öyle bir fanteziye girdi ki, düz 1080'i 6300 liradan almayı kabul ettiği halde satmaktan korktum, 5 sene sonra bozulsa bu kart herif peşime düşer :lol:

mecbur donanımhaber'e açacağım artık, 20 tane 5000 veririm diye mesaj geldi, biraz da donanımhaber ölücülerinin psikolojisini test edeyim artık :zuh:

çok ilginç bir şekile 1080 ti pek aramıyor millet, fiyat teklif eden bile yok, bu düz 1080'e bir sürü mesaj geldi, EVGA'yı mı çok seviyor millet anlamadım.

la ben değilim :lol: yemin ederim gülme krizine gireceğim. ben haftalardır bunun benzerlerini yaşadım. o yüzden demiştim şimdiden kolay gelsin diye :)

yalnız son yazdığı beni benden aldı. Pilot şapkası ne lan. ben olsam iki tane Hostesi yanıma alır poz veririm. senin vereceğin para benim günlük içkime yetmez aslanım diye de not düşerim.

asdafadagsfadsgada

iptal

jackjoker tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yazışmaları okudumda o dolandırıldım diyen tip muhtemelen başka bir dolandırıcı. Başka birisini senin ürününle dolandırmaya çalışacaktı. Uygun yerde kopmuş ama devam etseydi, paketlerkende video çeker misiniz kargo önünde resim atar mısınıza kadar giderdi sonrada abicim bankada bir sorun oldu ödemeyi çıkartamıyorum vs diyip akabinde ortadan kaybolurdu. Bu tip bir dolandırıcılık sistemide var dikkatli olun, sizin ürünleri sanki kendisininmiş gibi daha önceden ayarttığı bir kurbana hayali satış yapıyor gibi gösterebiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlardan cok var ya, ben de birkac urunde yasadim bunu... Monitoru satarken en son "hocam ben ugrasamam bunlarla aliyorsaniz alin, almiyorsaniz kalsin" diye kestirip atinca eleman parayi yollamisti :] ... Degisik isler... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Deathknight said:

Yazışmaları okudumda o dolandırıldım diyen tip muhtemelen başka bir dolandırıcı. Başka birisini senin ürününle dolandırmaya çalışacaktı. Uygun yerde kopmuş ama devam etseydi, paketlerkende video çeker misiniz kargo önünde resim atar mısınıza kadar giderdi sonrada abicim bankada bir sorun oldu ödemeyi çıkartamıyorum vs diyip akabinde ortadan kaybolurdu. Bu tip bir dolandırıcılık sistemide var dikkatli olun, sizin ürünleri sanki kendisininmiş gibi daha önceden ayarttığı bir kurbana hayali satış yapıyor gibi gösterebiliyor.

bu hiç aklıma gelmedi fakat nerdeyse hiç pazarlık yapmadan 6300 lirayı kabul etmesini dikkate alınca söylediklerinin ne kadar olası olduğunu farkediyorum.

bende de iyi niyet bir yere kadar, herif dolandırıldım dedi diye rahatlatmak istedim fakat olay farklı bir yere evrilmeye başlayınca noktayı koydum.

o son mesajımdan sonra da almak için hiçbir girişimde bulunmaması niyetinin gerçekten de almak olmadığını gösteriyor bir bakıma.

cidden dikkatli olmak lazım, bir ekran kartı satacağız diye başımıza bela almayalım.

Firienholt and Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MSI 1080 Ti gitti 8500 liraya, temiz kullanılmış kartın kıymetini bilen, çok beyfendi IT'ci bir arkadaş aldı. tekrar tekrar teşekkür etti kartın durumunu deneyip gördükten sonra. hayırlısıyla güle güle kullansın.

EVGA 1080'i de satıştan çekmiş oluyorum böylece, 6300'e o gitseydi daha iyidi de alacak arkadaş üniformalı imzalı fotoğrafımı istemeseydi güzel olacaktı :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
44 dakika önce, stardust said:

MSI 1080 Ti gitti 8500 liraya, temiz kullanılmış kartın kıymetini bilen, çok beyfendi IT'ci bir arkadaş aldı. tekrar tekrar teşekkür etti kartın durumunu deneyip gördükten sonra. hayırlısıyla güle güle kullansın.

EVGA 1080'i de satıştan çekmiş oluyorum böylece, 6300'e o gitseydi daha iyidi de alacak arkadaş üniformalı imzalı fotoğrafımı istemeseydi güzel olacaktı :lol:

benim 1080 ti yi alan çocuk da şaşkınlığını gizleyemedi. halen diyor bu kart nasıl ikinci el diye. hayırlı olsun sana da :)

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok