EA App emrivakisi...
1 1

Bu konuda 9 mesaj var

p2ct099.JPG

yahu bunlar her türlü küfürü hakediyor.

oyunuma gireceğim, EA blokeledi resmen.

Origin'i sileceksin, EA App yükleyeceğiz diyor.

Seve seve yükleyeceksin, kaçınılmaz o yüzden zevk almaya bak diyor.

Eh bu durumda ben ne diyorum: bir daha EA'den orjinal oyun alanı siksinler.

Dead Space Remake'i aşırı beğendim, ilk indirimde alırım diyordum.

Artık bitmiştir.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yapacakları işi sikeyim.

Sıkıntı app falan değil. App değişir, orada sıkıntı yok ama şuan 5 dk önce çalışan hesabım ile giriş yapamıyorum, şifremi kabul etmiyor.

10 defa şifre yenileme denemesinden sonra Support bana 90 dakika beklememi söyledi. Üretebildikleri tek çözüm bu.

Ekleme: 
90 dakika sonra da bir şey değişmedi. Tekrar support ile konuştum, mail adresini değiştirdi, yine işe yaramadı. En son 24 saat bekleyin diyerek yine çözüm üretemediler.

Kendi kendime hallettim. VPN ile başka bir ip ile bağlanıp, şifre yenileme talebi oluşturdum. Bu şekilde kabul etti. Bir şekilde ilk girdiğim ip kara listeye girmeyi başarmış.

Whooosh tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Definitive said:

Yahu bu ortam kürekli oyuna Stardust Edition diye isim takmış, sen neden bahane üretiyorsun daha orijinal almamak için. :mrgreen:

Bizde kazma-kürek bulamazsın. Kibar ortam burası, kısaca SE diyoruz :zuh:

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Duruma tepkiyi kabul ediyorum , geçişi bile becerememişler , kullanıcı çözsün modundalar

Gerçi bende sorun olmadı , sildim origini EA yükledim 2dk da bitti. Girişimde de bir sorun olmadı ve şunu söylemem lazım , kazulet Origin app'inden sonra EA App çok daha düzgün.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tam bu konu ile alakalı değil ama bende bir oyun almıştım sonra oynamam ben bunu deyip iade edeyim dedim.  Tüm kriterlere uyduğum halde ticket öyle kaldı iade gerçekleşmiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 2 EA accountu vardı. Gamepass ısrarla eski hesaba bağlandığı için oyunların olduğu esas hesabı kullanamıyorum şu an. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox Gamepass olduğu için uzun zamandır bunu kullanmak zorunda kaldım, düzgün çalışan bir uygulama değil bu, önceleri daha da kötüydü. Son zamanlarda toparlanmış halı artık eskiye göre.

Origin'de iki hesabım vardı benim de yıllar önce nedense öyle yapmışım, birleştirene kadar uğraşmıştım, destek elemanı baya sorgu sual yapıp sonra iki hesabın da bana ait olduğuna kanaat getirerek birleştirmişti o zaman. Ama kolay bir süreç olmamıştı o zaman için, şimdi nasıl olur falan hiç bilmiyorum.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok