Counter-Strike 2
0

Bu konuda 21 mesaj var

Deneyen var mı? Biraz oynama şansım oldu. Oyun eskisini aratmıyor. Görsel efektler daha hoş. Oyundaki renkler daha canlı. Bu arada eskisi Steam'den tamamen kalktı. Yeni oyundaki bütün farklar şu makalede anlatılmış: https://dotesports.com/counter-strike/news/all-differences-between-counter-strike-2-and-csgo

rammstein tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Görünüm açısından eskisi ile kıyaslanamaz tabii, güzel olmuş, ben pek oynamam CS ancak sevenleri için gayet iyi bir gelişme herhalde. Çok geri kalmıştı teknoloji olarak.

Adı bir de direkt Counter Strike 2 olmuş, GO yok artık isim içinde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

cyka blyat !!

çok ilginç, steam kütüphanemizdeki cs:go kendi kendine Counter-Strike 2 olmuş.

steam'den ne bir haber, ne bir bildirim.

yüklüyorum ama eski efsane günlerimizden sonra şimdi çoluk çocuğun maskarası olmayı bünyem kaldıramaz heralde...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

CSGO dan daha akıcı ve daha güzel olmuş oyun. Haritalar daha da genişlemiş bazı açılardan kısa yollar eklenmiş sote olayı iyiden zayıflamış. Sadece italy deki cs spawn sotesini bir türlü çözemiyorlar o haritanın baştan yapılandırılması lazım. Terorist olup italy de bir elemanı CS spawn noktasına soteye koydun mu istediği kadar hostage rescue etmeye çalışsınlar direk teroristler önde başlıyorlar oyuna taktiksel olarak. Oyunun bence en dengesiz haritası o. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki "tick" sorunu düzelmedikçe istediğiniz donanıma sahip olun, hiçbir şey değişmeyecek. Profesyonel oyuncular zaten oyunun movement ve shooting anlamında cs:go gibi stabil olmadığını söylüyor. Üstelik bunun pc'den pc'ye bile farklılık gösterdiği oluyormuş vs vs. ropz diye bir eleman var, faze clanında oynayan ve oyun mekaniklerine yetkinlik konusunda belki de dünyadaki en iyi oyuncu. adam normal oyuncuların anlayamayacağı bir çok şeyin farklı/eksik olduğunu ancak bunu anlayamasalar bile oyunlarının bundan etklineceğini ve bunların öncelikli olarak düzeltilmesi gerektiğine dair bir çok yerde söylemi var.

Oyun boktan yani.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun boktan diyenlerin çoğu genelde scoreboardda sondan 3.lükten öteye gidemeyip dünya çapındaki ünlü oyuncuların yorumlarıyla hareket eden tipler :lol: adam oyuna hayatını vermiş 2 yorum yapmış, bunlar da kendilerini etkileyecek sanıyor o bahsedilen şeyler.

stardust and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir sıkıntı görmedim, güzel güzel çalışıyor, eskisi olacak gibi değildi artık, hatta HDR desteği bile varmış, yanlışlıkla HDR açık girince aktif oldu oyunda da. Ancak HDR kötüydü, öyle oynanmaz. Ara ara girip bakılır, Battlefield 2042 bakıyordum sadece neredeyse son zamanlarda Cyberpunk 2077 gelmese ve RE4 almasaydım indirimden.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, TiesTorN said:

bu oyun boktan diyenlerin çoğu genelde scoreboardda sondan 3.lükten öteye gidemeyip dünya çapındaki ünlü oyuncuların yorumlarıyla hareket eden tipler :lol: adam oyuna hayatını vermiş 2 yorum yapmış, bunlar da kendilerini etkileyecek sanıyor o bahsedilen şeyler.

canım hatırlatırım, ağlatmıştım. :8

bak bu da hiç normal bir oyuncuyu etkileyebilecek bir şey değil :D

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/16uru9c/smokes_dont_block_light_sources_in_cs2_so_you_can/

wazzap tarafından düzenlendi
rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 minutes ago, wazzap said:

canım hatırlatırım, ağlatmıştım. :8

bak bu da hiç normal bir oyuncuyu etkileyebilecek bir şey değil :D

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/16uru9c/smokes_dont_block_light_sources_in_cs2_so_you_can/

bunlar her yeni oyunda / oyun motorunda olabilecek buglar, 3 gün sonra fix çıkarırlar ne olacak.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, TiesTorN said:

bunlar her yeni oyunda / oyun motorunda olabilecek buglar, 3 gün sonra fix çıkarırlar ne olacak.

Tamam işte, bundan bahsediyoruz. Oyun hazır değil daha ve önceki oyunu tamamen sildi adamlar. İstesen de giremiyorsun. hatta şimdi turnuvanın bir ayağı csgo ile yapılacaktı, şimdi ne olacak belli değil. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

sen kendi oyununa bak yahu, turnuvadan sanane/banane. üstteki mesajda yaptığım yoruma geliyorsun yine :lol:

az önce arkadaşla oynadık 1 saat kadar, cs:go'dan oynanış olarak neredeyse hiç bir farkı yok + grafikleri ve efektleri gayet güzel olmuş. atıp tutanlara bakmayın hiç.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 minutes ago, wazzap said:

Rank'ı DMG'den aşağı oyuncuların oyun ile ilgili yorumlarıyla ilgilenmiyoruz. :baba:

ben ağırlıklı cs oynadığım dönemlerde eagle'a çıkmıştım :cici: sonra oynamadığım için düştüm doğal olarak

rank'ten de öte, ortaokuldan beri cs oynuyorum, dünkü oyuncu değiliz :8

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok