Temu
0

Bu konuda 17 mesaj var

Eger ruhuhuzu seytana satip, secerenizi elden cikarip,  aldiginiz mali bir gun kullanabilip atmak isterseniz tavsiye ederim. Yeni e-mail adresi yaratip oyle hesap acin. Arka traftaki killarin rengine kadar neyiniz var neyiniz yok satiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kupon üyelik indirimi vs dahil Lenovo TH10 bt kulaklığı kargo dahil bedavaya, TH30 ve TH40 kulaklığın ikisini de kargo dahil 20 Euro’ya aldım. Daha da kullanmadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 saat önce, Coppermine said:

Kupon üyelik indirimi vs dahil Lenovo TH10 bt kulaklığı kargo dahil bedavaya, TH30 ve TH40 kulaklığın ikisini de kargo dahil 20 Euro’ya aldım. Daha da kullanmadım.

Tavsiyem kullanmadan once kulaklarini sigortala .:icon_eek:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
6 saat önce, Hugh Bullet said:

Tavsiyem kullanmadan once kulaklarini sigortala .:icon_eek:

herhangi bir sıkıntıları yok, fiyat/performans özelinde her biri tavan (birisi zaten bedava, diğerleri de bedavadan hallice) ben gayet memnun kaldım. Ama site özelinde, ben aliexpressi kullanmayı tercih ederim, olur da Temu yine bedavaya yakın kuponlar verirse tekrar radarıma girer.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, Coppermine said:

herhangi bir sıkıntıları yok, fiyat/performans özelinde her biri tavan (birisi zaten bedava, diğerleri de bedavadan hallice) ben gayet memnun kaldım. Ama site özelinde, ben aliexpressi kullanmayı tercih ederim, olur da Temu yine bedavaya yakın kuponlar verirse tekrar radarıma girer.

" ucuz etin yahnisi yavan olur" derdi rahmetli babam. :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, Hugh Bullet said:

" ucuz etin yahnisi yavan olur" derdi rahmetli babam. :icon_think:

bilinçli  şekilde ne aldığını ve ne kadara aldığını bilerek ve kampanya kovalayarak bir malı olması gereken fiyatından ucuza almışsan tam tersi pek bi dadlı olur 😄

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, Coppermine said:

bilinçli  şekilde ne aldığını ve ne kadara aldığını bilerek ve kampanya kovalayarak bir malı olması gereken fiyatından ucuza almışsan tam tersi pek bi dadlı olur 😄

Hakkın da var aslında, "bedava sirke baldan tatlı" olurmuş :icon_dance:

Coppermine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/5/2024 at 00:04, Hugh Bullet said:

Hakkın da var aslında, "bedava sirke baldan tatlı" olurmuş :icon_dance:

Atalarımız şu iki söz üzerine 3 kıtaya yayılmış bir cihan imparatorluğu kurdu ve 600 sene aleme nizam verdi:

1. Beleş sirke baldan tatlıdır.

2. Yakacakla s.keceğin kötüsü olmaz.

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/6/2024 at 04:58, Najaz said:

Yakacakla s.keceğin kötüsü olmaz

Kışın yakacakla, yoklukta s.keceğin kötüsü olmaz. :kayik:

Yanlız, atlaramız bu ikisininde yokluğunu cekmedi bence :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, Hugh Bullet said:

Kışın yakacakla, yoklukta s.keceğin kötüsü olmaz. :kayik:

Yanlız, atlaramız bu ikisininde yokluğunu cekmedi bence :lol:

Ben böyle ahlaksız atanın da ne bileyim yani.. Damacanaya kadar herşeyi sikiyor bu ataların torunları hiç utanmadan sıkılmadan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Definitive said:

Ben böyle ahlaksız atanın da ne bileyim yani.. Damacanaya kadar herşeyi sikiyor bu ataların torunları hiç utanmadan sıkılmadan.

"Two teeth, two feet, anything moves, anything heart beats" hiç ayırt etmemiş atalatrımız. At üstünde oğalakmı dersin, hamamda oglanmı dersin artık sen düşün, hayal gücünü kullan :icon_think:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 hours ago, Hugh Bullet said:

"Two teeth, two feet, anything moves, anything heart beats" hiç ayırt etmemiş atalatrımız. At üstünde oğalakmı dersin, hamamda oglanmı dersin artık sen düşün, hayal gücünü kullan :icon_think:

Torunları da çıtayı daha yükseğe taşıyor. Artık sokabildiği bir delik olması yetiyor, canlı olmasına da gerek yok.

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kıbrıs'a Bulgaristan'a mal gönderip Türkiye'ye göndermemek de ilginçmiş..

Bizim ülkenin varlığından haberdarlar mı acaba :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

9 saat önce, Definitive said:

Torunları da çıtayı daha yükseğe taşıyor. Artık sokabildiği bir delik olması yetiyor, canlı olmasına da gerek yok.

çok güzel bir tesbit, bravo doğrusu!!!

her halde kara sinekleri örnek alıyorlar

Tracking fly behavior also let the researchers demonstrate that dead female flies become more attractive as time passes. Specifically, 73% of the male flies in the study mated with female fly carcasses that had died from the fungal infection between 25-30 hours earlier.

Hugh Bullet tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok