Xiaomi 10400 mAh Universal : 79,90 TL
1 1

Bu konuda 17 mesaj var

Dahası sanalpazar'da sepette ürün falan bekletip izlemeye alınca 10 TL indirim veriyor, bi de iki ürün alınca kargodan para almamaya razı oluyoralr. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim aldığım dışardan takmalı yedek pil iphone'u da ipad'i de şarj ediyordu (eski giriş tipi), yenisi için de ‰999 vardır. Teknoloji marketinden sepete düşmüş bir şey aldığım için 1/3 falan şarj ediyor, gene de bu Xiaomi'yi alana kadar günü kurtarmıştı, şimdi bile ağır bir şey taşımak istemediğimde iş görür muhtemelen) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Samsung'un 10500 mAh ürünü var. Ancak iPad'e taktığımda şarj etmiyor diyor ve pili dolduramıyor. Bunun için bir ara aparat ile voltajı arttırmak falan mümkün müdür acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün biraz test ettim ipad airin pilini 40 dakkada %59 dan %73 e getirdi şarj hızı fena değil. Tam boştan test edemedim ama teorik olarak ipadin 8600 mah lık pilini tam şarj etmesi lazım, benim s3 ü 4 defa tam şarj edebiliyor çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

dx den almıştım bugun geldi iki kademe şarjı var görünüyordu, iphone 4 ün şarjına bağladım saat 16.00 dan beri şarj oluyor ama halen full olarak dolmuş değil 8 saattir

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'den alınanların içinden bir kağıt çıkıyor, 1 amper güç sağlayan bir cihaz ile şarj edilmesi tavsiye ediyor, yoksa yavaş olur diyor. Galiba iphone şarjı 0.5 amperdi, ipad ise 1 amper diye hatırlıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'den alınanların içinden bir kağıt çıkıyor, 1 amper güç sağlayan bir cihaz ile şarj edilmesi tavsiye ediyor, yoksa yavaş olur diyor. Galiba iphone şarjı 0.5 amperdi, ipad ise 1 amper diye hatırlıyorum.

iphone şarj cihazları 1A çıkışa sahip hocam

birde bu pillerin orjinalliğinin kontrolü için aşağıdaki sayfaya link verilmiş, kazıma kartından çıkarn serial ı yazıyorum ama ordaki captcha da ne azdığını okuyamadığım için hatta yazamadığım için kontrol edemiyorum nasıl yapacağız?

http://order.mi.com/service/dyscode

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

2a şarj ile 1saatte şarj olan cihaz 1a şarj ile nasıl 12 saatten fazla sürer yahu şarj orjinal iphone şarjı kabloda kutusundan çıkan orjinal kablo vay arkadaş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim S3'ün şarj aleti de 1A.. yıllar boyu sürecek gibiydi onunla. Sonra 2A olan vodafone smarttab 1 şarj cihazına taktım, çatır çatır doldurdu.

2 kere daha %80 civarı şarj ettim S3'ü. Halen 2 LED yanıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

çok acayip farkmış bakıyorum sağa sola 2.1a 3-4 çıkışlı adaptörlerden alacağım bu aralar

xiaomi mi? fulledim attım çekmeceye 2-3 daha daha görmem muhtemelen :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok