ZenMate VPN, 1 yıl 1 Euro
1 1

Bu konuda 38 mesaj var

Bütün vpn ler ve isp ler log tutuyor. Hepsi yasal yollarla istenirse ,teslim ederler. 

hassas bilgiler , örneğin bankaya girişti kullandığınız şifre, ssl ile şifrelenip gidiyor. Ordan vpn , isp ne kadar görebiliyorsa , o kadar görebiliyor (diye biliyorum.) . 

Güzel bir özellik var. Smart locations. Sadece istediğiniz siteyi, vpn üzerinden -sunucu seçerek- kullanabiliyorsunuz. Mesela Bing 'in sayfası ABD merkezliyseniz bir sürü ek özelliğe sahip. Zenmate üzernden isteyecek şekilde ayarladım ,güzel oldu.  Bütün bağlantıyı vpn üzerinden yönlendirmek yerine , youtube, facebook, twitter zenmate e yönlendirmek mantıklı olabilir, Her ne görülebiliyorsa, ISP yerine Zenmate görür. Bence Zenmate , bizdeki ISP den daha güvenli. 

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bitti herhalde. Zaten sayılı deniyordu. 

Chrome eklentisi arka planda çalışıyor .Zaten başka pek çok eklenti arka planda çalışıyor, düzgün çalışması için öyle olması gerekli. Chrome kapattığınızda , kapanmıyor tamamen , system tray de kalıyor. Ordan da kapatabilirsiniz. Chrome içinde , arka planda çalışmasını engellemek için ayar var. Kapatmaya gerek yok ,güvenlik riski değil.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

SmartLocations çok işe yarıyor. 

imgur tümden yasaklanmış sanırım. Eskiden Dns değiştirdiyseniz , sorun olmuyordu. Reddit teki her türlü medya oraya link ediliyor. Smartlocations tan bu siteyi vpn e yönlendirirseniz , sorun çözülüyor.  

Çok iyiymiş bu özellik, keşke olsa dediğim birşeydi. Başka VPN'de de görmedim .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu alanların premium süresi bitmiş olması gerek.  iptal ettirmediyseniz, $50 gibi bir fiyata yenilenmiş olabilir. 

Var mı yeni bir kampanya? uzatalım

1 Ağustos'da bitiyormuş, en azından benimki.

Fakat işlemler sekmesinde enteresan bir durumla karşılaştım:

#4314650553753944 ÖDEME HATA 2016-06-04 15:49:35 UTC 20.28 €
#1314649653733190 ÖDEME HATA 2016-06-03 14:49:33 UTC 20.28 €
#4714649650685229 ÖDEME HATA 2016-06-03 14:44:28 UTC 20.28 €
#4814378514840577 ÖDEME BAŞARILI 2015-07-25 19:12:06 UTC 1.00 €

1 € benim yaptığım ödeme, Paypal kullanmıştım. Sonrakiler de paypal'den çekmeye çalışmış ama tabi artık yok öyle bir şey. Neden böyle bir işlem yapmaya çalışmış acaba? Premium hesabım da devam ediyor hala. Tufaya gelip aktif bir kredi kartı bilgisi vermiş olsam demek ki gidecekti 60 €.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki de 31 Temmuz'da bitiyormuş ve transaction history kısmına bakınca aynı şekilde 20€'luk 3 başarısız ödeme alma girişimi vardı.

Premium üyeliği iptal ettirdim şimdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 Ağustos'da bitiyormuş, en azından benimki.

Fakat işlemler sekmesinde enteresan bir durumla karşılaştım:

#4314650553753944 ÖDEME HATA 2016-06-04 15:49:35 UTC 20.28 €
#1314649653733190 ÖDEME HATA 2016-06-03 14:49:33 UTC 20.28 €
#4714649650685229 ÖDEME HATA 2016-06-03 14:44:28 UTC 20.28 €
#4814378514840577 ÖDEME BAŞARILI 2015-07-25 19:12:06 UTC 1.00 €

1 € benim yaptığım ödeme, Paypal kullanmıştım. Sonrakiler de paypal'den çekmeye çalışmış ama tabi artık yok öyle bir şey. Neden böyle bir işlem yapmaya çalışmış acaba? Premium hesabım da devam ediyor hala. Tufaya gelip aktif bir kredi kartı bilgisi vermiş olsam demek ki gidecekti 60 €.

Ben de 25 Temmuz da 1€ ödemiştim paypal'dan ama bir daha bir çekme girişimi falan olmamış.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben alır almaz otomatik ödeme işini kapatmıştım... Zaten hepimiz alışkın olduğumuz için çekemeyecekleri bir ödeme yöntemi yapmışız herhalde...

Aslında çok işim kalmadığını düşünüp önceki kullanımlarımın hatrına almıştım, meğersem çok işime yarayacakmış... Makul bir başka kampanya bulursak gene alalım :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

iyi oluyordu gerçekten. Gelecekleri ilgili bir haber de yok herhalde, bu karmaşa da kimse paypal la uğraşmaz.

Bitcoin biraz işe yarayabilir bu durumlarda, iznin olmadan çekemezler onda da. 

Zenmate in serverları biraz sorunluydu. Bir hız, takılma sorunu vardı ama browser bazlı çalıştığından çok işe yaramıştı. Özellikle smart locations çok pratik. 

Var mı benzer kampanya?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Zenmate için benim de sürem Kasım 2016'da bitiyor. Hem telefonlarda hem de bilgisayarda kullanıyordum ve çok performans problemi de olmuyordu. Şimdi yine birden fazla cihazda kullanacak bir VPN arıyorum, daha uygun yada performanslı bir çözüm bulamazsam Zenmate'in yenilemesini yapacağım gibi görünüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok