STREET FIGHTER V (PC / PS4)
1 1

Bu konuda 167 mesaj var

@Narcissus Sadece Daigo söylemiyor ama onu. Sadece o söylese tamam derim, neredeyse bütün pro oyuncular(GamerBee, Tokido, Jason Wang vs.) söylüyor. Sonuçta bu oyunu sadece eğlence amacı ile oynayan insanlar da var. Bu söylediklerim onları bağlamaz zaten ama senin ve benim gibi adamlar bu oyunu biraz da mücadeleci tarafı yüzünden oynuyoruz. Zaten öyle sadece eğlence amacıyla oynayan birisi olsan bu kadar muhabbete girmezdik bile. :)

wazzap tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 hours ago, CandleGarden said:

imgur link, bende demin görünüyordu şimdi kurbağa olmuş.

şimdi çaktım olayı... ben de diyorum bu ne diyor. bende bir şey gözükmüyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 1/17/2018 at 3:35 PM, wazzap said:

@Narcissus Sadece Daigo söylemiyor ama onu. Sadece o söylese tamam derim, neredeyse bütün pro oyuncular(GamerBee, Tokido, Jason Wang vs.) söylüyor. Sonuçta bu oyunu sadece eğlence amacı ile oynayan insanlar da var. Bu söylediklerim onları bağlamaz zaten ama senin ve benim gibi adamlar bu oyunu biraz da mücadeleci tarafı yüzünden oynuyoruz. Zaten öyle sadece eğlence amacıyla oynayan birisi olsan bu kadar muhabbete girmezdik bile. :)

Nevet en son doğum günümde yazdığın bu msgı :) şununla cvplayabilirim heralde.. : 

Bence SFV şuanki haliyle (sezon 3) SF4ten kesinlikle çok daha zor bir oyun.. öyle sokaktan geçen falan evolara katılırsa dayağını yer oturur.. Tabi ki arada dumb luckla alınan roundlar olabiliyor son anda ama genel olarak çoooookk fazla tecrübeye bakıyor SFV  ..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

keşke zamanında sen de KEN ile oynarken videolarını çekseydim... ne kadar aciz ve zavallı oynadığını görenler bu yorumları neden yaptığını çok iyi anlarlardı :cici:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok