Hangi populer oyunu yarıda bıraktınız, neden?
1 1

Bu konuda 39 mesaj var

Koz verme işi kız arkadaşta olur hocam. Laptopu ben almıyorum zaten,onun laptop.

Fallout 3 bitti ama Dlcler bitmedi. New Vegas hikayesi sarmadı ben bıraktım. Evil Within bir yerden sonra aksiyona döndü full,sıktı. Wasteland 2'de bir yere girecektim,buraya girince geri dönemezsin dedi. Herşeyi tam yapayım kalıntısından devam edemedim bir türlü. Director's Cut çıkacakmış haberi gelince de sallamadım.

Banner Saga'da araya başka oyunlar girdi ama bitiririm onu bir ara.

Gerçek yarıda bıraktığım oyun ise Half Life 2. Bir türlü bitiremedim onu :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher 1. En son veya ondan bir önceki bölümde bıraktım. Saçma sapan dövüş mekaniği yüzünden. Zaten witcher 3 başlığını takip edenler bilir. :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek yarıda bıraktığım oyun ise Half Life 2. Bir türlü bitiremedim onu :)

Half Life 2 de bizi yarida birakti zaten =)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim coktur ya. %50-50 diyebilirim yarida birakma oranim.

Birkac tane de oynayip birakip yillar sonra tekrar sans verip bitirdigim oyunlar var. Bioshock bunlardan biri. Ilk oynadigimda bu ne yaw? diyerek birakmistim,aylar yillar sonra tekrar baslayip bayilmistim oyuna.

Suan yarida biraktigim guncel oyunlar Witcher 3 ve Shadow of Mordor.

Multisi olmayan oyunlarda pek acele etmiyorum.

Daha vaktimin bol oldugu kafamin bos oldugu canimin sikilacagi zamanlara sakliyorum. Oyle olunca daha cok oyunun icine girip daha fazla keyif aliyorum.

Bir de bu aralar Arma'ya feci sarmis durumdayim, sunucudan da birsuru arkadas edindim, yani firsat buldukca yapisiyorum. Suan baska oyun oynayamam. Oynasam da kafam orada kalir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de Witcher 1 yarıda kaldı yav. Oyun sarmadı bir türlü.

İçimde bir Unreal oynama isteği var son bir kaç gündür, yabancı bir gezegeni keşfetmem gerek. Quake 2 oynayasım geldi hatta. FPS oynamam lazım benim acilen.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de Witcher 1 yarıda kaldı yav. Oyun sarmadı bir türlü.

İçimde bir Unreal oynama isteği var son bir kaç gündür, yabancı bir gezegeni keşfetmem gerek. Quake 2 oynayasım geldi hatta. FPS oynamam lazım benim acilen.

http://www.no-mans-sky.com

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende Last of Us oyununa nedense bir türlü ısınamadım. Olay çok fazla simülasyon gibi olduğundan sanırım, biraz arcade olsa daha eğlenceli olurdu galiba..

Oynamadığım halde de halen durur oyun diski, nedense satmayada kıyamadım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de genelde tek bir oyuna odaklanıp bitirene kadar başka oyun oynamam. Ama son zamanlarda zamansızlıktan pek yeni oyuna başlayamıyorum. ya F2P MMO'larda biraz dolanıp çıkıyorum ya da One Finger Death Punch, Gauntlet, Fight the Dragon, Rogue Legacy tarzı eğlencelik oyunlara bi yarım saat takılıp çıkıyorum. Konuya gelirsek sanırım gerçekten oynamak isteyip de yarım bıraktığım yegane oyun Borderlands 2'dir. İlk önce bir arkadaşımla Coop oynayıp oyunu bitirdik, sonra DLC'lere başladık ama ilk DLC'nin ortasında bir sebepten ara vermek zorunda kaldık ve öyle kaldı. Ben de bari New Game+ ile baştan başlayayım daha iyi loot düşer diyerek aynı karakter ile baştan başladım ama yine zamansızlıktan kaldı öyle, elim gitmedi bir daha. Hala kurulu halde duruyor belki bir gün oynarım diye.

Bir de Skyrim var aslında, onunda ana senaryosunu bitirip DLC'lere devam edemeden bıraktım benzer sebeplerden. Yıllardır duruyor kurulu halde bir gün oynarım diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mesajları okudukça daha da soğuyorum evlilikten. :)

Vallahi dostum 2 değil 22 kere düşün derim ...  oyun falan haftada 1 veya 2 defa oynayabiliyorum ... eskiden hergün işten sonra 2-3 saatim temizdi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

bende Last of Us oyununa nedense bir türlü ısınamadım. Olay çok fazla simülasyon gibi olduğundan sanırım, biraz arcade olsa daha eğlenceli olurdu galiba..

Oynamadığım halde de halen durur oyun diski, nedense satmayada kıyamadım :)

ilerki kısımlarda alet edevat konusunda pek sıkıntı olmayınca daha rahat oynanıyor. başlarda dediğin gibi inventory boş olunca zorluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

evli oyuncularin bir konusu olmasi lazim aslinda D biz en son hanimla 3 gun hic pc acilmayacak seklinde anlastik buna pc de is yapmakta dahil

3 gun pc acmamak.. Mumkun degil benim icin :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de yok öyle baskılar ama evlendikten itibaren 4 yıl kadar PC falan yoktu bende evde, o yüzden o ara çıkan oyunları falan hiç bilmem, Diablo 2 mesela hiç oynamadım, o aralığa denk gelmişti, yine Max Payne 2, Fahrenheit falan hiç yok bende.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok