Android M (6.0 Marshmallow) Çıktı
1 1

Bu konuda 24 mesaj var

nexuslar yakında almaya başlarlar. 5.0 da çok kalmadan 6.0 oldu ki yakında chrome gibi 1298739873981731289371.0 lı sürümleri görürüz android cephesinde :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şu isimlendirmeler de baydı artık yahu 

d4276b3b8da77adf.jpg

Hocam, bütün linux tabanlı, açık kaynakçı isimlendirmeleri bu şekil gider. Alfabeden alırlar isimlerini ve hepsinin bir türü vardır. Google tatlı/şekerliden alfabetik gidiyor. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Google böyle boktirik güncelleme politikası ve koyvermişlikle bir yere varamaz. Alfabe (FBI, CIA, NSA you know what I mean) oldu zaten şimdi zamanla daha tuhaf hale gelecek.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw Android cok karmasik bi hale geldi, o kadar cok ayar var ki ben artik neyin ne oldugunu anlayamaz oldum. Telefonumun zil sesi nasil acilir/kisilir vallaha bilmiyorum aldigim gunden beri.

Bi de priority diye bisey sokmuslar araya onu da anlamadim hic.

Bir de uzun suredir sikayetci oldugum sayfalarca application ikonu arama derdi var, yaw bunun neden bi kolayini koymuylar, butun isletim sistemlerinde arama cubugu standart artik. Aradigin programin ismini yazmaya baslayinca listeliyo sana. Ya da var da ben bunu da mi bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw Android cok karmasik bi hale geldi, o kadar cok ayar var ki ben artik neyin ne oldugunu anlayamaz oldum. Telefonumun zil sesi nasil acilir/kisilir vallaha bilmiyorum aldigim gunden beri.

Bir de uzun suredir sikayetci oldugum sayfalarca application ikonu arama derdi var, yaw bunun neden bi kolayini koymuylar, butun isletim sistemlerinde arama cubugu standart artik. Aradigin programin ismini yazmaya baslayinca listeliyo sana. Ya da var da ben bunu da mi bilmiyorum.

Priority modunu aktifleştirirseniz sadece favorilerinizde ekli olanlar aradığında telefon çalıyor, diğerleri aradığında çalmıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakmayın ama bu kadar basit şeyleri bile anlayamıyorsanız zaten Android kullanmanızın bir anlamı yok, iPhone kullanın... :1pof:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim nexus 5 rehberde saçmalamaya başladı. bugün kuzenimi aramak için "esra" yazdım valla saydım 34 saniye sonra ismi ekrana gelip basabildim. phone uygulamasına girince bazen hızlı aramadakiler bile kimse gözükmüyor. reset falanda atmak istemiyorum 6.0 gelince atarım ama sinir etmeye başladı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

edit:

Yanlız yaptım dedim ama format cache dedik öyle bekliyoruz. videodaki adamın 20 saniye sürdü benimki 6 dakikadır wiping cache diyor. Başıma belamı aldım nedir. Bekliyim bakalım

edit2: 20 dakika bile süren varmış. bekliyorum bakalım

edit3: 14 dakika sürdü benimkide. allahtan bitti rahatladım valla brick olcak diye.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok