Ebay, Aliexpress 'ten alınası ürünler .
2 2

Bu konuda 421 mesaj var

Bu kartlar yanlış hatırlamıyorsam hizlial-hepsiburada' da falan da bu fiyatlarda. sandisk' in, samsung' un 48mb/s hızında olan modellerinden bahsediyorum.

alibaba adata shopta sdxc 64gb - up to read 50mb/sec write 10mb/sec - 28,3USD - kargo bedava

http://www.aliexpress.com/item/Original-Brand-SD-Card-SDHC-Class-10-16GB-Memory-Card-Flash-Cards-16gb-32gb-64gb/32414103202.html

hepsiburada sandisk sdxc 64gb - 80mb/sec - 99TL - kargo bedava

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-sdxc-64gb-80mb-s-class-10-uhs-i-hafiza-karti-sdsdunc-064g-gn6in-p-FTHFZSAN6480SD

çok daha iyi kart, garantili ve neredeyse aynı fiyata. hepsiburadadan almak daha mantıklı görünüyor. teşekkürler sgi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Rica ederim hocam. Taksitli olarak alabilme ve daha kısa sürede ulaşması avantajlarını da unutmayalım :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence daha kucuk birsey daha kullanisli olur. Uzun sure kafada durunca rahatsiz edebilir. Ayrica piller standart AA pil degil, sadece yaninda gelen pillerle kullanabileceksiniz.

Uyarı için sağolun. Fark etmemiştim standart pil olmadığını. 

Elimde küçük bir tane var ama yeterince aydınlatmıyor. Daha güçlü birşeye ihtiyacım var. 

Bu arada birkaç yıl önce , bir mağazadan indirimde böyle bir lamba almıştım. 70₺ gibiydi. Şimdi aynısı aliexpress te 2-3 dolar :) .. 

Bu aliexpress aslında değişen dünya dengelerinin bir göstergesi. Eskiden Ebay den aldığım ürünlerin çoğunu artık aliexpress ten alıyorum. Bu tip müşteriler yüzünden ebay in epey bir zararı olmuştur herhalde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür sitelerden powerbank kasası alan oldu mu? Elimde boşta duran 18650 piller var, kutu alıp kullanmak istiyorum ama boş kutuya da orjinal xiaomi parası vermek istemiyorum açıkçası. 3-5 dolarlıklar iş görür mü acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Son zamanlarda Ebay ve Aliexpress den aldığım 3 ürün de elime ulaştı.

Aliexpress'den 2 adet Nillkin kablo almıştım 45 gün kadar sürdü gelmesi.

Ebay'den ise Çinli bir satıcıdan bir deneyde kullanmak üzere National Instruments DAQ almıştım, normalde 200 dolarken satıcı 20$ yazmış, vergi filan olmadan geldi. Çin'den EMS ile gönderdi 29 Ekim'de  yola çıkmıştı bu gün elime ulaştı (10 Kasım). Bu arada PTT sitesine ürün için ödemeniz gereken ücretleri görebileceğiniz bir bölüm eklemiş, kargo takibi yaptığınızda aşağıdaki şekilde ek ücretleri görebiliyorsunuz.

ÜCRETLER

Gümrük Verigisi : 0.0 TL
Damga Vergisi : 0.6 TL
Gümrüğe Sunma Ücreti : 0.0 TL
Yurtdışı İade Ücreti : 0.0 TL
TOPLAM : 0.6 TL

Ebay'den yaptığım diğer alışverişte telefon için kılıf almıştım 20$'a. Ebay, Global Shipping Programa Türkiyeyi de dahil etmiş, bunu kullanarak alırsanız Amazon'da olduğu gibi vergiyi vs. önceden ödeyip ürünü alıyorsunuz. 1 yıla yakın süredir varmış sanırım, sadece Amerika ve İngiltere'den aldığınız ürünler için kullanabiliyorsunuz. Satıcı ürünü Amerika içerisinde bir firmaya gönderiyor onlar da size gönderiyor gümrük vb işlemleri halledip. Türkiye içinde dağıtımını MNG kargo yapıyor o nedenle PTT'ye göre çok daha hızlı oluyor. 29 Ekim'de gönderilen paket 10 Kasım'da elime ulaştı. Gümrükle uğraşma vb işler nedeniyle Ebay'den yüksek fiyatlı ürün almayanlar için güzel bir alternatif olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

en.jd.com diye bir çin alışveriş sitesi var. Ayın 13'üne kadar kampanya düzenlemişleri. REferans kodu üye olduğunuzda, referans kodu sahibine 10 USD'lik kupon kazandırıyorsunuz. Sizde referans kodu ile üye çağırabiliyorsunuz. 10 USD'yi kullanma için alt limit 10 USD. 

02Y6V6 kodu ile üye olursanız ben de kazanıyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

11.11 indiriminde işe yarar birşey var mı diye bakıyorum ama daha önce aldığım ürünlerin fiyatlarını karşılaştırdım . Çok az bir fark var. 

Var mı gerçekten indirimde olan işe yarar birşey?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oradan 5 cent'e Bluedio Bluetooth kulaklık aldım yav. :)

Ben kodu 1 kez girdim ama fiyat değişmedi. Sonra da kod geçersiz oldu... Ben de Huawei'nin bir kulaklığını alacaktım 5 cent'e... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

.../1Ponpa1

Ben tıklamadım  :|

Çok yerinde bir iş yapmışsın, tebrik ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

11.11 indiriminde işe yarar birşey var mı diye bakıyorum ama daha önce aldığım ürünlerin fiyatlarını karşılaştırdım . Çok az bir fark var. 

Var mı gerçekten indirimde olan işe yarar birşey?

Dun bugune ozel kuponlar vardi mobil uygulamada. 49$ ustu alisveris icin 14$'lik kupon = 7$ gibi. Yani bu indirimlerin ustune o kuponlarla 7$ indirim oluyor. Ben boyle kullandim, bir de magaza kuponu kullandim, ekstra ~10$ indirim oldu. Bunun disinda indirimler normal fiyatlara gore 0,5$ falan farkediyor anca, cidden bir esprisi yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun küçüğünü (BS-2) kullanıyorum. Çok başarılı. Şimdiki aklım olsa az daha verir bunu alırdım. Fiyat iyi, tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gaza geldim, aldim. Yanina bir tane de 12$ lik bluetooth kulaklik ekledim, AliPay'den gelen 5$ kupon ve magazanin 2$ kuponuyla 33$ oldu toplamda. Begenmezsem ese dosta hediye ederim artik =)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Haber verdiğiniz için teşekkürler, BS-3 ü ben de 22.99$ dan kapattım. Yorumlar @@kronus un da bahsettiği gibi çok iyi. Bu fiyattan elimin altında durmasında fayda var  :))

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun küçüğünü (BS-2) kullanıyorum. Çok başarılı. Şimdiki aklım olsa az daha verir bunu alırdım. Fiyat iyi, tavsiye ederim.

Bende ki Xiaomi 'i anneme göndereceğim. Hoşuna gitti baya. 

Şunu almayı planlıyorum ama bu Bluedio 'u mu alsam?

http://www.amazon.com/AmazonBasics-Portable-Bluetooth-Speaker-Extended/dp/B00MJEYM5O/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8

LI-NING 'nin ayakkablılarına baktım ama numaralar Nike ile uymuyor tam. Riskli. Yoksa fiyatlar sanki fena değil gibi. Çok ucuz değil ama iyi.

Mesela şu.

http://www.aliexpress.com/item/LI-NING-Men-Casual-Shoes-Running-Walking-Shoes-PU-Waterproof-Lace-Up-Shoe-Active-Sport-Life/32479717951.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bluedio BS-3 meselesine az daha açıklık getireyim. Normalde bu tip ürünlerde 40mm sürücü kullanılıyor. Hoparlör ve amfi kalitesi de önemli tabi ama sürücülerin küçük olması bu taşınabilir hoparlörlerin öezllikle baslarının zayıf kalmasına sebep oluyor. BS-3'te sürücüler 52mm çapında. "12mm ne fark edecek ki?" demeyin, çok fark edebiliyor, zira sürücünün alanı ciddi genişlemiş oluyor. Baslar daha doğal oluyor, ses daha canlı oluyor filan. Bluedio'nun genel ürün kalitesi de gayet başarılı. İşçilikte ufak hatalar göze çarpıyor (BS-2 için konuşuyorum) ama malzeme kalitesi güzel, ses de oldukça başarılı. BS-2 için yazdığım incelemenin linkini ekliyorum, BS-3 bunun biraz daha iyisi zaten.

http://dusunen-adam.blogspot.com.tr/2015/09/bluedio-bs-2-incelemesi.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bürokrasi böyle birşey işte. :D

Aliexpress'in featured brands kampanyasından aldığım Ausdom kulaklık geldi. Bu fiyata (10$) gayet iyi. Baslar çok güçlü, ortalar ve tizler orta şekerli. Gümbür gümbür dinlemeyi seven gençler beğenirler. Ben biraz daha sade ses seviyorum. Yine de deneyimlerimden memnun kaldım. Mikrofonu da var, istenirse telefonla kullanılabilir, hatta gerekli adaptörle bilgisayara bağlanıp oyuncu kulaklığı olarak kullanılabilir. Hatta oyunlarda çok iyi olabilir, zira patlamalar filan güzel olur bunda. Malzeme kalitesi güzel. 200 liralık kulaklık gibi değil tabi ama 30 liralık gibi de değil işte. Sony'nin, Philips'in 100 lira civarına satılan kulaklıkları ayarında diyelim.

http://www.aliexpress.com/item/AUSDOM-F01-3-5mm-Wired-Stereo-Headphones-Soft-Leather-Ear-Cup-Handsfree-Headband-Headset-Built-in/32462725257.html

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok