iOS 9.1
0

Bu konuda 12 mesaj var

Bakalim rehberde tum kayit gruplarin ( suggested contacts, exchange contacts, gmail , lync vs) gosterilmesi sorunu cozulmus mu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle ne performans ne de görselde değişiklik yapmayan güncellemelere ifrit oluyorum. iTunes da böyle ne zaman açsam bir güncelleme.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de evdeki tüm aletlere kurdum bakalım. Şu an için 9.0.2 ye göre bir performans farkı veya görsel ya da işlevsel fark görmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalim rehberde tum kayit gruplarin ( suggested contacts, exchange contacts, gmail , lync vs) gosterilmesi sorunu cozulmus mu

Bu çözülmüş ama daha beteri gelmiş, şöyleki:

Contacts'e giriyoruz, groups'tan sadece contacts seçili, liste geliyor, yukarıdan arama yapıyoruz herhangi birini, ama o da ne no result geliyor!

Misal A da ilk kişi Ablam, listede görünüyor, yukarıya Ablam yazıyorsun no result şaka gibi :)

Sonra tekrar contacts'taki groupsa girip contacts'taki seçimi kaldırıp , tekrar contacts'ı seçiyoruz , geri dönüp yine herhangi birini arıyoruz ve bu kez listeden bulup getiriyor.

Ya bu apple, bb mühendislerini işe alsa ya ? 

Dolayısıyla , 9.1.2 güncellemesi yakındır dostlar:

http://www.macsamurai.com/weird-ios-9-1-bug-when-searching-contacts/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Pop3 mail kullanımıyla ilgili bir sıkıntım vardı, ttmail'den indirilip silinen e-postalar tekrar yükleniyordu, silmeye rağmen ana ekranda sayı değişmiyordu vs. Şimdi böyle bir sorun yok.

Bir de AppStore'dan güncelleme yaparken son dönemde güncelleme yapmama rağmen program güncelleme yapılmış olarak eklenmiyordu, yine güncelleme yapmaya başlayıp 2-3 sn sonra bu işlemden vazgeçiyordu. Az önce Facebook güncellemesini yaptım, o sorun da düzelmiş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok