Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Bugun cıkmadıysa bayramdan sonraya kalıcak demektir..

Bayramdan sonra derken şu var , Cuma günü aslında bayram değil. Yurtiçi kargo açık olmaz mı?

yukardaki soru kaynadı, powerbank leri artık hiçbir site göndermiyor mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazondan son alışverişimde ürünün ücretini çektikten sonra kargoya verildiği gün tekrar aynı tutarı çekti. Konuştuğumda aslında hesabımdan iki kez çekilmediği söylendi. Banka amazona amazon bankaya derken anladığım kadarıyla ilk çekilen provizyonmuş 10 gün kadar sonra iade ediliyomuş, ürün elime ulaştı fakat hala tık yok.. Benzer bi deneyim yaşayan var mı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amazondan son alışverişimde ürünün ücretini çektikten sonra kargoya verildiği gün tekrar aynı tutarı çekti. Konuştuğumda aslında hesabımdan iki kez çekilmediği söylendi. Banka amazona amazon bankaya derken anladığım kadarıyla ilk çekilen provizyonmuş 10 gün kadar sonra iade ediliyomuş, ürün elime ulaştı fakat hala tık yok.. Benzer bi deneyim yaşayan var mı?

Daha önceki alişverişlerimden birinde oldu , bankayı arayıp çözdüm . O sadece provizyon  , banka iptal ediyor .

Şimdi bu monitoru alırkende iptal ettiğim orderlardan birinde provizyon çekilmişti, o iptal oldu ama hala bloke durumda kartta. Bekledim çözülmedi. Onun için de bankayı aramam gerekecek gibi görünüyor.

Kargo bugün de gelmedi. Yarın şubeye gelirse yine şanslıyız, yoksa bekleyeceğiz cumayı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benimkinde de transfer sürecinde yazıyor, şubeye gelmemiş sanırım. Akşama kadar gelse bari, şube 800 metre ötemde. Almam 10 dakika sürmez.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ki teslim edildi . Yeni monitorden yazıyorum :)

Şubeden alırım diye tahmin etmiştim ama bayram öncesi olduğundan beklemesin şubede diye dağıtmışlar. Aferim yurtiçi kargo , bu sefer düzgün iş yaptı.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kargo Antalya merkez hub'a ulaşmış. Ama bunu pts'nin sitesinden görebiliyorum. Yurtiçi ref koduyla yurtiçi sitesinden aratınca öyle bir şey yazmıyor. Ya sabır.

@@ResetButton iyi günlerde kullanın hocam.

ResetButton beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@sCoRPion_tr hocam onunla aratınca çıkmıyordu işte. çıkmıyor derken sadece teslim sürecinde yazıyordu başka bir bilgi yoktu. pts'den saat 4 gibi arattım ve kargonun saat 3'te şubeye ulaştığı yazıyordu. Ben de gittim, aldım. PTS'nin sisteminden gördüm şubeye ulaştığını. Yurtiçi kargoda yazmıyordu. Şimdi eve geldim ve açtığımda şimdi gözüküyor teslim aldığım. Ama aradaki kısımlar sanki sonradan eklenmiş.

Neyse, mutlu son. foto kalitesi için özür. :icon_redface:

http://imgur.com/a/ELZ8N

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@stardust :zuh: o mikrop dediğin mouseda en iyi optik sensörlerden biri var. leğen plastiği fikrine katılmakla beraber, gerçekten kullandığım en iyi tepkili mouselardan biriydi. :8 ama dediğin gibi corsair'i ele alınca bile malzeme kalitesi farkını hissedebiliyorsun.

sonuç olarak tavsiyen için sağol. :alkis:

ama renklerde tam beyaz yapmıyor onu da belirteyim. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kredi kartınızda ve limitinizde sorun yoksa normal, sorduğunuzda verdiğimiz teslim tarihine yetişecektir diyecekler.

1 hafta sonra hala gönderilmediyle chat ve mail yoluyla sorabilirsiniz ama onun da şöyle bir riski var. aldığınız ürün 85 dolardan pahalı ise yani import fee alındıysa hiç sormayın, bırakın i-parcel ile göndersinler.

çünkü şikayet ederseniz hemen kargolayıp ya UPS'e ya da DHL'e veriyorlar, bu durumda %95 gümrüğe giriyor ve import fee'niz geri gelmiyor, i-parcel'de ise %50 gümrüğe girmeme şansı var.

misal ekran kartım 650 dolar + 120 dolar import fee'si vardı, i-parcel ile gümrüğe girmeden geldi, 120 doları geri yatırdılar. DHL zaten kesin sokuyor gümrüğe, UPS'de de giriyor çoğunlukla o yüzden hiç ellemeyin.

85 dolar altındaysa sorabilirsiniz, bazen shipping ücretini geri yatırıyorlar hemen kargoya verilmedi diye, ama diyecekleri şey "estimated delivery date" tarihine yetişecektir.

OnLyTNT beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Victorinox'un bıçaklarını evde kullanıyorduk, bir süredir aşağıdaki gibi bir set takip ediyordum 85 doların altına düşünce aşağıdaki seti aldım eşe, anneye güzel hediye olur:

https://www.amazon.com/gp/product/B008HQV74C/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

@ stardust & sCoRPion_tr

Amazon'dan NAS + harddisk almıştım 31 Ağustos'da, harddisk bayramdan önce elime ulaştı ama NAS halen i-parcel deposunda gözüküyor. Bugün Amazon'a mail attım nedir durum 7'sinden beri hareket yok diye, i-parcel ile iletişime geçmem gerektiğini fakat ürün elimze ulaşmazsa tekrardan bilgi verebileceğimi söylediler ve 11 dolarlık kargo ücretini direk iade ettiler...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@CoRd_eLL

i-parcel amerika'dan ihraç ederken ürünü amerikan gümrüğüne de takıldığı oluyor kontrol için, geçen deathadder indiriminde hungarde ile aldığımız mouse'lar da takılmıştı orda gümrüğe.

https://www.i-parcel.com/en/

bu sayfadan amazon'un verdiği tracking numarasıyla kontrol ederseniz gözükür gecikmenin sebebi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler, oradan takip ediyorum zaten ama hiç bir bilgi yok,

Son bilgi: Received at i-parcel 7 September,

i-parcel'e mail attım biraz önce bakalım umarım çözülür kolayca önceki siparişlerimde bu işlemden 1 ya da 2 gün sonra yurt dışına ithalat gerçekleşmiş belki de bahsettiğiniz gibi bir durum vardır takipde gözükmeyen...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok