Amazon Alınası Ürünler
4 4

Bu konuda 1.502 mesaj var

Şunu da söyleyeyim, i-parcel amerikadan türkiyeye gönderilerini salı ve cuma günleri yapıyor, bir sebepten dolayı salıya yetişmediyse bugün yola çıkacaktır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7 Eylül'den beri beklemesini belki de Türkiye'de bayram tatili var diye gönderimleri bekletiyorlar sıkıntı çıkmasın diye düşünmüştüm ama bakalım gelişmelerden haberdar ederim.

@@sCoRPion_tr ben de mevzuatı okuduğumda onu görmüştüm kesici ve delici aletlerin ithalatının yasak olduğu yazıryordu fakat amazon'a güvencim sonsuz kargoluyorsa bir şekilde geliyordur gelmezse de amazon ücret iadesi vs. çözülür diye düşünüyorum, yukarıdaki 11 dolar iade örneğinde olduğu gibi yaşadığım bir çok örnekte bu güveni kazandılar ...

Bu arada amazon UK outdoor ürünlerde %60 indirim var columbia north face baya ucuza ürünler var...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

i-parcel'den Nekeya atmış olduğum mailden 3 dakika sonra verdiği cevapla ürünün ihracatının tamamlandığını ve yakında pts'de gözükeceğini söyledi, i-parcel takip sayfası da güncellenmiş ve ürün Amerika'dan çıkmış gözüküyor.

Şimdi bu i-parcel Amerika'nın en ucuz kargo şirketi midir? En azından Amazon'un çalıştığı en ucuz şirket olduğunu biliyorum bizdeki karşılığı PTT, Yurt içi ne olursa olsun maile 3 dakikada dönüş nedir  :alkis:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PTTnin karşılığı USPS, i-Parcel UPSindi sanırım. Gerçi USPSe de mail atınca 3 dakika olmasa da anlamlı süre içinde dönüş yapıyorlar.

Bu arada PTT'de kayıp vb durumlar olduğunda iyi ilgileniyordu birkaç sene önce şimdi nasıldır bilmem. Yanlış yere yönlendirilen postamla ilgili bayağı ilgilenmişlerdi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@@CoRd_eLL bizim gümrük mevzuatına göre bıçak gibi kesici ürünlerin bireysel ithalatı yasak. I-Parcel o ürünü direkt Amazon'a geri gönderecek. Ebay'den bir kere şansa bıçak getirttim (PTT gümrüğe sokmadı), ama Amazon'dan hiç getirtemedim. I-Parcel "yasak kardeşim" diye hemen Amazon'a iade etti. (Edit: mobilde son sayfayı görmeden cevap yazmışım, zaten söylemişsiniz)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

şunu twitter da gördüm. Fiyat iyi mi , ne işe yarar bir fikrim yok :)

https://www.amazon.com/gp/product/B0013HJF6E/ref=br_prlt_slcty_pdt-5?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_r=2M114RTDTN45XZBEQXQN&pf_rd_t=101&pf_rd_p=2616864482&pf_rd_i=11920106011

Aisec spor ayakkabılarda da indirim var.

Black Friday tarihi Friday 25th November 2016  imiş. Acelesi olmayan elektronik eşyalar için beklenebilir şu andan sonra.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Iki ayri gunde verdigim siparisler (7 Eylul ve 13 Eylul) urunler bolunerek 3 farkli gunde (11, 13 ve 16 Eylul) kargoya verildi... Su an hepsi "Package arrived at a carrier facility" statusunde bekliyor... Bazen boyle 3-4 gun gecikebiliyor...

Gumrukle ilgili bir durum varsa zaten " Your shipment has been flagged for review of the contents prior to export " seklinde belirtiliyor i-parcel'in Tracking kisminda bknz. sekil 1-a;

mZ2IlGV.jpg

Gumruge takilirsa orada gosterir saniyorum... 

@@CoRd_eLL

Amazon UK'deki outdoor urunler indirimi icin link alabilir miyim?..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.com/Silver-Passport-Ultra-Portable-External/dp/B00M1VICO2

bu metal kasalı WD 2TB modeller ilk kez vergi altına iniyor, normal fiyatları 100 dolardı.

silver da blue-black olan da bizim normal plastiklere göre oldukça şık duruyor, ihtiyacı olanlar kaçırmasın derim

sonradan değişebilir, referans olsun diye fiyatları da yazayım:

silver 2TB: $79.23

blue-black 2TB: $81.99

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sdram ler Türiye'de genelde daha ucuz oluyor , nasıl oluyor ki? 

Bunlarda sahtelerin çok iyi yapıldığı , ayırt edilmediği söyleniyor, aralara sahteleri karıştırıp ortalama fiyatı düşürüyor olmasınlar?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu amerikan arkadaşların giysi bedenleri bize göre kaç beden büyük? Yani Large giyen birisi orada Medium mu giyiyor, yoksa Small mu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bizdeki fiyatlarla karşılaştırıyor musunuz? Çünkü Türkiye'de genelde tekstil ürünlerinin fiyatı iyidir, yurtdışından gelen arkadaşlar burdan alışveriş yapar dönerler , hatta uçak biletini bedava getirdik falan derler.

@@wazzap , ölçüm için bir tablo koyulmuş.  Biraz zor oluyor tabii öyle, birkaç kez o ölçümlere göre alışveriş yaptım başka sitelerden pek sorun çıkmadı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu amerikan arkadaşların giysi bedenleri bize göre kaç beden büyük? Yani Large giyen birisi orada Medium mu giyiyor, yoksa Small mu?

Beden seçimi yapılan yerin yanında bir link var ben ona göre seçim yaptım. Gömlekde 42 beden giyiyorum, ona göre benimki L çıktı L sipariş verdim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
This topic is now closed to further replies.
4 4

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok